Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

10 minutes ago, n4l1m said:

ja sam nekoliko puta izvrcao skocni zglob i kidao ligamente, poslednji put mi je i pukao vrh lateralanog maleolusa

 

znaci da treba da smrsas 😁

 

Salu na stranu, nije decko sad u gipsu ceo hvala Bogu, mlad je, nije suterska ruka ako se ne varam, tako da malo optimizma, nije na odmet 🤗

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Šarac said:

Sta bre nema potrebe, pa licitira se vec sa duzinom oporavka,mora se dovesti, sta misle itd.cak je neko napisao nadam se da ga nece oterati zbog ovoga a bas me zanima koga smo mi to oterali iz kluba zbog povrede.

 

Covicu se ima hiljadu stvari zameriti ali se uvek prema svim povredjenim igracima ponasao vise nego fer.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Jbt koliko specijalista ortopedije i fizikalne medicine na forumu. Svi znaju koliko se pauzira. Ajde ne prdite vise, pozelite decku brz oporavak a ne licitirajte sa pesimisticnim prognozama.

 

1 hour ago, Storm said:

Jbg to je nba. Kod nas se u juniorima za hvatanje obruca prilikom zakucavanja dobija vaspitna.

Uvek mi se sralo od takvih trenera. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sa RSB-a info od nekog forumasa, pominje se ista pauza kao u vesti na sajtu kluba ali sa jos nekim detaljima 

 

Quote

Polomljena podlaktica, 6 nedelja minimum. Informacija 100%
Operisan je odmah. Deblja kost je samo naprsla a ona tanja je dislocirana.

 

Link to comment
Share on other sites

Htedoh reci da je mozda podlaktica, i koliko god to neumesno zvucalo, da je ipak bolje nego prelom zgloba. Lakse se sastavlja operativno, i brze ce zarasti jer je imobiizacija jednostavnija. Drzi se momcino eto tebe do kraja novembra na terenu, bas me je kupio od kako je dosao u klub💪

A Pao je takvo smece od kluba, da ja reci nemam.Dabogda se ugasili i propali zajedno sa narkomancinom na celu😤

Edited by Gudura
  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nate said:

Jbt koliko specijalista ortopedije i fizikalne medicine na forumu. Svi znaju koliko se pauzira. Ajde ne prdite vise, pozelite decku brz oporavak a ne licitirajte sa pesimisticnim prognozama.

 

Uvek mi se sralo od takvih trenera. 

Ja rekoh 6 nedelja plus fizikalna, pa kada bude spreman, klub objavio 6 nedelja, Ne znam sta sam prdeo, ali sam vec dolazio u kontakt sa tim povredama, pa se nadam da sam se bar lepo isprdeo. Ocigledno da ce se vratiti u novembru ili do NG.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko mudonja i boraca imamo u timu, verujem da ćemo biti kao sat kada se bude odlučivalo o trofejima. Da li će to biti dovoljno ne znam, ali sam spokojan jer ćemo skupo prodati kožu i znam da će svi dati 200% sebe.

 

Brzo oporavak Vajtu pa da se zajedno radujemo pobedama!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, BojanaCZV said:

 

znaci da treba da smrsas 😁

 

Salu na stranu, nije decko sad u gipsu ceo hvala Bogu, mlad je, nije suterska ruka ako se ne varam, tako da malo optimizma, nije na odmet 🤗

povuci rijec!😠

nije do toga, ja iam 100kg na 2m, a tada sam imao 95kg pa i manje.. nego imam slabe zglobove, clanci su mi tanji nego kod 90% zena, tako da je za mene opasno i kad zapnem za liniju..😁

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Ako bude White u novembru spreman, to je super vest , kako je izgledalo

Malo o tekmi

Kalina je Kalina , licno meni je Dzoni ostavio super utisak i mislim da ima kvalitet za EL nivo . Sad mozda ja nisam sve ispatio kako treba al meni je recimo i Kuzmic bio skroz korektnan na ovom nivou, nije on nikad bio neko ko ce dati 20+ al ono par zicera, bacanja, po meni korektna odbrana, moze i on da odigra 15 -tak korektnih EL minuta. Tacno nam fali jos jedan korektan centar. Cirbes je bivsi igrac, Luka mozda i nije, al smo generalno jako zajebana ekipica

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ova ekipa mi se svidjala i na papiru, ali kad sam pustio snimak i video ih sve zajedno prosto sam odusevljen. Ova ekipa ima neki dobar vajb, a za mene najvaznije koliko je ovo inteligentan skup igraca. 

 

Ne treba biti genije pa reci da su Ivanovic i Kalinic brutalna pojacanja. Domaci igraci koji znaju kosarke i toliko su inteligentni, to je neprocenjivo za nas. Takodje Luka ce biti dobro pojacanje. Njegov bbal iq je uvek bio vrhunski i ovde ce doci do izrazaja vise nego bilo gde drugde. Mislim da cemo dobiti vrlo pristojnu sezonu od njega. Kad vidim kako on i Kalina igraju neki give n go u reketu pored 4 protivnicka igraca puno mi srce. Te inteligencije u ekipi nije bilo prethodnih sezona. 

 

Ovo sto se desilo sa Whiteom je sranje, ali sta je tu je. Da gledamo pozitivnu stranu, a to je da nije toliko losa povreda koliko je mogla da bude, a Lazarevic ce imati vise prostora i ocekujem da ga iskoristi.

 

Jedva cekam da krene sezona. Ovo ce biti ekipa koju ce biti uzivanje gledati i na +30 u ABA ligi.

  • Like 23
  • Love 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da se otmem utisku da bi nam jos jedan bek legao kao budali samar.

Sad sam skontao da je Zoran Dragic slobodan i da bi mogao jos dosta da pruzi nekih 15tak minuta kao zamena za Holinsa, a maltene je domaci igrac i sigurno bi se lako ukopio u ovu fajtersku ekipu, jer mu je i temperament takav. Verujem da bi uz pristojnu ponudu peske krenuo za Beograd

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...