Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

8 minutes ago, Hugo Punch said:

 

Ne, nego neki veci, u startu ce da kosta vise, ali kad igrac ode, klubu ostaje stan koji ce da koristi drugi stranac. Jebo ja stanarinu od 5000 evra.

To je nacin na koji se izvlace pare. Isti sistem je i u fudbalskom klubu i kod komsija. Prijatelji kluba  kupe stan u Beogradu na vodi ili na nekom drugom mestu, a onda iznajmljuju igracima za velike pare.

Edited by VISOKOLETAC
  • Like 7
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Krenuo da gledam intervju, posle cirke 7minuta glava mi se uvećala 25%, brate mili koliko je naporan za duže slušanje kad uvija sve u oblande...

 

Za njega je bukvalno idealno da baci 1 ili 2 rečenice, tipa "Dolazi zima" ili "Očekivanja su takva da ćemo mi tu utakmicu dobiti" i sl.

 

  • Like 6
  • Thanks 2
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Klipan said:

Jbt, sta radi gajba od 5000 evra mesecno??? Iz predsoblja ga direktno teleportuje u rodni Ohajo? U garderoberu uvek spremne za "peglanje" hostese svih boja?

 

Znam da tu neko mora da bude i "dobar", ali majku mu, 5 somica je too much...

Neko napiše 5000 € mesečno i treba odmah da poverujemo??? 

Zašto ne 10 000,ako već gadjamo koja je razlika da li su bajke na prvom ili drugom spratu. 

Link to comment
Share on other sites

Petrusev je od precenjivanja dosao do zestokog potcenjivanja. Decko bi nam bio premija i verovatno ubedljivo najbolja moguca opcija, ali ocigledno da nije bio dostupan i da ga nije zanimalo da dolazi. Isporucivace on u Efesu svoje. 

 

Ali bolja opcija od svih centara koji su se dovodili u vezu s nama. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Hogar said:

Neko napiše 5000 € mesečno i treba odmah da poverujemo??? 

Zašto ne 10 000,ako već gadjamo koja je razlika da li su bajke na prvom ili drugom spratu. 

Da li je to ta suma ne znam, ali da su sume za stanove naduvane to je istina. Ja znam za stan u Mirijevu koji je FK iznajmljivao za igraca za 1500, pa tako da ovaj stan u BG dodje jos i jeftino 🙂

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Da li je to ta suma ne znam, ali da su sume za stanove naduvane to je istina. Ja znam za stan u Mirijevu koji je FK iznajmljivao za igraca za 1500, pa tako da ovaj stan u BG dodje jos i jeftino 🙂

ih, nije to nista

dosao Siemens u Obrenovacku elektranu pre xy godina

izdavale se kuce tada po 2k+ njihovim menadzerima

Link to comment
Share on other sites

Kako ciganima malo za srecu fali,nasli random tvit-pisu o transferu po celom netu,gledam hajlajte doticnog skoro svi komentari kam tu red star,naravno.

Ja bih bio zadovoljan njime,makar donosi nesto novo zvezdi.Pritom ne znam cemu preterana briga za ledjnu tehniku kad je Radonja hteo da dovede(tj bili su opcije u nekom trenutku):

Smita iz Mornara

Mozlija

Pelea iz nba

Lesora koji ajde nesto i zna ledjima ostali nula.

 

Kornelie ima verovatno sve osim te ledjne tehnike(ili alate za istu).Sut ipak za tu visinu ozbiljan,pre svega u smislu versatilnosti,ti sutevi su brzog izbacaja, nekad cak i iz trka sto su najtezi sutevi cak i bekovima,ima dobar pregled igre kad vec ne moze da resi 1na1 ledjima podeli svakakve pasove sa low posta,1,7 asis po mecu, video sam cak i "bejzbol" pasove preko celog terena,motorika je def prisutna.

Glavna karakteristika je ta igra iznad obruca koju Radonja izgleda trazi ove sezone,ostalo navedeno je sve bonus.

 

E sad da li ce to sve ostati samo na papiru i nece moci nista od ovoga da prikaze na EL nivou to ne znam.Rit kao svasta nesto ima da ponudi ali u malim uzorcima je to, plus sve anulira jer nije mogao da pokaci defanzivne rotacije,seme.Inace zato ga Radonja i nije koristio a ne zato sto je centar sa sutem i Dion je ziveo na poludistanci pa nam je bio onomad startni centar na pocetku sez.

 

Kornelie moja zelja vec sez dve ali za "drugog" centra sad jbg kad treba da ga uparis sa Kuzmicem to keste neki rizik,doduse ka bih rekao da je jako dobro resenje imajuci u vidu trziste i nase finansije.

Link to comment
Share on other sites

Offtopic: Jedno pitanje za sve one koji su upoznati. Kolika je najmanja veličina dresa koju je moguće kupiti. Unuk mi je navršio mjesec dana i moram brzo djelovati 😁 pošto mu je otac (i moj brat doduse )u cijeloj familiji jedini koji su "zastranili" 😁 pa da ga na vrijeme usmjerimo na pravi put :smiley53:

Edited by bodo
  • Like 3
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, bodo said:

Offtopic: Jedno pitanje za sve one koji su upoznati. Kolika je najmanja veličina dresa koju je moguće kupiti. Unuk mi je navršio mjesec dana i moram brzo djelovati 😁 pošto mu je otac (i moj brat doduse )u cijeloj familiji jedini koji su "zastranili" 😁 pa da ga na vrijeme usmjerimo na pravi put :smiley53:

Ja ne znam kako si primio navijaca sa druge strane brda u kucu mirno🤣

P.S. Moja sreca da imam sinove, pa sam ih na vreme vaspitao da crno-bela boja nije dobra kombinacija ni za vencanje, osim ako ne resis da se zenis u fraku🤣 I da paze koga zene🤣

Edited by Gudura
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Gudura said:

Ja ne znam kako si primio navijaca sa druge strane brda u kucu mirno🤣

P.S. Moja sreca da imam sinove, pa sam ih na vreme vaspitao da crno-bela boja nije dobra kombinacija ni za vencanje, osim ako ne resis da se zenis u fraku🤣 I da paze koga zene🤣

Sve je dobro sve dok vam u familiji neko ne navija za Vojvodinu i dok mu ne padne na pamet da kupi neku Vosinu majicu vasem malom 😂

Bratovom malom (2-2.5 god tada imao)  sam kupio neku Vosinu majicu jer dresova normalno nema i odneo na "kvarno" dok mi je burazer sljakao. Taj dan sam i malog naucio da vice Vosa Vosa.

Brat dolazi kuci sa posla i samo mi napise poruku od sina hoces da mi napravis mediokriteta i mazohistu...

Uspeo je da spasi sina i vodi ga sad na utakmice Zvezde

Edited by Johnny Štulić
  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...