Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

23 minutes ago, Hogar said:

Ovo je trening utakmica na početku priprema. Igrali smo bez Voltersa, Ivanovića i Dobrića a prvi centar još nije došao. Nije baš za izvlačenje nekih konačnih zaključaka kako ćemo izgledati. 

Inače Seltik sa RSB kaže da je u junu bilo dogovoreno sa Tarčevskim ali se Mesina odlučio da ga zadrži. 

Takodje da je Grejndžer bio blizu dolaska pa se onda doveo Volters. 

 

 

Snimak mesine kad je čuo da su komšije otele Pantera, a mi se nameračili na Tarczewskog:

 

 

  • Like 3
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

Iz dana u dan meni je dolazak Kalinića sve veća ludost. Čovek je bukvalno mogao da izabere bilo koji tim u Evroligi i da ubode dvogodišnji ugovor vredan od 2 do 2,5 miliona. 

On se vratio u Zvezdu. Izgleda da ipak ima po neko kome novac nije najbitniji u životu. 

  • Like 8
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Teško da jedan centar poput Kuzmića može da dođe do izražaja bez oba organizatora igre, naročito kada smo imali 21 izgubljenu loptu na ukupno 54 šuta iz igre. Polako sa osudama, ljudi. Očigledno da smo imali problem sa spejsingom i organizacijom napada usled nedostatka organizatora igre i igrača koji će prodorom iz pika napasti obruč.

Edited by Liska Manjina
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Taj ko je podgrejanom Kuzu ponudio produžetak ugovora i to nakon dve sezone u kojima mu je iscurelo više lopti nego što je u karijeri zakucao...taj nam jebo sliku. Luku na petici sa tim Danguba kolenima ima da strošimo za par meseci.

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, StiviKivi said:

Iz dana u dan meni je dolazak Kalinića sve veća ludost. Čovek je bukvalno mogao da izabere bilo koji tim u Evroligi i da ubode dvogodišnji ugovor vredan od 2 do 2,5 miliona. 

On se vratio u Zvezdu. Izgleda da ipak ima po neko kome novac nije najbitniji u životu. 

Kalina je u odlicnim igrackim godinama. Mislim da mu nece biti problem da nakon CZ ubode opet neke dobre novce, tako da je ovo ono za merak (valjda), a i da pokaze onim poznatim navijacima, kada se i kako dolazi...

S' druge strane, kosarka se igra za novac... Ja bas i ne znam nekoga ko hoce da radi za cifru A, a moze da dobije Ax2. Mozda su ga i preveslali sa pricama o super timu, ali se ipak cini da je napravio 'pauzu' u pravom trenutku. 

12 minutes ago, Wingwalker said:

Taj ko je podgrejanom Kuzu ponudio produžetak ugovora i to nakon dve sezone u kojima mu je iscurelo više lopti nego što je u karijeri zakucao...taj nam jebo sliku. Luku na petici sa tim Danguba kolenima ima da strošimo za par meseci.

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока
 

Ja mislim da je on ranije dobio ugovor, tako da je sada valjda u poslednjoj godini istog... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Црвена звезда мтс – ФМП 69:64 (20:15, 19:14, 13:17, 17:18)



Црвена звезда мтс: Лазаревић 2, Ускоковић 3, Давидовац 2 (9ск, 6ас), Митровић 12 (6ск), Лазић 3, Kалинић 10 (8ск, 6ас), Симоновић, Гушић, Поповић, Вајт 23 (7ск), Kузмић 2 (6ск).

 

ФМП: Вујичић 3, Павићевић, Џонс 10, Невелс 9, Симовић 8, Тасић 10 (7ск), Лакић 4, Изунду 13, Шарановић 4, Неранџић 3, Николић.

 

FMP igrao bez Radonjić koji je bio najbolji strelac sa 29 poena u prethodnoj prijateljskoj utakmici protiv čačanskog Borca.

 

Vidim da je i Marko Gušić (202 2002) u sastavu KKCZ. Prošlog leta je potpisao ugovor do kraja sezone 2023/24. 

 

Vredi napomenuti da FMP ima 5 igrača bez prava nastupa za naše reprezentativne selekcije (Vujičić, Stefan Lakić, Izundu, Džons i Nevels).

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sprdate se sad sa Kuzom, ok ima materijala, ali brate smoriste. Ajde šarajte malo braćo.

 

Odmah da se razumemo neće nam backup centar rešavati sudbinu. A siguran sam da će biti trenutaka kada će nam trebati telesina od 213cm, sa njegovim drvenim ručerdama kakve su mu...kontrola defanzivnog skoka, da neutrališe defanzivno svog igrača 1 na 1, u napadu par ljudskih blokova da postavi i meni puna kapa od njega, evo gde treba da potpišem.

Edited by Obi-Wan
typo
  • Like 5
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

bilo bi dobro ako moze bez ovakvih stvari

niti znas koliko ima u kkcz, niti znas da li je i koliko imao drugih ponuda i za koliko novca

nagadja se sa vrlo malo dostupnih informacija

Da li ti stvarno misliš da meni trebaju informacije prevelike da bi shvatio da je shodno igrama u zadnje godinu, dve mogao da ima sigurno više od milion godišnje? Isto tako da li misliš da su mi potrebne prevelike informacije da bi shvatio da u kkcz nema više od 600,650 hiljade 100 % i da je izabrao da mu pare kasne isto tako 99 % narednih bar godinu dana... 

Tako da.. Ne umanjuj definitivno veliko odricanje Nikole Kalinića. 

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, StiviKivi said:

Kao da ga je dao. Jer je najmanje duplo mogao da ga zaradi nego što će u kkcz 

 

Mi ne znamo kolko je dobio pa je onda bezveze da pravimo paralele. Ja licno ne verujem da je placen nedto drasticno ispod trzisne cene koja sigurno nije 2 miliona. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovde može da se citao kao da je Kalinić dosao za 200-300 hiljada, pa kao šta mu je to trebalo u životu. Čini mi se da se ni ovim spuštanjam na 600-650k ne bi zanimali navijači da nije Partizana i njihovih navijaca, mahom je zbog njih problem koliko je para dato Kilini za ugovor.

 

Kao sto kaže @Takeshi_Kovacs nema potrebe nagadjati ciframa kad nemamo nikakav izvor, sigurno je NK dao neki popust Zvezdi, dovoljno sto će živeti kući, u zemlji u kojoj je dosta toga jeftinije, gde manji porez ide na primanja… Ali razmišljati da je to duplo, ili i za 30ak posto, manje je čisto navijacko zanošenje.

  • Like 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Nece Kuzmic biti problem. On i Luka ce uzeti po 10ak minuta na 5 i to ce biti ok. Trazi se igrac koji ce igrati tih 20 minuta na 5 i od tog igraca mogu slobodno reci zavisi sezona.

 

Tako nesto slicno je bilo u sezoni 16/17. Tada je Kuz kao prvi centar igrao oko 20 min, a po 10 Deon i Milko.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...