Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Tamo su ljudi u transu i pisu se razne glupave i besmislene opcije. 
Ako je tacno da je u pitanju jos bolji defanzivac od Lessorta, uz jak motiv da pokida sezonu, a da nisu odusevljeni njime kao opcijom, meni samo Ellis pada na pamet, i iskreno se nadam da nije on

 

vidim da ga je neko i tamo pomenuo sad

Edited by bosMan_jr
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mister-no said:

Skenjao sam se, sad očekujem Žigu Dimeca.

Ja sad igram sa njim na Nba-u 2k14 ali neki Aba 2k17 patch, u Krki je.  Retko na utakmici ide ispod 20-tak poena. Doduse ima i do toga sto sam ja dabl dabl masina za prosecno 13ppg, 10.3 apg i 7.8ukradenih po utakmici pa mu nabacim gomilu lakih poena. U svakom slucaju,  moze da odradi dobar posao ako ima pleja sa preslikanom stilom igre kao ja u nba 2k14 mycarre mode

Link to comment
Share on other sites

I Milko Bjelica je svojih 450k opet nekako odradio...porobio je jedan derbi...dolazio na poso...ulazio u igru kad mu kažu. Mislio sam da je to naš najlošije uložen novac. A onda nam se desio dugo čekani Kiwi Kolom kojim Saša popravlja svoj ,,seci uši..." roster. Toliko je uprava bila šokirana njegovim izgledom da su ga registrovali tek desetak dana nakon dolaska u klub, iako već mesec dana igramo bez pleja. I ovde opet povremeno neko zapljune kako smo prerano potrošili legendu od 650k...poslali mu otkaz sms-om...? Ja bi mu nakon Zenita napisao na šoferki: ,,Sašo brate, da se ne ljubimo...''.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...