Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

15 hours ago, Čvarkov said:

Ruski rulet, Jović igrao u Rusiji, a i bivši igrač.

 

Ili je kum hteo da kaze, kockamo se, ko god da dodje.

Nedostaje ti revolver sa jednim metkom u burencetu za ruski rulet

 

4 hours ago, Storm said:

Ovaj potpis ima smisla samo ako Jovic stize posle oporavka. U suprotnom kukala nam majka sa dva centra bez suta, igre ledjima i povratnog pasa.

 

Mada, postoji i doselekcija. Verujem Radonjicu.

Ivanovic je lepo vrteo pik sa Ridom... 

 

3 hours ago, Karakondzula! said:

Monako i veci porezi ne idu u istu recenicu 😄

Ali zato Monako i paprene cene idu. Isti ugovor tamo i u Srbiji je nebo i zemlja. 

 

2 hours ago, pavijan2 said:

Ništa spektakularno. Kao i Lesor granični EL/EC igrači.

Pa to i jeste nas realan domet, uz Kalinu kao inciiident. Imamo i par igraca iz EL od prosle godine. Nije to lose. Bice fajterska ekipa. Videcemo. 

Nemamo svoje mlade igrace, nemamo pare da placamo skupe i dokazane strance... Zakljucak - dovodjenje ispod radara, ili afirmisanje granicnih EC/EL igraca 

Rid nam je pravio probleme, a Lesor je bio bolji od njega prosle sezone u direktnim duelima

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, srlepajce said:

svakim danom Kalinin potez dobija na tezini. jbt mogao je da bira 💪

ne znam kako cu podneti da ga neko vredja.

sve se nadam da nece ali sa budalama nikad ne znas

onda mi se sve to gadilo a sada bi me bas dotuklo 

Vređanja neće biti sigurno,ako prevagne stav radikalnijih grupa onda organizovani neće dolaziti na košarku ali mislim da ultracop ima pragmatične stavove a oni su ipak najači na severu.

Link to comment
Share on other sites

Ok je Lessort, nije za oduševljavanje al to je neki realan nivo. Nnoko mi je overall nešto bolji ili bolje reći pouzdaniji igrač, ali ima i Lessort svojih prednosti u odnosu na njega, mnogo je brži i okretniji, nabiflao je i nekakav roling, lakši je na nogama. Očigledno se dosta nade polaže u Kuzmića pa je doveden igrač relativno kompatibilan njemu, pretpostavljam da stručni štab zna bolje od nas u kakvom je stanju, ipak je to nedavno bio igrač za Real. Nemamo izrazitu poentersku opciju al to mi ne smeta, pretpostavljam da će u clutchu najviše da rešava Džoni. Od svih pojačanja najmanje mi se sviđa Wolters al to je stara priča. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Sector said:

 

Pa nema smislenog odgovora jer niko ni nema odgovor na to pitanje.

 

Neka logika kaze da je trazio previse para nakon odlicne sezone koje Monaco nije mogao ili nije htio da mu da.

 

A onda je Kupi pardon onda smo mi uleteli s ponudom koja se ne odbija.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...