Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

9 minutes ago, strah od vozova said:

Ja bih voleo da Farid dodje onako na slepo, bez da znam u kakvoj je formi. Mnogo gotivan igrac. Mislim da bi mogli sa njim i EL da osvojimo. 

 

da ga dočekamo isto kao bejbi_šeka, samo ovog puta u imaginarnom bgd metrou!1

 

cenim da bi se par puta zapanjio.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da se na ovom forumu vodi ozbiljnija diskusija kada se dovode pojacanja nego na sednici KKCZ. 
Pa sednica mudro sačeka da ih mi izfiltriramo i onda deluje...oskudacija, nema se za kršten skauting tim.

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Chaos Is Me said:

Evo nekih zanimljivih igrača koji mogu da igraju na C sa summer league rostera koji teško da će dobiti šansu u NBA, a da nisu rukiji, pitanje je da li ima tu materijala za EL startera, meni su boldovani posebno interesantni:

 

Eric Moreland

Bruno Fernando

Chris Silva

Nick Richards

Vernon Carey

Omari Spellman

Tariq Owens

Grant Jerrett

Devontae Cacok

Justin Patton

Kyle Alexander

Kenneth Faried

Chimezie Metu

Jarell Martin

Meni je patton uvek bio debelo precenjen. Mozda ce mu prijati evropa, a mozda ni tu ne uradi nistA.

Meni je kyle alexander jako interesantan. Pominjao sam ga i ranije. Solidna sezona u evropi u jakoj ligi, dobar i na letnjoj ligi ove godine. Nisam siguran da je trenutno u stanju da bude prvi centar u EL ali bas zanimljiv potencijal sa dosta prostora za napredak. Odlican ofanzivni i defanzivni skakac, dobar bloker, brze noge, dobra poludistanca, vrhunski atleticizam. Ne verujem da je nesto preterano skup ali ni da gledamo u tom pravcu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...