Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

17 hours ago, VISOKOLETAC said:

Koga zanima, evo malo Stefana Lazarevica:

 

 

 

Ova post igra Lazarevica mora da se koristi kad god bude na terenu. Decko je jak ko konj, bukvano vise i na oko jace od sebe uspeva da ugura i lagano poentira pored. Secam se i da je pre par godina iskolovao Macvana tako. 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

moze manimal...samo lici da nigde nije igrao poslednje 2 god?

 

Prosao mu prajm (ono jes, bas ce dovodimo NBA igrace u prajmu), nista cudno za energetske igrace, veliki Filip K. Dik je lepo napisao da sveca koja sija duplo jace, duplo brze i izgori, mada bi on i takav bio powerhouse u EL, nego mi je veci problem sto se sukljao po Kinama i sto je odustao od neke takmicarske kosarke, inace bi on odmah cim je video da u NBA za njega nema mesta dosao u Evropu gde bi ga rado pokupio neki CSKA ili Fener, i stvarno ne znam zasto nisam upotrebio nijednu tacku u ovoj ocigledno predugoj recenici.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Čini mi se da je Manimal i dalje dosta dobar atletski i fizički, na 80% iz prajma. Nema on neke velike košarkaške veštine al na čistu fiziku i motor (ako je ostalo nešto u rezervoaru) bi još uvek mogao da napravi pomor u Evropi, i mnogo manji talenti od njega su pravili karijere u Evropi na račun ovoga. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

 

Ova post igra Lazarevica mora da se koristi kad god bude na terenu. Decko je jak ko konj, bukvano vise i na oko jace od sebe uspeva da ugura i lagano poentira pored. Secam se i da je pre par godina iskolovao Macvana tako. 

Mani je prva asocijacija na Lazarevica uvek kad je pre par godina u nekoj opstoj tuci na terenu kroseima isevao nekog lika. 

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Чавудин said:

Јел он игра кошарку још увек? На интернету што видим, задњи пут одиграо утакмицу пре скоро 2 године, у Кини... 

Skroz cudno. Covek tek ima nepune 32 godine. Ali ako nije igrao 2 godine, nema tu ‘leba. 

Link to comment
Share on other sites

Najavljuje se da ce vakcinisani moci da gledaju tekme.

Jos Blek, pa da krene sezona.

Ne mogu da docekam nekako. Nemamo na papiru mozda zeznut tim, al imam utisak da cemo biti pravo kratko cebe.

Edited by Losmi17
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chaos Is Me said:

Šta su to sezonska 20 i sezonska 10? 

Prošle sezone su prodavane 3 vrste sezonskih, 30-20-10, što označava na koji broj utakmica od momenta kada bude bila dozvoljena publika, možeš da prisustvuješ.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Inbox said:

Ja to ne kapiram. Postoje kontaktna sociva, postoje zastitne naocare, a mislim da te naocare postoje i sa dioptrijom. 

Ja tebe ne kapiram. Odgovor na upis da covek ima problem sa vidom ti je ogranicen koliko jedan post/upis na internetu moze biti. Problemi sa vidom krecu i zavrsavaju se - dioptrijom, naocarama ili socivima? Zaista? Sto te nije bilo ranije u mom zivotu, jebem mu misa, pa da i ja progledam kao covek. 

Mozes mi staviti koja god sociva ili kakve god naocare, jednostavno se neke situacije nece videti kako treba.

Ima tu mnogo, mnogo vise od "imas dioptriju - stavi naocare", a cinjenica je samo da bi se valjalo bar malo informisati pre iskazivanja stavova i misljenja javno.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Čini mi se da je Manimal i dalje dosta dobar atletski i fizički, na 80% iz prajma. Nema on neke velike košarkaške veštine al na čistu fiziku i motor (ako je ostalo nešto u rezervoaru) bi još uvek mogao da napravi pomor u Evropi, i mnogo manji talenti od njega su pravili karijere u Evropi na račun ovoga. 

Em bi rasprodali sezonske za tri dana ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...