Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

7 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Koga zanima, evo malo Stefana Lazarevica:

 

 

Ја сам погледао задњих дана због њега једно 7, 8 утакмица фмп-а и могу рећи да ме је баш одушевио. Много је више од тога што се види на снимцима. Константно је користан, скаче, опасан је са поста, одлично види пасове, сналажљив доста... У одбрани јако паметан исто, може да брани од 1 до 4. Солидан спот ап шут. На Калинића подсећа, очекујем минутажу за њега. 

Edited by Чавудин
  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Liska Manjina said:

Apsolutno! Čak su i potpisali neki sporazum.

 

Zato im je država i dala neke pare, a Igokea im i posudila dva igrača. Najbolji igrač prošle godine je bio Tanasković, ove godine je prebačen u Igokeu.

 

Valjda su osnovali jos neki Borac koji igra u drugoj ligi RS - SKK Borac je taj Borac, a OKK Borac je filijala Igokee.

 

5 hours ago, Hugo Punch said:

Aj ovako. S obzirom da svakim novim danom raste sansa za Stimetom, ili ne daj boze Terijem, da se malo igramo.

 

Koji ili kakav igrac bi vas ovde najvise razocarao pa cak i iznervirao, da ga dovedemo. Stime je van konkurencije pa ne pominjite njega. Nocne more od Emanuela ce potrajati jos neko vreme pa je i on van konkurencije.

 

Ajd...udrite. Sta mislite koliko glupo resenje nam se moze desiti na centru? Sada vec je novi Lipovij od 210cm sasvim realna mogucnost.

 

Kuzmic jedino sto sada zna je da brani low post od zidanja, jer su mu duge ruke i jak je. Sve sto zahteva neku pokretljivost ili motoriku, forget about it.

 

Raduljica, Gist, Lessort, Malcolm Thomas...

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Markoss said:

 

Nisam tebi replicirao u smislu toga da ne znas, nego sam se vise osvrnuo na cinjenicu da se znalo za njih od pionira da su talenti, a da su sad upitni za seniore FMP-a. 

 

To je tek jedan u moru problema, sto i ti talenti koje dovedemo vremenom postaju losiji. Mislim da je jasno ko je za to odgovoran.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Knipex said:

Kuzmiću je lopta ispadala iz ruku i kad je bio najspremniji i to iz dva razloga. Prvi je neverovatno drvene ruke. Osećaj za loptu i šut skoro nepostojeći, sve radi mehanički. Drugi razlog je problem sa vidom i zbog toga najčešće ima problem da uhvati loptu koja dolazi malo većom brzinom. 

Ja to ne kapiram. Postoje kontaktna sociva, postoje zastitne naocare, a mislim da te naocare postoje i sa dioptrijom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

16 hours ago, Laki21 said:

 

Jel na krkače?

Pod rame i opleti 😄 krupnija je ona od pola nas što pišemo ovde

12 hours ago, goldberg said:

 

Valjda su osnovali jos neki Borac koji igra u drugoj ligi RS - SKK Borac je taj Borac, a OKK Borac je filijala Igokee.

Tačno, bilo je priča oko kontinuiteta, ali iskren da budem nisam to isprati. Ne sviđa se ljudima da budu filajala Igokee, a čuo sam da je bilo i ozbiljno rivalstvo između ta dva kluba. Stari Borac se nikad nije mešao u politiku, te je usled toga ugašen od strane države. Ovaj novi Borac je dobio solidne pare pa su bili konkurentni u ABA 2. Svuda ista priča, sprega sa državom i namakinjanje sponzora. Navijačima kao smeta, ali vidim da ima ljudi na tribinama. Zadnji put sam ih gledao protiv Igokee gde se Dalibor Ilić poigravao sa protivnicima.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Takeshi_Kovacs said:


ko?

 

Nije nikakva zagonetka, mislim na trenere u mladjim kategorijama predvodjene koordinatorom nasih MK, Klipom. Mnogo puta sam pisao o kriterijumima za dovodjenje igraca kod nas i zahtevima koji se postavljaju pred te igrace koji su apsolutno katastrofalni, da se ne ponavljam. Ono sto je jos tuznije je da tu i dalje ne dolazi ni do kakvih promena. Covica ta stavka ne zanima osim kad dodje kvalifikacioni turnir u Zelezniku gde im natovari ozbiljan pritisak osvajanja i onda opet nista do sledece godine i istog dogadjaja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da li je Stimac zasluzio da postane predmet najvece sprdnje kod navijaca Zvezde? Aj sto ga grobari ismevaju i govore mu da je majmun. Ali Zvezdasi se ophode prema njegovom liku i delu kao da je malouman, ne bas zabavno.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Evo nekih zanimljivih igrača koji mogu da igraju na C sa summer league rostera koji teško da će dobiti šansu u NBA, a da nisu rukiji, pitanje je da li ima tu materijala za EL startera, meni su boldovani posebno interesantni:

 

Eric Moreland

Bruno Fernando

Chris Silva

Nick Richards

Vernon Carey

Omari Spellman

Tariq Owens

Grant Jerrett

Devontae Cacok

Justin Patton

Kyle Alexander

Kenneth Faried

Chimezie Metu

Jarell Martin

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Chaos Is Me said:

Evo nekih zanimljivih igrača koji mogu da igraju na C sa summer league rostera koji teško da će dobiti šansu u NBA, a da nisu rukiji, pitanje je da li ima tu materijala za EL startera, meni su boldovani posebno interesantni:

 

Eric Moreland

Bruno Fernando

Chris Silva

Nick Richards

Vernon Carey

Omari Spellman

Tariq Owens

Grant Jerrett

Devontae Cacok

Justin Patton

Kyle Alexander

Kenneth Faried

Chimezie Metu

Jarell Martin

Omari Spellman, 203, debeljuca. Ista pozicija je Jarell, ali je 206 i laksi. Obojica su cetvorke (kako mi se cini), a utisak je da vise vole da izadju na 3 i pripale nego da se taru o znojave protivnike. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...