Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

8 minutes ago, Setite se 2011 said:

Posle svega što mu se desilo , on se "odvaljivao" od alkohola???

Nestaje i ono malo razumevanja koje sam imao kad je Kuz u pitanju emoji34.pngemoji34.pngemoji34.png

 

5 minutes ago, Чавудин said:

Одакле то да се редовно одваљивао од алкохола прошлог лета ахахахах

 

Ja sam ga lično video pijanog prošlo leto, a i dobar drugar mi je sa njim zapalio za Finsku i sada gore pika basket. Obojica su iz Doboja, tako da vrlo dobro znam o čemu pričam, a video sam i slike iz provoda. Nije to bilo na nivou prethodnih godina kada ga je žena iznosila iz diskoteke, ali ove godine je skroz druga priča.

Edited by Liska Manjina
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Imao je Kuzma skroz zajeban period života, pre svega ga je sjebala ta saobraćajka, a potom je usledio i težak period fizičkog i psihičkog oporavka. I na kraju ga je dočekala smrt oca, nije to sve lako prebroditi. O njegovom stanju govori i minutaža na početku prošle sezone, ali sad se dosta toga promenilo. Pre svega mislim na povratak Radonje, momak se sredio. Inače ljudina na kvadrat, neiskvaren i iskren momak koji je svašta preturio preko svoje glave.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Liska Manjina said:

 

Ja sam ga lično video pijanog prošlo leto, a i dobar drugar mi je sa njim zapalio za Finsku i sada gore pika basket. Obojica su iz Doboja, tako da vrlo dobro znam o čemu pričam, a video sam i slike iz provoda. Nije to bilo na nivou prethodnih godina kada ga je žena iznosila iz diskoteke, ali ove godine je skroz druga priča.

 

Jel na krkače?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Manu said:

 

Znam vrlo dobro njihove karakteristike Markose ( :

 

Mislio sam na Andjusica, za koga sam i dobio odgovor, potpuno sam zaboravio da je on kod nas. Za njega mislim da ce mu faliti par cm-a za igranje na nekom visem nivou. On je pokazivao uvek snalazljivost pod kosem i dobar sut, ali nikakve karakteristike po kojima bi mogao da igra SF-a.

 

Nisam tebi replicirao u smislu toga da ne znas, nego sam se vise osvrnuo na cinjenicu da se znalo za njih od pionira da su talenti, a da su sad upitni za seniore FMP-a. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Hugo Punch said:

Kuzmic jedino sto sada zna je da brani low post od zidanja, jer su mu duge ruke i jak je. Sve sto zahteva neku pokretljivost ili motoriku, forget about it.

Zna i da zagradi i kontrolise defanzivni skok. Tu je bio bolji od Nnoka prosle sezone.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Hugo Punch said:

... Kuzmic jedino sto sada zna je da brani low post od zidanja, jer su mu duge ruke i jak je. Sve sto zahteva neku pokretljivost ili motoriku, forget about it.

Ti napravi Stimca od Kuzme, ne zajebavaj...

 

Kuz jeste (u najmanju ruku) solidan u odbrani 1na1 protiv mrga, ali mu je glavni defanzivni forte pozicioniranje (uz dimenzije). Bilo da je rec o pozicioniranju za skok, bilo u odbrani pika, bilo u odbrani na strani od lopte. Skolovan, zna sta radi. I kad je ideja da se pritisnu bekovi (tu je slabiji) ili cuva reket (tu je zaista odlican), radi ono sto mu se kaze i to vrlo korektno. Tu mu svakako duzina pomaze, ali pozicioniranje je kljuc. Nece on moci da izadje na beka i brzo se vrati na centra, ali ce jednog sasvim fino pokriti. Cvrsto sam ubedjen da je Radonja izuzetno zadovoljan Kuzom i Lukom kao dvojicem koji treba da pokrije 15min na 5ici.

 

Ono sto je frka u odnosu na njegov prethodni mandat su pre svega ogromne oscilacije, padovi u igri - kondicija tu zaista figurira kao glavni problem. Naravno, muka su i mlitave ruke u napadu. To je primarno do njega, koordinacije, kondicije, ali je deo problema bilo i sto nije imao pleja/saigraca koji bi mu dao super pas tacno gde ovaj ume da ga uhvati, a da je u izglednoj poziciji da ga realizuje. Ako je ovo sto Liske kaze istina, nije Kuz ono sto treba da nas brine.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...