Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Vidim da i Nemanja Popovic trenira sa prvim timom i na pocetku klipa se vidi jos jedan mladji igrac pored njega ali ne uspevam da ga prepoznam

 

Edit: aj kad sam vec tu, Luka izgleda jako dobro, primetno je bilo i u dresu Buducnosti da je dobio par dobrih kila sto i ide u korist price da ce igrati peticu kod nas. Kuzmic premrsav, kao i prosle godine.

Edited by Manu
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Manu said:

Vidim da i Nemanja Popovic trenira sa prvim timom i na pocetku klipa se vidi jos jedan mladji igrac pored njega ali ne uspevam da ga prepoznam

Videh da su tu Popovic,Andjusic i Manojlovic,obojica bili u Tamisu na pozajmici prosle sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kankkunen said:

Evo još 44 sekunde, al kvalitetne :classic_biggrin:

 

 

Sad sam siguran da se čita forum i da nas hebu u (kolko tolko) zdrav mozak 😄

 

Mada, možda je i hint. Imali neki centar da je nosio broj 44 na dresu? 😁

 

Btw, Kalina zategnut kao sajla. Mada može biti i da je do frizure

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Manu said:

Vidim da i Nemanja Popovic trenira sa prvim timom i na pocetku klipa se vidi jos jedan mladji igrac pored njega ali ne uspevam da ga prepoznam

 

Edit: aj kad sam vec tu, Luka izgleda jako dobro, primetno je bilo i u dresu Buducnosti da je dobio par dobrih kila sto i ide u korist price da ce igrati peticu kod nas. Kuzmic premrsav, kao i prosle godine.

 

Popovic i Manojlovic su tu. Pre par godina u 01 i 02 mozda i najbolji u drzavi, danas upitni i za FMP.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Liska Manjina said:

Nešto se uzjebalo oko organizacije (finansiranje celog kluba), a informacija je došla lično od Nikolića, trenera Borca. .

 

Znam da je više pitanje za ABA temu, ali kad si već ovo pomenuo, da li je Borac BL forsiran kao Igokea B ili je neki nezavisan projekat u pitanju, pošto vidim da su prošle godine dobili nešto para? 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, quentin said:

 

Znam da je više pitanje za ABA temu, ali kad si već ovo pomenuo, da li je Borac BL forsiran kao Igokea B ili je neki nezavisan projekat u pitanju, pošto vidim da su prošle godine dobili nešto para? 

Apsolutno! Čak su i potpisali neki sporazum.

 

Zato im je država i dala neke pare, a Igokea im i posudila dva igrača. Najbolji igrač prošle godine je bio Tanasković, ove godine je prebačen u Igokeu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Markoss said:

 

Popovic i Manojlovic su tu. Pre par godina u 01 i 02 mozda i najbolji u drzavi, danas upitni i za FMP.

 

Znam vrlo dobro njihove karakteristike Markose ( :

 

Mislio sam na Andjusica, za koga sam i dobio odgovor, potpuno sam zaboravio da je on kod nas. Za njega mislim da ce mu faliti par cm-a za igranje na nekom visem nivou. On je pokazivao uvek snalazljivost pod kosem i dobar sut, ali nikakve karakteristike po kojima bi mogao da igra SF-a.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Liska Manjina said:

Imao je momak nakon udesa ozbiljne probleme sa kondicijom (bez obzira na frejm), pa je usled toga dolazilo i do situacija gda mu ispada čista lopta. Dosta je radio na kondiciji i snazi, nadam se da će to dati dobre rezultate. Sumnjam da će dobaciti do prajm nivoa u našem dresu, ali sam ubeđen da će biti koristan član ekipe.

Kuzmiću je lopta ispadala iz ruku i kad je bio najspremniji i to iz dva razloga. Prvi je neverovatno drvene ruke. Osećaj za loptu i šut skoro nepostojeći, sve radi mehanički. Drugi razlog je problem sa vidom i zbog toga najčešće ima problem da uhvati loptu koja dolazi malo većom brzinom. 

 

Prošle sezone je na sve to imao problem sa koncentracijom i fizičkom spremom. Iskreno se nadam da je barem to prevazišao jer može on još uvek biti, kao domaća opcija, dobar drugi centar.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Knipex said:

Iskreno se nadam da je barem to prevazišao jer može on još uvek biti, kao domaća opcija, dobar drugi centar.

 

Kako mislis drugi centar? A ko nam je onda prvi, Luka? 

 

Posto se prica da ce KKP jedini startovati pripremne utakmice bez prvog centra... 😄 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Manu said:

 

Znam vrlo dobro njihove karakteristike Markose ( :

 

Mislio sam na Andjusica, za koga sam i dobio odgovor, potpuno sam zaboravio da je on kod nas. Za njega mislim da ce mu faliti par cm-a za igranje na nekom visem nivou. On je pokazivao uvek snalazljivost pod kosem i dobar sut, ali nikakve karakteristike po kojima bi mogao da igra SF-a.

Pratio sam ga prosle sezone u Tamisu,odlicne fizikalije,snalazenje u prostoru(cesto dolazi do lakih poena utrcavanjem iza ledja protivniku),prisutan na skoku.

Mane su mu bas los sut,i problemi sa faulovima(odbrana rukama).

Sve u svemu na SF ne moze nikako,eventualno da se pravi od njega neka cetvorkica ali to je bas proces.

Sto se tice Manojlovica bas je stagnirao u Tamisu,mislim da je mali Saranovic mnogo veci potencijal od njega.

Popovic je imao sjajnu sezonu u Okk,ali potpuno nejasno cemu ova avantura u Fmp,decku trebaju utakmice...ima ozbiljan potencijal,mozda i najvisi plafon od svih navedenih ali uz ogroman rad da sut dovede na pristojan nivo.

Edited by Delija96
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...