Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Simon, Luka, Kuz, Lazic, Dobric, Davidovac imaju jednu karakteristiku koju ne voli samo Covic vec i njeni navijaci, a to je da mogu da cekaju pare pa cak i da oproste neki deo...to je krem de la krem finansijskog maga. Dok ovi jbga traze pare ili vreme na parketu...

 

Simonovic i Radonjic imaju tajnu vezu jos iz Buducnosti. On ga je podigao kao i Lazica da budu reprezentativci, da spusti loptu na parket pa da bude i najbolji strelac jednog EL tima.

 

Bjelica je isto bio sjajan potpis dok ga Alimpije nije pregoreo u crveno dok je Pera blejao...da ne pisem o putu za Belorusiju...

 

Svi koji su dosli u klub bi dali sve za Dejana...ne svidja mi se ko potpis samo Holins jer mislim da nije EL kalibar za nas...al videcemo sta ce sa njim Dejo.

 

Mitrovicv IQ nema niko u Zvezdinom dresu od domacih igraca poslednjih 30g...svakako ce biti odlicno resenje u kratkom rolanju i dodavanju da spoji centre i bekove sa kosem...srpski Sikma....

 

Verujem da ce biti blage korekcije na zimu, videcemo sta i kako, ali DR je uvek stajao uz svoj tim koji je vodio, tako i ja stojim iza njega. Nije lep, nema kvalitet, ali ostavice muda, krv i znoj na parketu jedan kroz jedan.

 

Nece pustati napad na cuvenih 27sek, nece glumeti starletu i ici po svim televizijama, niti ce covic obcavati visok plasman u EL...

 

Ljudi moraju da shvate, da je ovo kraj jedne ere....sto bi se reklo since 2011...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Crni said:

Ako danas ne dodje pojacanje na centru u Kk Zvezda, obolecu, dajte neku informaciju, makar bila i lazna, koji hajlajc da gledam, slazite nije vazno da li verujem, slazite, samo da mi lepo bude...

Cuh od Gagicevog strica da je bomba blizu.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Crni said:

Ako danas ne dodje pojacanje na centru u Kk Zvezda, obolecu, dajte neku informaciju, makar bila i lazna, koji hajlajc da gledam, slazite nije vazno da li verujem, slazite, samo da mi lepo bude...

Prizivaj ga, prizivaj.... Pa kad bude čimbenik, tj štimbenik, onda kuku, lele...

Link to comment
Share on other sites

Vise se ne bojim Buducnosti tamo iz dva razloga. Prvi je povratak Kaline, a drugi sto je onaj koji nas je unistavao tradicionalno sada u nasim redovima. 

7 minutes ago, John Dies at the End said:

"Drugi" pišu da Jovic nije prošao poslednje medicinske testove i da je oporavak produzen "na neodređeno" ... 

Jel to znaci da jos nece objaviti zvanicno onaj potpis od pre 44 dana?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Crni said:

Vise se ne bojim Buducnosti tamo iz dva razloga. Prvi je povratak Kaline, a drugi sto je onaj koji nas je unistavao tradicionalno sada u nasim redovima. 

Jel to znaci da jos nece objaviti zvanicno onaj potpis od pre 44 dana?

 

Kao kada se , tj ako se u potpunosti oporavi do pocetka sezone,  aktivirace se ugovor...  

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

To ovi kazu ili ti tumacis?

Zapravo tako je cini mi se pricao i @Maverick88,da je povredjen ali je bilo *rukovanje* i "nas si ali pricekajmo,ok?"

 

"Ovi" kažu 

 

Btw, ne znam da li je bilo, polufinalnu utakmicu na Magneta kupu igramo protiv Pao-a.

Jos uvek nije odlučeno da li ce biti dozvoljeno prisustvo publike.

Prenos za De na platformi i kanalima Magneta Sport.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Napisao sam ja sve oko Jovica vec,ja bi sacekao da se vidi sta ce biti kada se sto posto oporavi.Nije samo povreda bila problem vec i neki dogovori nisu ispostovani od strane Stefana.Itd ima tu nekih pozadinskih stvari pored povrede jos ali ja ne iskljucujem mogucnost da se sedne i prica kada se Stefan oporavi.Sad da li ce se nesuglasice koje su nastale u medjuvremenu resiti ili ne videcemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čvarkov said:

Može O'Quinn. Mada moramo biti oprezni, plaši me ovo O, da nije i on štetočina kao brat po prefiksu mu.

О'Квин је у сваком клубу у ком је био, важио за  "glue guy"-a, правио атмосферу, сви су га готивили, тимски играч, нема шта. То му је само велики плус. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...