Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Gledah sad neke hajlajte i tek sad kontam da smo mi u timu u isto vreme imali Lorenza, Djenku, Berona i Pantera. Steta sto smo igrali bez drugog pleja i trenera, bas je imala domet ta ekipa. 

 

Apropo naredne sezone, pomenuta 4 igraca nisu mogli da nose ekipu jer je falio drugi plej pa je doveden Lucas kao peti, a sad se polemise o opciji da u sledecu sezonu udjemo sa prakticno 3 igraca na 1-2 plus Uskok i Dobric. 

Edited by Profesor
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Hugo Punch said:

 

Meni nije ni malo smesno. Tuzno je kako je luda glava sebi usrala karijeru.

 

Inace, nesto zatisje kod nas, Radonja na letovanju? Kum na letovanju? Nista centri...bekovi...plejevi? 

 

Nije njega unistila luda glava, vec povrede.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Nije njega unistila luda glava, vec povrede.

 

Kao freshman ''torn ACL'', pa na kraju letnje lige pred potpis sa Pistonsima laktom su mu naneli ozbiljnu povredu lica...slomljen nos i fraktura orbitalne kosti i dok se oporavio ovi su ga trejdovali i onda nakon mesec dana od potpisa sa Makabijem, opet ACL tokom basketa sa ortacima na betonu.

To što je isporučio u KKCZ 2015/16, to je sezona iz snova i nažalost njegov pik karijere. Najuzbudljiviji 2 ways igrač u našem dresu ikad. 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kvinsi strahovito dobro crta.

 

A kaze da je za taj talenat saznao, fazon pre tri godine. Nestvarne radove ima, bas je pretalentovan.

 

Ja se nadam da je uspeo da se novcano obezbedi u one 3 sezone kada je igrao kosarku u EL.

Mada, poznajuci zivot u USA,jako tesko.

 

Uvek se kod njega videlo da je klinac, velika steta za takav talenat.

 

Zato mu se i izdogadjalo sve to, zato sto je bas bio nezreo i neodgovoran.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kalinic - nisam se nadao tom potpisu. 

Ivanovic - niti da cemo "krasti" igraca KK Buducnosti... 

Ostalo je onako, verovatno jeftine varijante. Nisam nesto gledao EL ove sezone, pogotovo ne PAO, ovog White-a se i ne secam. 

 

Mene vise brine centarska pozicija nego plej. Kuzmic je i dalje u kanalu. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Kao ocekuje dostavu u naredne dve nedelje,nesto tako je napisao(ne drzite me za rec).

Ako je Tobi bolje da pozure(ne znam kako), sa Doncicem je pod svetlom ozbiljnih reflektora.

 

Mislim da se i Valensija spremila za njegov odlazak posto je pre 10tak dana angazovala onog Kubanca iz Burgosa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...