Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

30 minutes ago, Чавудин said:

"нисам могао да оставим другаре на цедилу" 

Не релативизујте ово. 

 

Jeste, opsteprihvaceno je u RSB svetu da je pristao da igra za 400 hiljada evra godisnje jer sta ce mu pare, najvaznije u zivotu mu je preganjanje dve grupe navijaca.

 

U realnosti, rec je o jednom od najboljih evropskih igraca, u najboljim godinama - u sadasnjoj poplavi Amerikanaca takvi igraci itekako imaju svoju cenu. Koja je, u najboljem slucaju, nesto manja od cifre koju je dobijao u Turskoj i Spaniji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Hugo Punch said:

 

Nista. Ugovor je potpisan. Mozda jos nije aktiviran jer je igrac na terapiji. Kao i sa Nnokom sto je bilo.

Ali ovo ponavljanje da je ugovor potpisan 😂

Pa za Noka je klub odmah obelodanio kad je potpisano. A kasnije je raskinuto zbog zdravstvenih problema.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Radonja said:

Op op misterija se otkriva. 😄

Bez šale, nisam fan labilnih ličnosti.

Možda se varam, ali Zo je skoro celu karijeru proveo u razvojnoj ligi što je pokazatelj da ima kvalitet da zainteresuje NBA ekipe, ali da mu je nešto nedostajalo da pređe na sledeći nivo, to se pokazalo i u Feneru. 

Na istom ovom topiku sam ismevan kad sam tvrdio da je Panter mnogo bolji igrač, što se i ispostavilo.

Link to comment
Share on other sites

Lorenzo Brown najbolje odgovara ekipama koje nemaju mnogo poena u rukama i kvaliteta u timu.

 

Nije ni cudo da je i kod nas bio najbolji kad se Stratos povredio, D.Brown nije igrao, Punter jos nije dosao. Nas problem sa njim je sto nije imao ko da razigra Gista i Kuzmica pod kosem.

 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Inbox said:

Ranko Zeravica? 

Svakako, u principu nije poenta mog posta bila da se navede tačno ko već da ima trenera kojih Radonjić još uvek ipak nije dostigao. Barem po nekim većim uspesima

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, lord_slawe_ said:

Koliko ljudi po forumima zna ko je i kakav Radonjicev tip igraca neko bi pomislio da je Radonja procitan do panja i da ima nula faktora iznenadjenja, inovacije i prostora za napredak da ponudi kao coach.

 

Bas nekako nezahvalna situacija za verovatno najboljeg trenera KKCZ u zadnjih ohoho.

 

22 hours ago, UDresuKvinsiMilera said:

Ne vidim zasto bi neko pricao o faktoru iznenadjenja jer je to...upravo to,neki faktor za koja je sansa za realizaciju svega par %.Da ti uprostim nije Jovic dzabe na vratima.

Drugo, to sto se mozda zna koji tip igraca trener voli uopste ne znaci i da je taj trener na terenu procitan,totalno promasen zakljucak.

 

I nisam bas siguran da ce Dejan u ovom prelaznom roku ici na faktor iznenadjenja i unapredjivanje svoje trenerske filozofije.Ipak su mu od sedmoplasirane ekipe u regionu napravili vrlo dostojnog protivnika koji novcem dominira na  evropskoj sceni ovog leta.

Sta hocu da ti kazem, nabice vas po starom dobrom receptu,ako ti nesto znaci, nece biti faktora iznenadjenja ;).

Gle cuda dosao vam preslikan plej za koga bi umesniji forumasi rekli da je Zeljkov tip.A verujem da ti ne bi rekao da je Zeljko procitan trener jel da?

 

Zato pusti ti nas da trazimo dvometrase na bekovskim pozicijama naravno krvavih kolena.Doduse ako je Jovic potpisao popunjeni smo na toj poziciji.

@lord_slawe_

Edited by UDresuKvinsiMilera
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Čvarkov said:

Mogao bi klub konačno da ozvaniči Jovketa i produži Noka pa da mirno čekamo tog beka. Inače, potpis Kaline mi i dalje deluje kao vlažan san, svakog trenutka očekujem da me žena probudi jer hrkanje.

 

bukvalno nevera. kalina menja navijacko raspolozenje iz "imacemo krs tim" u "plodicemo sve redom, idemo u top8, robija nema sta da trazi sa svojom legijom preplacenih stranaca", sto ne znaci da preostala dva pojacanja ne treba da budu isto tako dobra 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, StiviKivi said:

Partizan doveo Dalasa Mura. Iz dana u dan KKCZV meni je sve veći favorit za osvajanje svih trofeja. 

 

Kakav komentar, ko da su doveli Stefana Pota. 😄

 

Mi trenutno imamo samo Ivanovica u spoljnoj liniji i cekamo da ozvanice Jovica. Sve i da dodje bas ozbiljan startni bek tesko je reci da smo favorit a kamo li sve veci. 

  • Like 8
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Sector said:

 

Kakav komentar, ko da su doveli Stefana Pota. 😄

 

Mi trenutno imamo samo Ivanovica u spoljnoj liniji i cekamo da ozvanice Jovica. Sve i da dodje bas ozbiljan startni bek tesko je reci da smo favorit a kamo li sve veci. 

To je samo tvoje mišljenje i ništa više. Videćemo ko će biti u pravu. 

Ekstremno sam netolerantan na igrače iz kineske lige, naročito koji nikada pre nisu igrali EL, niti NBA. 

Edit: pravo "akojEon" pojačanje. Iste su im i brojke u kini. 

Edited by StiviKivi
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...