Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

7 hours ago, MikiMilane said:

 

Ništa neočekivano, uspeh je izuzetak nije pravilo. Problem jeste što si verovao svaku reč Kurira ili Telegrafa gde su obojica najavljeni kao biseri ranga Dončića 

Problem je što ti veruješ da svako ko se ne slaže sa tobom informacije dobija iz žute štampe.

Musa i Hezonja su bili top prospekti , Hezonja pogotovo imao je tu dozu sportskog bezobrazluka koja mi se sviđala, uvek direktan u intervjuima i očigledno, generalno mislio sam da ima sve 

Što se Muse tiče on nije bio toliki talenat,ali je bio mirnija glava, imao je i neke dobre partije u NBA.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Wingwalker said:

 

dobroe...baš bi bilo grdno gledati ga preko plota u tandemu sa Punterom...a i zaebano.

Nista tu nije specijalno dobro,Zo je kao foto-robot idealnog Dejinog igraca,malo(vise) bbiq mu fali ostalo sve na mestu.S druge strane Zeljku nema sanse prvi plej da bude neko kome idu ispod bloka,eventualno ako su mu ostale stavke na nivou iznad ali i tad tesko.

Link to comment
Share on other sites

Koliko ljudi po forumima zna ko je i kakav Radonjicev tip igraca neko bi pomislio da je Radonja procitan do panja i da ima nula faktora iznenadjenja, inovacije i prostora za napredak da ponudi kao coach.

 

Bas nekako nezahvalna situacija za verovatno najboljeg trenera KKCZ u zadnjih ohoho.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, lord_slawe_ said:

Koliko ljudi po forumima zna ko je i kakav Radonjicev tip igraca neko bi pomislio da je Radonja procitan do panja i da ima nula faktora iznenadjenja, inovacije i prostora za napredak da ponudi kao coach.

 

Bas nekako nezahvalna situacija za verovatno najboljeg trenera KKCZ u zadnjih ohoho.

Nema ohoho, vec u istoriji.

 

Sporo resavamo, ali ima vremena jos uvek pokupiti neke igrace. 

 

Kad je Dejo privolio Kalinica, ocekujem jaka imena na kecu, pa me ne bi cudilo da vijamo nesto jace od Jovica a da je on na cekanju.

 

Plej, bek i dva centra i bice to sve tip top.

 

Radonja ako pobedi Zlocimira, ako se nekad bude gradila hala za kkcz, treba da nosi njegovo ime!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Devil In My Pants said:

Radonja ako pobedi Zlocimira, ako se nekad bude gradila hala za kkcz, treba da nosi njegovo ime!!

 

A jel to negde imaju zakazano 1na1 pa da dodjemo i nabavimo kokice? Razlika u godinama je ocigledna mada Zeljko bocka sa trojke i u ovim.... 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Laki21 said:

Ne može grbav čovek da bude igrač.

 

ne znam da li dobric samo izgleda grbavo kad je u onom fatality odbrambenom stavu ili zaista jeste? definitivno je igrac. 

 

musu sam gledao samo u nba, sto nije neki reper, iako je igrao u nekim tekmama gde nije bitan rezultat. 

 

uglavnom, jedino sto sam zapazio je da je vanredno teski kamenjar a ostalo, tako sve ponesto zna ali nista narocito. 

 

mlad je decko ali ja bih kamenjare izbegavao osim ako nemaju jedan vrhunski aspekt igre. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, mmajstor said:

 

A jel to negde imaju zakazano 1na1 pa da dodjemo i nabavimo kokice? Razlika u godinama je ocigledna mada Zeljko bocka sa trojke i u ovim.... 

Pobeda ce imati vise smisla, samo ako Zlocimira olindramo na celavo.

 

Nisi naucio iz prethodnih sezona koliko je bitan trener u klupskim uspesima..

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, lord_slawe_ said:

Koliko ljudi po forumima zna ko je i kakav Radonjicev tip igraca neko bi pomislio da je Radonja procitan do panja i da ima nula faktora iznenadjenja, inovacije i prostora za napredak da ponudi kao coach.

 

Bas nekako nezahvalna situacija za verovatno najboljeg trenera KKCZ u zadnjih ohoho.

Ne vidim zasto bi neko pricao o faktoru iznenadjenja jer je to...upravo to,neki faktor za koja je sansa za realizaciju svega par %.Da ti uprostim nije Jovic dzabe na vratima.

Drugo, to sto se mozda zna koji tip igraca trener voli uopste ne znaci i da je taj trener na terenu procitan,totalno promasen zakljucak.

 

I nisam bas siguran da ce Dejan u ovom prelaznom roku ici na faktor iznenadjenja i unapredjivanje svoje trenerske filozofije.Ipak su mu od sedmoplasirane ekipe u regionu napravili vrlo dostojnog protivnika koji novcem dominira na  evropskoj sceni ovog leta.

Sta hocu da ti kazem, nabice vas po starom dobrom receptu,ako ti nesto znaci, nece biti faktora iznenadjenja ;).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Devil In My Pants said:

Nema ohoho, vec u istoriji.


Najuspesniji da, najbolji (barem jos uvek) ne. Kolikogod se lozili na Deju sasvim sigurno jos nije dostigao Pesicev level. 
A tu je i Aca Nikolic

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, propolis said:

 

Privolio ga kao Žoc Pantera i Lideja 😂😂

 

Nemojte više o tim časovima ljubavi jer se isti uglavnom završe na BAT-u.

"нисам могао да оставим другаре на цедилу" 

Не релативизујте ово. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...