Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Cigani, samo da javim, videh upravo u Uranopolisu na Atosu Dzonija Ivanovica, sa nekim ortakom i cirka pet popova (valjda sa Svete gore).

Mali je zategnut kao sajla, deluje da je fizicki bas spreman. Uzivo deluje mrsavije nego na TVu. Bas sam srecan sto smo ga konacno potpisali. Ja ga gledam, klinka me pita ko ti je ovaj, ja joj kazem, ona kaze ajde da te slikam sa njim [emoji1787][emoji1787]

  • Like 9
  • Love 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, NMX said:

Cigani, samo da javim, videh upravo u Uranopolisu na Atosu Dzonija Ivanovica, sa nekim ortakom i cirka pet popova (valjda sa Svete gore).

Mali je zategnut kao sajla, deluje da je fizicki bas spreman. Uzivo deluje mrsavije nego na TVu. Bas sam srecan sto smo ga konacno potpisali. Ja ga gledam, klinka me pita ko ti je ovaj, ja joj kazem, ona kaze ajde da te slikam sa njim emoji1787.pngemoji1787.png
 

Daj foto. 

P. S. Zamuti vugla svoju

Link to comment
Share on other sites

Forum nastavlja da trpi svašta, važi ako je Obradovic najgori trener u istoriji, pored raznih Lazića, Nikitovica, Karadzica… Pa i Tomić, Vukoicic i Pavićević su lošiji treneri, svaka čast i hvala dvojici na po tituli ali su klasa ispod. A i ovde voljeni, i svakako simpatični Uvalin nije bolji košarkaški trener od Saše Obradovića.

To je samo na prvu i iz bliže prošlosti, da ne idemo dalje.

 

Za govno i smrdi… no comment

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Skroman je trener Obradović. Nije on ni u inostranstvu napravio ništa posebno dobro. Zvezdu je vodio katastrofalno. Napravio lošu selekciju igrača, probao posle da se vadi sa nekim ofucanim igračima. Pedagoški je imao jako loš pristup, tretirao je igrače vrlo loše. Malo se može šta dobro reći za njega.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Tomic je za Obradovica Greg Popovic licno, barem kada im se uporede ekipe kako su izgledale kod nas. 

Tomic je omlatio slatkorecivog Talijana  sa sve Filipom i Borisom, a Buducnost je popila stotku.

O skautingu i odnosu sa igracima da ne pricam. Iskopao je Fajea, Berona, rehabilitovao Stratosa a Borisa mu je igrao kosarku karijere.

  • Like 15
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Lakše je naći igrače za EK, nego prošlogodišnju EL, a nije za poređenje Tomićev kraj sezone sa njim, jer Obradović nije dočekao ni Novu godinu na klupi. 

Imao je jedan poraz u ABA u 10ak utakmica, ko zna šta bi bilo do kraja. Moguće da bi fejlovao, ali to sad možemo da nagađamo. 

 

Nije Obradović ni blizu nekog najgoreg trenera. Mnogo ste nerealni, majke mi. 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Saša Obradović je 2018. biran za trenera godine u Evrokupu, u tom takmičenju ima 68.3% pobeda na uzorku od 123 utakmice, sa Albom je u sezoni 2014-15 imao i odličnu EL kampanju gde im je za dlaku izmakao Top 8 (u top 16 fazi imali isti skor kao PAO koji je prošao dalje), biran je za trenera godine u nemačkoj ligi (2015.), osvojio je eto i neke trofeje (mada značajno više kupova nego liga), ekipe su mu često igrale baš dobru košarku... Da je imao i promašene sezone - imao je, da je verovatno mogao da uzme i koji trofej više do sada - mogao je, da se dešavalo da mu ekipe čoukuju u završnici sezone - dešavalo se, da nije baš blage naravi i lak za saradnju - nije.

 

Svakako u najmanju ruku solidan evropski trener, sa čijim vrlinama i manama su valjda morali da budu upoznati oni koji su ga doveli i koji su mu dali trogodišnji ugovor, a onda ga oterali posle par meseci. Njemu prava šansa u Zvezdi nije data i kada je bilo neophodno stati iza njega to nije učinjeno, tako da je stvarno degutantno ovoliko ga pljuvati i proglašavati za najgoreg trenera, neznalicu, prevaru itd. na osnovu svega nekoliko meseci rada. Kao da smo mi Real ili CSKA i kao da smo navikli da nam na klupi sedi samo trenerski crème de la crème... 

 

  • Like 15
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Guru said:

Njemu prava šansa u Zvezdi nije data i kada je bilo neophodno stati iza njega to nije učinjeno, tako da je stvarno degutantno ovoliko ga pljuvati i proglašavati za najgoreg trenera, neznalicu, prevaru itd. na osnovu svega nekoliko meseci rada.

 

Jedna od najboljih Čovićevih odluka da ga najuri dok je bilo vremena za vađenje sezone. I ovako nas je zavio u crno finansijski sa briljantnim doselekcijama.

 

Kakve je odnose sa igračima imao ne bismo uzeli ni trofej na vašaru. Možda on ima košarkaško znanje, ali su mu ljudski kvaliteti očigledno u deficitu.

 

Živ nisam da vidim kako ce mu dalja karijera izgledati.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Guru said:

Saša Obradović je 2018. biran za trenera godine u Evrokupu, u tom takmičenju ima 68.3% pobeda na uzorku od 123 utakmice, sa Albom je u sezoni 2014-15 imao i odličnu EL kampanju gde im je za dlaku izmakao Top 8 (u top 16 fazi imali isti skor kao PAO koji je prošao dalje), biran je za trenera godine u nemačkoj ligi (2015.), osvojio je eto i neke trofeje (mada značajno više kupova nego liga), ekipe su mu često igrale baš dobru košarku... Da je imao i promašene sezone - imao je, da je verovatno mogao da uzme i koji trofej više do sada - mogao je, da se dešavalo da mu ekipe čoukuju u završnici sezone - dešavalo se, da nije baš blage naravi i lak za saradnju - nije.

 

Svakako u najmanju ruku solidan evropski trener, sa čijim vrlinama i manama su valjda morali da budu upoznati oni koji su ga doveli i koji su mu dali trogodišnji ugovor, a onda ga oterali posle par meseci. Njemu prava šansa u Zvezdi nije data i kada je bilo neophodno stati iza njega to nije učinjeno, tako da je stvarno degutantno ovoliko ga pljuvati i proglašavati za najgoreg trenera, neznalicu, prevaru itd. na osnovu svega nekoliko meseci rada. Kao da smo mi Real ili CSKA i kao da smo navikli da nam na klupi sedi samo trenerski crème de la crème... 

 

 

To što je radio negde drugde nema nikakve veze s onim što je radio kod nas. 

 

Da ne dužim, u trenutku kada je dobio otkaz U POTPUNOSTI je ispustio tim iz ruku, bez ikakve šanse da se bilo kakva sinergija povrati.

 

Šta je trebalo čekati? Na koji način je klub trebao da stane iza njega? Da otpusti čitav tim a njega zadrži? Na osnouvu čega misliš da je moglo biti nekih promena na bolje?

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

  nas sunovrat prosle sezone je krenuo kad je krenula doselekcija...S.O. nije los trener, imao je fine sezone u karijeri i mozda bi i kod nas izgurao to ali posle one izjave je poceo njegov kraj...ako ode u Fener mozda pusti Guduru, jer ne voli Srpske igrace haha

 

slusao sam Blok po blok podcast i prokomentarisali su tamo da se Simonovic povukao i da ce valjda biti u strucnom stabu...

 

Monro je centar za Radonju dok Noko to nije trenutno, sto ne znaci da ne bi mogao to postati uz neke korekcije u svojoj igri...druga strana medalje je ta sto Monro po mom misljenju vredi bar 700-800 hiljada i to ako nam da popust a pitanje je jel mi to mozemo sebi da priustimo...

Link to comment
Share on other sites

Monro aka Speedy, Kuzmić aka Munjoslav i Luka aka 2 čađava meniskusa...nemojte ljudi da me terate na harakiri

 

Ovo bi super da smo u 2000g, ali ovo danas što se igra nikako ne odgovara ovako sporoj i neatletičnoj centarskoj liniji.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Betolingar Misdongard said:

U poslednji čas smo ga se otarasili. Da je ostao malo duže uništio bi sve kao Huni i Avari. Radonjić je nekim čudom uspio da spasi sezonu. 

Bukvalno smo ga pedalirali u poslednjem trenutku.

Ja sam jos u novembru pisao da nece na dobro izaci.

 

Ako neko misli da bi o'bradovic uzeo sva 3 trofeja...Pa mozda nekom magijom da mu dovedu 8 novih igraca i da opet gradi hemiju. Covek je izgubio ekipu posle 2 meseca, sto dosta govori o njemu.

Link to comment
Share on other sites

Covek je trener vec 16 godina i u tom periodu je osvojio 3 kupa Nemacke sa Albom. Kako smo olako prokockali trenerski potencijal ovog maga. Sto se kaze somi u poslednjem casu smo se resili ove trenerske neznalice

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...