Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

11 minutes ago, oubrevo. said:

 

onaj bek sto je igrao malo u hawksima, pa makabi plus neka repka, recimo nemacka? 

 

uz rizik da zazvucim kao realni i frenchajz, meni se on uopste ne dopada ali nisam ga gledao cca dve godine. bas je neki jack of all trades, master of none. 

 

Da, ali je igrao baš ozbiljno u EL, nekih 11-12ppg uz 40% za tri. 

I to u Makabiju koji je bio prenatrpan igračima. Uveren sam da bi sa boljim usage-om, njegov učinak samo rastao, bez da % trpe.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Perdida said:

Uzeo bi nam Tajler fine love, čuo sam priču da ide u Oly ako ne zabode NBA.

Brat @Borcamože potvrditi on prati te transfere po EL detaljnije

 

Uzeo bi, kako ne bi. Pratio sam i ja malo, znam da je pregovarao sa njima ali su se nesto ucutali. Svakako igrac van nase platezne zone, ali od kad je dosao Kalina vise se nista ne zna. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Prijatelj Mitar said:

 

Uzeo bi, kako ne bi. Pratio sam i ja malo, znam da je pregovarao sa njima ali su se nesto ucutali. Svakako igrac van nase platezne zone, ali od kad je dosao Kalina vise se nista ne zna. 

Ako bi se tražio neko na fazon Lojda, ko je pomalo sputavan u bivšem klubu pa želi negde gde će biti prva violina i gde će doći do izražaja onda je Tajler najbolje moguće rešenje za takvo nešto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iskreno, vise je npr Dorsey igrac za nas nego Hollins (ako su uopste u opticaju).

 

Hollins je los u driblingu i kreaciji, on moze u nizu da veze 15p sam bez icije pomoci, ali isto tako moze da bude potpuno beskoristan na terenu, a mi tesko mozemo to da kompenzujemo, neke jace ekipe mogu i njima takav igrac i treba.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, realno *w said:

 

Da, ali je igrao baš ozbiljno u EL, nekih 11-12ppg uz 40% za tri. 

I to u Makabiju koji je bio prenatrpan igračima. Uveren sam da bi sa boljim usage-om, njegov učinak samo rastao, bez da % trpe.

U Makabiju je bio ubedljivo najkonstantniji igrač što mnogo govori o njegovim kvalitetima. Treba umeti to u onoj divljini.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Inspirisao me sad Robinson da ovako posložim stvari

 

PG Jović. Ivanović, Uskoković

SG Robinson, Dobrić

SF Kalinić, Lazić, Lazarević

PF White, Mitrović, Davidovac

C  Felicio, Kuzmić, 

 

17 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Robinson je, ako se ne varam, jako skroman atletski za NBA, nije baš naročito eksplozivan, dugoruk i nije neka elita kad je u pitanju stvaranje pozicije sebi. Teško mu je u NBA da dođe do obruča i uglavnom se profilisao kao šuter. Pomalo je čak i dežmekast, nije baš neka sajla.

 

Ipak, jako "školovan" bek koji ima dobre fundamente. Za Evropu bi bio top.

 

Verujem. Jbg, ja ga nisam gledao nego na highlightovima, a ti umeju da malo prevare. I mislim da je neko isto ranije napisao da size baš i nema za NBA dvojku, ali da je za evropu taman. A i ja sam možda pogrešio što sam za poređenje uzeo Greena, koji je zarobljen u telo pleja.

 

bold. Meni se je dopao sa loptom u rukama. Nije to ta eksplozivnosti i brzina kao kod Loyda recimo, ali meni se mnogo dopadaju bekovi koji umeju da menjaju ritam (brzo/sporo) i na taj način lome čuvara. To mi je onako malo podcenjena veština. 

Link to comment
Share on other sites

za Jovica,
mozda cekamo neke rezultate medicinskih pregleda pre nego sve ozvanicimo,

a o tome ne pricamo javno jer bi da ucinimo uslugu Jovicu pri trazenju novog kluba ako ti rezultati nisu bas najbolji,
nemam pojima, samo se trudim da logicno razmisljam.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Dzaba se lozite na te umjetnike kad ce Radonja da nam spakuje krvavokoljenasa Pefija na beku. 😄

 

Stvarno nam treba ocajnicki jedan ofanzivno orijentisan bek, iako ja i Ivanovica vidim kao tu opciju, ali nije dovoljno. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bosMan_jr said:

Iskreno, vise je npr Dorsey igrac za nas nego Hollins (ako su uopste u opticaju).

 

Hollins je los u driblingu i kreaciji, on moze u nizu da veze 15p sam bez icije pomoci, ali isto tako moze da bude potpuno beskoristan na terenu, a mi tesko mozemo to da kompenzujemo, neke jace ekipe mogu i njima takav igrac i treba.

 

Malo kontradikcije ovde, ako mene pitaš. 😄 A beskoristan Hollins na terenu neče biti nikad, jer ako ništa drugo odigrače barem sijajnu odbranu.

 

Slažem se da sigurno nije praov rešenje, ako tražimo nekog trpača na dva. Ali isto tako bi svaki protivnik porodio svaki poen protiv petorke Jovic, Hollins, Lazić, Kalina, Nnoko

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, L' Imperatore said:

Inspirisao me sad Robinson da ovako posložim stvari

 

PG Jović. Ivanović, Uskoković

SG Robinson, Dobrić

SF Kalinić, Lazić, Lazarević

PF White, Mitrović, Davidovac

C  Felicio, Kuzmić, 

 

 

Verujem. Jbg, ja ga nisam gledao nego na highlightovima, a ti umeju da malo prevare. I mislim da je neko isto ranije napisao da size baš i nema za NBA dvojku, ali da je za evropu taman. A i ja sam možda pogrešio što sam za poređenje uzeo Greena, koji je zarobljen u telo pleja.

 

bold. Meni se je dopao sa loptom u rukama. Nije to ta eksplozivnosti i brzina kao kod Loyda recimo, ali meni se mnogo dopadaju bekovi koji umeju da menjaju ritam (brzo/sporo) i na taj način lome čuvara. To mi je onako malo podcenjena veština. 

 

Ma odličan je Robinson igrač ali u NBA ako nisu ultra brz onda moraš da budeš makar veliki. Robinson nije ni jedno ni drugo. U poređenju sa Loydom npr, nije eksplozivan čak ni kao on, kamo li elitni NBA bekovi, ali je sigurno konstantniji šuter.

 

Dorsey bi isto bio vrh rešenje ali iskreno o tom kalibru igrača nisam ni razmišljao...do potpisa Kaline. Ja sam se čak čudio što nismo pojurili Brandona Paula koji je završio u Huventudu, a sad izgleda možemo znatno jačeg igrača da dovedemo. Dorsey je sigurno Loyd kalibar, one man offense. Nije baš najveća inteligencija al kad se zapali kuku lele. Plus je nekako fluidan i lep za gledanje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Malo kontradikcije ovde, ako mene pitaš. 😄 A beskoristan Hollins na terenu neče biti nikad, jer ako ništa drugo odigrače barem sijajnu odbranu.

 

Slažem se da sigurno nije praov rešenje, ako tražimo nekog trpača na dva. Ali isto tako bi svaki protivnik porodio svaki poen protiv petorke Jovic, Hollins, Lazić, Kalina, Nnoko

Mrzelo me da pisem detaljnije, pa je ispalo mozda malo nejasno.
Mislio sam da je los u kreaciji za druge, a u driblingu deluje nesigurno iako oko mozda vara.

Specifican je igrac, Dorsey je slicniji Loydu, ali ne kazem da Radonja ne bi uspeo da ga lepo iskoristi.

Iako od tog njegovog super difensa nisam mnogo video. 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bosMan_jr said:

Mrzelo me da pisem detaljnije, pa je ispalo mozda malo nejasno.
Mislio sam da je los u kreaciji za druge, a u driblingu deluje nesigurno iako oko mozda vara.

Specifican je igrac, Dorsey je slicniji Loydu, ali ne kazem da Radonja ne bi uspeo da ga lepo iskoristi.

Iako od tog njegovog super difensa nisam mnogo video. 

 

 

aha jbg, nismo se razumeli. Ja si u onom redu dole sve pisao o Hollinsu, a ti si izgleda pravio poređenje između njega i Dorseya. A ja nisam uspeo da pohvatam šta važi za koga. My bad

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, L' Imperatore said:

Meni se je dopao sa loptom u rukama. Nije to ta eksplozivnosti i brzina kao kod Loyda recimo, ali meni se mnogo dopadaju bekovi koji umeju da menjaju ritam (brzo/sporo) i na taj način lome čuvara. To mi je onako malo podcenjena veština. 

 

Robinson pleni nepredvidivim kretnjama sa loptom kao da je na sličugama. Dečkonja dribla u sva četiri smera. Veoma je spretan i kada uleti u nekošeno jer mu je balans forte a te noge sve mogu da koriguju. Ostavlja utisak kao da nikad u karijeri nije napravio grešku u koracima. Ali ako sam dobro video on je nakon 40% za tri pre dolaska u Kliperse izras'o u ozbiljnog kamenjara na poziciji SG sa prošlosezonskih 29% iz igre i 26% za tri.

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Perdida said:

On je relativno mlad košarkaš, ima prilično finu reputaciju tamo i siguran sam da Evropu ne razmatra još.

Sad bez zaebancije. Uzeo bi nam Tajler fine love, čuo sam priču da ide u Oly ako ne zabode NBA.

Brat @Borcamože potvrditi on prati te transfere po EL detaljnije

 

Sto se tice transfer vesti oko Dorsey-a ne secam se da sam nesto video u zadnje vreme. Bila je samo vest negde u Maju da mu je Makabi dozvolio da napusti Izrael i ode u Ameriku pre kraja njihove lige i on se oprostio od kluba tada.

Bilo je i informacija oko ucesca u kvalifikacijama za OI u dresu Grcke ali je i tu odustao pa nije bio ni u pripremnim utakmicama reprezentacije ni u timu koji je u Kanadi izgubio u finalu kvalifikacionog turnira od Ceske.

 

Po meni nerealan kao opcija za Zvezdu i pored toga sto je Kalinic potpisao sto implicira da su neke garancije za novac obezbedjene, da ne govorimo da 2 Evroligasa iz Atine jos imaju mesta na spoljnim pozicijama, a Dorsey im je domaci igrac.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Borca said:

 

Sto se tice transfer vesti oko Dorsey-a ne secam se da sam nesto video u zadnje vreme. Bila je samo vest negde u Maju da mu je Makabi dozvolio da napusti Izrael i ode u Ameriku pre kraja njihove lige i on se oprostio od kluba tada.

Bilo je i informacija oko ucesca u kvalifikacijama za OI u dresu Grcke ali je i tu odustao pa nije bio ni u pripremnim utakmicama reprezentacije ni u timu koji je u Kanadi izgubio u finalu kvalifikacionog turnira od Ceske.

 

Po meni nerealan kao opcija za Zvezdu i pored toga sto je Kalinic potpisao sto implicira da su neke garancije za novac obezbedjene, da ne govorimo da 2 Evroligasa iz Atine jos imaju mesta na spoljnim pozicijama, a Dorsey im je domaci igrac.

Imali su Real i Barsa rupe na krilnim pozicijama pa se desilo što se desilo. Dođe nam Kalina.

To za domaće i strane skoro nigde nije bitno osim kod nas. Tamo ti je Dorsi domaći isto kao što je Panter u Srbiji. Po pasošu. Svakako mislim da je nerealan odnosno bio bi u nekim normalnim okolnostima, ali posle dolaska Kaline i ostalih najava stvarno ne bi smeo da stavim ruku u vatru za tu konstantaciju.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, djura.net said:

za Jovica,
mozda cekamo neke rezultate medicinskih pregleda pre nego sve ozvanicimo,

a o tome ne pricamo javno jer bi da ucinimo uslugu Jovicu pri trazenju novog kluba ako ti rezultati nisu bas najbolji,
nemam pojima, samo se trudim da logicno razmisljam.

A koje rezultate on moze da uradi kada je povredjen,ako mislis na one sa kapacitetotm pluca,izdrzljivost,srce isl on to moze da uradi tek kada se skroz oporavi.Sto se tice ledja ti rezultati su dobro poznati i od ranije,ne znam sta ima tu da se krije nesto preterano,a da budem iskren niti vidim da ima gde da ode drugo ako hoće da igra el.Postoji mogucnost da se nece objaviti dok ne uradi te rezultate posle oporavka jer je imao koronu relativno skoro pa zbog toga da je oprez,mada verujem da su i u repki radili ta testiranja pre nego sto su ga pustili da igra.

Link to comment
Share on other sites

Поздрав свима. Пратим прелазни рок овде и на рсб-у, сад сам се регистровао и овде. Хтео сам да пренесем, на рсб-у је јавио човек инфо, како се Јовић неће враћати на терен до новембра (каже да има 3 неправилне руптуре на мишићу, најмања је 1цм и одбио је операцију). Тамо нема нико ни да потврди, ни да демантује, па да видим да ли овде зна неко упућенији нешто о томе? Можда је то разлог одлагања итд. 

Edited by Чавудин
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Чавудин said:

Поздрав свима. Пратим прелазни рок овде и на рсб-у, сам сам се регистровао и овде. Хтео сам да пренесем, на рсб-у је јавио човек инфо, како се Јовић неће враћати на терен до новембра (каже да има 3 неправилне руптуре на мишићу, најмања је 1цм и одбио је операцију). Тамо нема нико ни да потврди, ни да демантује, па да видим да ли овде зна неко упућенији нешто о томе? Можда је то разлог одлагања итд. 

Laz odmah da ti kazem iz prvog izvora a to je doktor sa kojim radi 

Edited by Maverick88
Link to comment
Share on other sites

Haose lik nije neki miki maus, sasvim solidan bek koji moze da zabode NBA ugovor kao back up. Kod nas jedino moze da dodje ako dabo bas jaku ponudu nego sto moze u NBA da dobije.

 

Poredjenje sa sitiacijom kod nas i Uskokovicem i Holom je bas smesno.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...