Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

17 minutes ago, Markoss said:

 

Nemam pojma, ali je potpisao u petak. 

 U Zvezdu,pa gde će?!

Šarac replied to Kankkunen's topic in Košarka

Jovic je upravo krenuo iz Nisa, da li na potpis ili na Marakanu, ili na oba mesta saznacemo uskoro.

 Friday at 09:30 AM

 

 4,179 replies

 

11

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Šarac said:

 U Zvezdu,pa gde će?!

Šarac replied to Kankkunen's topic in Košarka

Jovic je upravo krenuo iz Nisa, da li na potpis ili na Marakanu, ili na oba mesta saznacemo uskoro.

 Friday at 09:30 AM

 

 4,179 replies

 

11

Otisao da fata ribu,u potpisu Stefan 🙂

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Možda sa Nokom idemo na varijantu kao kad se praviš da ti nije stalo do ribe, pričaš okolo da te ne interesuje, pa se ona tek onda zapali za tebe. :classic_biggrin:

 

Šalu na stranu, baš je mnogo kontradiktornih informacija oko njega bilo.

A i inače, prelazni rok je živa stvar, a još kad na to dođe Nebojšin psihološki rat... 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Šarac said:

 U Zvezdu,pa gde će?!

Šarac replied to Kankkunen's topic in Košarka

Jovic je upravo krenuo iz Nisa, da li na potpis ili na Marakanu, ili na oba mesta saznacemo uskoro.

 Friday at 09:30 AM

 

 4,179 replies

 

11

 

Nisam ga video na Marakani. :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, quentin said:

Možda sa Nokom idemo na varijantu kao kad se praviš da ti nije stalo do ribe, pričaš okolo da te ne interesuje, pa se ona tek onda zapali za tebe. :classic_biggrin:

 

Šalu na stranu, baš je mnogo kontradiktornih informacija oko njega bilo.

A i inače, prelazni rok je živa stvar, a još kad na to dođe Nebojšin psihološki rat... 

 

pa tu taktiku vec primenjuju, "nije po ukusu strucnog staba", kakva glupost.

Link to comment
Share on other sites

Nema vam malo logike teorija oko Noka da nemamo para, ali da prikrivamo to tako što govorimo da ga ne želi stručni štab.

Imamo para za Kalinu koji igra na poziciji gde smo bili solidno popunjeni, a nemamo para da zadržimo prvog centra koji bi daleko manje para tražio? Logike bez 

Takodje, da klub nema para da zadrži Noka valjda je logično da se puštaju takve informacije kako bi ljudi videli kakvo je pravo stanje, ja ne razumem šta oni imaju od toga što kriju kako se nema para

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni ta priča oko Noka jednostavno ne pije vodu. Imaš igrača, vidio si koliko može, znamo da je prošao i težak period prije toga. Sa jednim full pripremama samo može na bolje da ide. Zašto bi Radonjić sad tu nešto filozofirao? Nije da ga čekaju Brandon Davies ili Tavares. Bolje uzeti provjerenog igrača nego da se kockamo. 

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Hugo Punch said:

I ja sam siguran da to da ga Radonjic nece nema veze sa istinom.

 

Moze da bude da ceka bolju ponudu i nista vise. S obzirom da kasnimo sa platama, mozda mu i nije bas prioritet da nastavi sa nama. Jedno je nas covek, drugo su stranci i Sasa Obradovic.

Samo mi reci na koji način je to logično???

Na RSB-u (Čovićevo glasilo) kukaju danima kako se duguje Noku, kako je prioritet njegovo zadržavanje, kako se radi na tome bla bla bla.

Desio se potpis Kalinića, priča se okrene za 360° i odjednom Radonji ne odgovara Noko? Uključite logiku malo. 

Posle toga sledi jedan post gde administrator tamo piše kako je već sada evidentno da ćemo i mi i groboši uveliko preći preko projektovanih budžeta za narednu sezonu. U mirnom tonu, za razliku od postova pre recimo nekih 15-ak dana.

Vrlo lako je sabrati 2 i 2.

 

Edit: Ni to za plate nije tačno, navodno mu je sve isplaćeno.

Edited by Perdida
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, quentin said:

Možda sa Nokom idemo na varijantu kao kad se praviš da ti nije stalo do ribe, pričaš okolo da te ne interesuje, pa se ona tek onda zapali za tebe:classic_biggrin:

 

Šalu na stranu, baš je mnogo kontradiktornih informacija oko njega bilo.

A i inače, prelazni rok je živa stvar, a još kad na to dođe Nebojšin psihološki rat... 

 

Taktika koja je uplalila tačno 0 puta in real life 😄

  • Like 4
  • Ha-ha 12
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Hugo Punch said:

Pa isplaceno mu je sad kada su i nama odobrili pare. Tokom sezone se dugovalo.

 

Nisam video tu pricu na RSB. Video sam onu o toboze velikoj povredi Voldena, sto je bio sramotni pokusaj odstranjivanja coveka jer ne zelimo da mu placamo ono sto smo se obavezali da placamo.

Pisali su, pisali su. Odjednom je i prestalo "hvaljenje" visokim uplatama u okviru DiD akcije. 

Ne bi se sigurno Radonjić odrekao Noka da nije dobio garanciju da će dovesti u ovom trenutku boljeg igrača. Živi bili pa videli.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Misterija Organizma said:

 

 

Mnogo ozbiljan igrač. Malo mi po stilu liči na Ericka Greena, koji je ovde isto spominjan, samo što je ovaj dosta krupniji i duži. 

 

Teškim srcem sam morao da spustim Hollinsa na drugo mesto, ali ovaj je sad moja prva želja na 2. Ali realno, teško. Visok pik, tek 24 godine... Rekao bi da ga za sad zanima samo NBA, a teško da nema baš niko zainteresovan za njega tamo, da mu da šansu u predsezoni. A cenim da bi u ovom momentu to radije uzeo nego potpisivao ugovor u evropi u julu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Prijatelj Mitar said:

Kom djavolu da prodamo dusu za Tajlera Dorsija?

 

onaj bek sto je igrao malo u hawksima, pa makabi plus neka repka, recimo nemacka? 

 

uz rizik da zazvucim kao realni i frenchajz, meni se on uopste ne dopada ali nisam ga gledao cca dve godine. bas je neki jack of all trades, master of none. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Mnogo ozbiljan igrač. Malo mi po stilu liči na Ericka Greena, koji je ovde isto spominjan, samo što je ovaj dosta krupniji i duži. 

 

Teškim srcem sam morao da spustim Hollinsa na drugo mesto, ali ovaj je sad moja prva želja na 2. Ali realno, teško. Visok pik, tek 24 godine... Rekao bi da ga za sad zanima samo NBA, a teško da nema baš niko zainteresovan za njega tamo, da mu da šansu u predsezoni. A cenim da bi u ovom momentu to radije uzeo nego potpisivao ugovor u evropi u julu.

 

Robinson je, ako se ne varam, jako skroman atletski za NBA, nije baš naročito eksplozivan, dugoruk i nije neka elita kad je u pitanju stvaranje pozicije sebi. Teško mu je u NBA da dođe do obruča i uglavnom se profilisao kao šuter. Pomalo je čak i dežmekast, nije baš neka sajla.

 

Ipak, jako "školovan" bek koji ima dobre fundamente. Za Evropu bi bio top.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Robinson je, ako se ne varam, jako skroman atletski za NBA, nije baš naročito eksplozivan, dugoruk i nije neka elita kad je u pitanju stvaranje pozicije sebi. Teško mu je u NBA da dođe do obruča i uglavnom se profilisao kao šuter. Pomalo je čak i dežmekast, nije baš neka sajla.

 

Ipak, jako "školovan" bek koji ima dobre fundamente. Za Evropu bi bio top.

On je relativno mlad košarkaš, ima prilično finu reputaciju tamo i siguran sam da Evropu ne razmatra još.

Just now, Prijatelj Mitar said:

 

Pakuj, kupuj, mermerisi 🙂

 

Sad bez zaebancije. Uzeo bi nam Tajler fine love, čuo sam priču da ide u Oly ako ne zabode NBA.

Brat @Borcamože potvrditi on prati te transfere po EL detaljnije

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...