Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Prvenstveno iz Čokijevog ugla ili kako se to kaže iz ugla Uprave KKCZ, postoji i jednostavniji presek ove teme oko prostora i uloge koju mladi prospekti nisu dobili kod nas u zadnjih 7-8 godina.

Da smo u tom periodu igrali gistro EC, verovatno bi nam sada trener bio Alimpije, Luka još uvek kapiten i pored njega bi u prvoj petorci bili: Hall-Gudura-Šegi-Cirbes a u drugoj Filip, Laza, Deda, Boriša i Rile (Kuz nas odbio i potpisao za Darušafaku).

igrači iz ranga: Regland, Markus, Kvinsi, Lorenzo, Lojd bi se naravno pojavljivali sa one strane brda da oživljavaju karijere, a možda bi nam ove godine neka sila koja se iznenada pojavljuje i koja ima tendenciju da eto izniveliše konstelaciju večitih rivala u košarci...kupila Pešića i prva stejtment pojačanja bi bili otprilike Dilejni i Hanga.

Uzgred, može Dilejni i sada da legne.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, L' Imperatore said:

Da, po 100 eura budu NFL i NBA dresovi, ali neznam dal su to oni isti koje igrači nose. 

ne znam da li su to apsolutno isti dresovi koje igraci nose, ali znam da nisu jeftine kineske kopije

imam NFL dres, Gronkov, platio ga 100e na nflEurope store-u

u pitanju je nike dres vrlo visokog kvaliteta izrade

mozda igraci nose nesto u sta idu neki sta znam izdrzljiviji materijali, ali ovo sto ja imam je isti taj dres do najsitnijih detalja, odlicnog kvaliteta, nike proizvodnje

 

Link to comment
Share on other sites

Jerome Robinson je onaj igrac kog sam pominjao da nam je interesantan. 

 

Svakako, koliko ja znam, Jovic je potpisao ugovor, traze se bek i centar jos i to je to. Za Pefija nista nisam cuo, a imamo zajednicke prijatelje i poznanike. Za Noka je izricito bilo da ga DR ne zeli, mada mozda je tako Nebojsa hteo da se ogradi, jer nece da mu da kolko trazi. Licno bih voleo da Noko ostane. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Markoss said:

Jerome Robinson je onaj igrac kog sam pominjao da nam je interesantan. 

 

Uh, uh, svako ko je posle tvog proslog upisa izlistao sve draftove poslednjih 10 godina prosto je morao da zastane na Robinsonu. Pakuj!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Markoss said:

Jerome Robinson je onaj igrac kog sam pominjao da nam je interesantan. 

 

Svakako, koliko ja znam, Jovic je potpisao ugovor, traze se bek i centar jos i to je to. Za Pefija nista nisam cuo, a imamo zajednicke prijatelje i poznanike. Za Noka je izricito bilo da ga DR ne zeli, mada mozda je tako Nebojsa hteo da se ogradi, jer nece da mu da kolko trazi. Licno bih voleo da Noko ostane. 

Sad i ti koji kazes da je Jovic potpisao.

 

Sto se krije to onda?

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, UDresuKvinsiMilera said:

Prosto netacno.

Unapred se izvinjavam ostalima na odredjeni off.

Borisa-srebrna medalja na Evropskom,mvp juniorske EL,dva finala iste

Radanov-osvajac juniorske EL, isto ima neku medalju sa repkom 

Uskok-Evropski sampion sa repr.,ucesnik finalnog turnira EL

 

I da sam permutovao medjusobno podatke zakljucujemo da su momci bili krem Evrope,najbolji medju najboljima.I sta sad svi ispadaju budale i neradnici?Mi kao da ocekujem da se sutra na Kalis javi decak kaze cao ja sam najbolji u Evropi ne treba da ulazite ni minut rada sa mnom,donosim instant kvalitet.Mi bi bre i Doncicu rekli jbg mali masi peskirima 3 godine pa ce biti nekih minuta,"nemere" se zbog rasporeda znas...

 

Imamo Petruseva koji je wet dream nama sada a sve sto je trebalo da se uradi je da mu se garantuju neki minuti(to mu je bio uslov da potpise za proslogodinji raspali Partizan),dakle opet nestrucnost u pronalazenju i proceni igraca,nikakav madjionicar misko.

 

https://youtu.be/_tRNWOXgKto

Nikola Jovic 14 godina 11 trojki 44 poena,mi cutali i gledali,tacnije niko nije ni znao za ovo verovatno a Misko ce  sada da ga uvalja kao top 5 picka mozda,pritom da nema Kaline momak bi se borio za startera kod nas vec sada mozda.

 

Pokusevski zavrsio u Oliju zato sto mu je otac zatrpavao njihov mejl sa njegovim snimcima,kaze ovde ga niko nije hteo,imao 2m i igrao beka sa 14 godina.

 

 

Ko bre nema talenata,Spanci lopatama dovede igrace sa Balkana,kockaju se,hrane i izdrzavaju tu decu jer znaju da ce im se visestruko isplatiti.

 

Nema bre ovde niko znanja ni siguran sam volje da gleda te klince i nema niko ....kao Milan Tomic da gurne smotanog Borisu u prvu petorku,nema niko strpljenja da decku bude pedagog kad je vec to potrebno i gle cuda Milanu se to bilo isplatilo.

Uskokovic ce sad biti 17 plej izgleda,opet se pominju mantre jakih treninga i gluposti,posle ti placaj Markovica od 32godine 500k.A ako i nije za Zvezdu onda sut karta,sta trosimo vreme.

Ali jebiga lakse proglasiti decu neradnicima i antitalentima a Miska svemocnim  nego zapravo raditi.

Baš se ne slažem sa ovim, Dobrić i Davidovac koji su proglašavani daleko manjim talentima od tih pobrojanih, pa su se izborili za svoj status. Kako je Gudurić dobio šansu? Pre će biti da mi mislimo za sve klince da su veliki talenti, a u stvari bude ćorak. Da je Boriša radnik koliko i Dobrić, ne bi sada bio u Megi. Šta je ko bio u juniorskoj košarci, to apsolutno ništa ne znači za seniorsku košarku.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Markoss said:

Jerome Robinson je onaj igrac kog sam pominjao da nam je interesantan. 

 

Svakako, koliko ja znam, Jovic je potpisao ugovor, traze se bek i centar jos i to je to. Za Pefija nista nisam cuo, a imamo zajednicke prijatelje i poznanike. Za Noka je izricito bilo da ga DR ne zeli, mada mozda je tako Nebojsa hteo da se ogradi, jer nece da mu da kolko trazi. Licno bih voleo da Noko ostane. 

Da ali nisam siguran da smo mi toliko blizu njega,ali ko zna.

A na skupstini Covic rekao da bi zeleo da Noko ostane ali da mu kasne plate i kako da sednemo sa nekim da pregovaramo ako mu ni plate nismo isplatili.Sto tada nije bilo izricito ga ne zeli DR.To je prica samo ako ode kao nismo ga ni hteli.A jurili i trazili pare sto pre da mu se isplate da bi ga zadrzali.Inace bi do sada tri puta vec otisao da ga nismo zeleli posto je slobodan igrac.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

da napravimo remize situacije oko nnoko i informacija koje su se pustale sa vise strane.. pod tim "stranama" ne mislim na one sto se registrovali pa im to prvi post, vec oni koji bi trebala biti bliski klubu..

-daklem, prvo je islo prioritet je da nnoko ostane, al da bi se uopste stvorila kakva takva sansa, mora prvo da mu se isplate dugovanja, pa tek onda da vidimo dal bi pristao na nasu ponudu..

-kad su dugovanja izmirena(nadam se da je info tacan), onda je bilo nije nnoko radonjin tip centra, trazi se drugi tip

-a sad opet ide prica, mozda nnoko ipak i ostane..

 

i ko je sad tu lud, ko je zbunjen a ko je normalan?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Green23 said:

Baš se ne slažem sa ovim, Dobrić i Davidovac koji su proglašavani daleko manjim talentima od tih pobrojanih, pa su se izborili za svoj status. Kako je Gudurić dobio šansu? Pre će biti da mi mislimo za sve klince da su veliki talenti, a u stvari bude ćorak. Da je Boriša radnik koliko i Dobrić, ne bi sada bio u Megi. Šta je ko bio u juniorskoj košarci, to apsolutno ništa ne znači za seniorsku košarku.

Ali...nema ti sta da se slazes, ja sam iznosio prave primere,cinjenice.Odgovorio sam na upis koji kaze da nema talenata za Zvezdu, naveo sam  5 vrlo svezih koji ce do svoje 20 i neke godine biti 2 nivoa iznad nas(ako vec nisu).

Za Davidovca ne znam ko ti je procenio da je manji talenat,momak je takodje Evropski sampion(tj bio).Mozda se to u Srbiji olako shvata ali ko osvoji zlato se mora smatrati ozbiljnim ali ozbiljnim talentom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, oubrevo. said:

ceka chova novi potpis partizana pa da odgovori jovicem : /

 

i to nakon sto potpisu pengosa. "nakon milionskih pojacanja u regionu, zvezda nastavlja sa politikom realnog ulaganja, samoodrzivog poslovanja i finansijske pozitive"

Edited by Haggard
  • Like 9
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Haggard said:

 

i to nakon sto potpisu pengosa. "nakon milionskih pojacanja u regionu, zvezda nastavlja sa politikom realnog ulaganja, samoodrzivog poslovanja i finansijske pozitive"

 

"ujedno se zahvaljuje Stefanu, koji je odbio mnogo unosnije ponude iz eurolige i regiona"

 

😄

  • Like 6
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Ali...nema ti sta da se slazes, ja sam iznosio prave primere,cinjenice.Odgovorio sam na upis koji kaze da nema talenata za Zvezdu, naveo sam  5 vrlo svezih koji ce do svoje 20 i neke godine biti 2 nivoa iznad nas(ako vec nisu).

Za Davidovca ne znam ko ti je procenio da je manji talenat,momak je takodje Evropski sampion(tj bio).Mozda se to u Srbiji olako shvata ali ko osvoji zlato se mora smatrati ozbiljnim ali ozbiljnim talentom.

Pa kako je onda Davidovac dobio šansu, a mučeni Simanić na kašičicu? 

 

Čuj igrač od 18 godina hoće garantovane minute, koje su to gluposti... Pogotovo u timovima kao što su Zvezda i Partizan gde se očekuju uspesi svake sezone. Imaš Megu, imaš FMP, dokaži da si za nivo iznad, i dobićeš šansu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ni pas smaslom ne bi progutao ovu priču da nam se nakon one agonije: ,,goli smo ko pištolji'' a sada sa izmirenim obavezama i nakon potpisa Kaline nudi Nnoko...igrač koji je već adaptiran na tim - isporučio je više nego dovoljno u rotaciji pleja bez...znači može samo jače od ovoga, pismen centar u punoj snazi i očigledno stabilan karakter ali da eto iz nekog razloga ne odgovara treneru. Pa ne moramo i ove sezone da napadamo baš sam vrh Eurolige.

Zamišljam Radonjića kako argumentovano daje odgovor novinarima kako nam se to Nnoko ne uklapa u roster...

 

dKrn9c.gif

 

Pre će biti da je to bio info nevešto plasiran iz nekih ''šta nam rade...'' razloga dok još nismo znali gde je levo i dok smo se radovali potpisu Lazarevića. Dovoljno je samo nabrojati centre EL levela ispod 30g starosti koji su slobodni agenti i koji bi igrali za 500k...za par nedelja biće ozbiljna pustara i na toj poziciji.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Hugo Punch said:

 

Tačno da ima veću reputaciju ali mislim da je Nnoko dosta bolji igrač u ovom trenutku.

 

Ne slažem se. Nije ni Hunter baš Patrick Ewing ali ima mnogo "bolje ruke" od Nnoka.

 

Ali ne bih svakako imao ništa protiv da Nnoko ostane.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Hugo Punch said:

 

Za Kalinica je to tacno. Za Jovica nije i nece biti takvih akrobacija.

 

Odbio je jos ranije Panatanaikos, doduse tada verovatno sa idejom i verom da moze da nadje vise i bolje, dok se nije povredio. 
Sasvim dovoljno za spin 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...