Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

 Paaa ako ne zelite ciglanu menjajte Radonju,ne znam kako to njega(opravdano) uzdizete a necete njegovu filozofiju.Znaci samo ludacki frejm i 2m u pleja,jos idealnije sto je na korak do pricanja srpskog na svim tajmovima,kud ces idealnije.

A ako ce Markovic da se ponasa ko sto je tokom cele karijere(da bude lider i nekad konfliktan sa protivnicima) to nama opet apsolutno treba.Jer ako mislite da se kvalitetom takmicimo sa prekoputasima vi ste u dubokoj zabludi,ne mozemo ni da imenujemo bolje igrace od njihovih na Evropskom tlu a ne da ih dovedemo.Dva nosioca f4 EL tima plus sad bez problema jure clana idealne petorke el-a(inace Pengos je imao dogovor sa CSKA da ako ne uspe da dodje do NBA potpise za njih ali sta je mali CSKA u odnosu na napredni partizan).

 

Dakle s obzirom da ce Markovic po minutazi biti iza Jovica,Ivanovica i prvog beka(daj Boze da ga bude) ja ne znam kako mi mozemo da se zalimo na to cak i igracki.

Jednostavno dzabe grobarima 30miliona budzet ako im stranci ugledaju Dobrica,Lazica,Markovica,Kalinu...krvavih ociju a sa druge strane istog takvog zeljka 😄.Stvarno nije klise,bice u fazonu "maaan im not getting paid enough for this sh*t"

 

https://youtu.be/jqD_VuxlTvk

Link je idealan za ove sto misle da je Markovica dosadno gledati,ima svaki pas u repertoaru.

 

Naravno ako hoce da dodje da odradi ugovor jer mu se ne igra u Srb,aj cao.

 

Edit:Setite se i one "domaci igraci osvajaju trofeje"....cesto zaista bude tako...

Edited by UDresuKvinsiMilera
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kalistenika u rutini said:

 


Ovaj batica je došao svojevremeno iz Zete, kao "veliko pojacanje" čini mi se u paketu sa Raskovicem ili Kaduom? emoji3.png


Tad sam još uvek kao pratio malo fudbalicu emoji3.png

 

 

Cini mi se da je Obric dosao negde iz Madjarske. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, kalistenika u rutini said:

 


Ovaj batica je došao svojevremeno iz Zete, kao "veliko pojacanje" čini mi se u paketu sa Raskovicem ili Kaduom? emoji3.png


Tad sam još uvek kao pratio malo fudbalicu emoji3.png

 

Bila je to ona sezona kad ih se bezmalo 15 slikalo kao novi igraci sa sve salevima, bio je tu ludi Mijailovic, Ibrhim Some, onaj Srbin iz Kanade. Rekao bih vreme Ivketa kockara i viteza od pecenjare Sopot.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites


 

4 hours ago, UDresuKvinsiMilera said:

Jednostavno dzabe grobarima 30miliona budzet ako im stranci ugledaju Dobrica,Lazica,Markovica,Kalinu...krvavih ociju a sa druge strane istog takvog zeljka [emoji1].Stvarno nije klise,bice u fazonu "maaan im not getting paid enough for this sh*t"

 


Ovo odzvanja onako, baš fajterski, ali ako dovuku i Pengosa...imaće jedan od top 3 bekovskih tandema u Evropi...i to obojica igraju za najmasniji ugovor u karijeri, tako da će teško da se vade na platu.
 

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kalistenika u rutini said:

 


Onda su Kadu i Raskovic došli iz Zete zajedno?


Pliz reci mi da je bar to tačno emoji3.png

 

Raskovic dosao ranije, bio u onoj sampionskoj generaciji sa Pantelom, Zigarom, Disljenkovicem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Guru said:

Ovo sa Pefijem je takva spinčina, niđe veze. 

Pa sto smo mu poslali zvanicnu ponudu onda.

Doduse i komsije su i to dosta jacu.

Pa ima jedno 3 leta kako ga je Covic zvao, ne vidim problem sto ga zove i ovog leta.

A tesko da nije po ukusu Radonjica.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Profesor said:

 

Evo dodjosmo i do sustine. Te sezone smo pored ove petorke(Lazic jos uvek bio bek) imali Voltersa, Gudurica i Djenku. Iako smo imali 7 pobeda za redom i vec bili vidjeni za top 8, popusili smo posle povrede Jovica jer smo bili limitirani u organizaciji igre. Pomogao je malo i mrtvi Bjelica. Tada se verovalo da Djenka i Gudura mogu da pokriju nedostatak Jovica. U ABA je moglo, ali u EL jok.

 

Sada je situacija jos neizvesnija kada je u pitanju fizicko stanje Jovica. Roster sa 3 igraca na 1-2 moze da dodje u obzir samo ako klub ozbiljno racuna na Uskokovica, pa se ostavi prostor za eventualnu naknadnu doselekciju.

 

  nije to bila sustina mog odgovora, posto je tema bila Dobric na 2...da bi pricali o tome treba da prosirimo pricu na kompoziciju rostera itd...

za razliku od te sezone sad imamo jednog klasicnog pleja koji moze da zameni Jovica ako zatreba...

Link to comment
Share on other sites

Bez obzira na nemastinu i ocigledne trendove treba odati postu upravi na borbi i istrajnosti. Ma sta ko miio o bilo kome cilj je konkurentna ekipa i naravno obezbedjenje budzeta. Naravno da nikom ne pada tesko da u ovakvim okolnostima a znamo svi koje su prepustimo Partizanu poziciju pijanog milijardera (favorita). Partizan ne samo da je favorit na Jadranu vec je senzacija na evropskom tlu. Naravno to tako izgleda sada... Ne bih se kladio da ce tako i biti u meri u kojoj je to sad pocetkom oktobra. Sve u svemu Partizan ce imati minimalno 3-4 miliona veci budzet od naseg.  Od rostera ove sezone jako bih voleo Simona u penziji. Ipak da se otvori prostor za markantnu cetvorku ako ne onda 3 centra od kojih je jedan Petrusev. Naravno sve je ovo u best varijanti koja je na zalost miljama udaljena od nas. Ipak treba verovati, raditi na tome i nadati se da ce roster biti ratnicki, zvezdaski... Pa kako bude 

Link to comment
Share on other sites

Ako pored Jovica dodje i Pefi, Ivanovic bi pre svega bio neka dvojka.

Verujem da je onda to to sto se tice bekovske linije, barem do NG uz standardnu doselekciju kada bi se pretpostavljam trazio neki cistiji suter.

 

Sta znam... Daleko od toga da je Markovic los igrac, a sto Sarac kaze, Radonja takve igrace voli. Dobar personaliti, dobar u odbrani, odlican u pick-u, odlican size za plejmejkera...

Ono sto moze da brine u tom slucaju je sto bi nasim plejevima isli ispod bloka jer su generalno slabi suteri, a uz to bi nam trebala bas zverka na poziciji 5 u oba smera.

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Šarac said:

Pa sto smo mu poslali zvanicnu ponudu onda.

Doduse i komsije su i to dosta jacu.

Pa ima jedno 3 leta kako ga je Covic zvao, ne vidim problem sto ga zove i ovog leta.

A tesko da nije po ukusu Radonjica.

 

Je li mu poslata ponuda prije Jovica ili sad? 

 

Tesko mi da zamislim da budemo jedina ekipa na planeti bez beka, kakva bi to kosarka bila... 

Link to comment
Share on other sites

Nece Markovic doci u Srbiju i to mora da vam bude jasno. Ako bue imao bilo kakvu solidnu ponudu od preko...Meni nije jasan ovaj trend dovodjenja rashodovanih igraca, vizija buducnosti nam je bedna.

 

PredCednik nam je ''bolestan'' i ne zna eto hoce li ostati..trener na samo godinu dana, opet tuce novih igraca i nema mladih i perspektivnih igraca.

 

Ovaj brod ne ide dobrim putem i sumnjam da ce se ovaj pravac popraviti u godinama koje dolaze. Mladi igraci sve do jednog propada,negde neki prodje, ali to je sve tanko.

 

Verujem da ce Radonja izvuci max, ali ovaj pravac je mnogo los i nesto mi se cini da cemo se sledece sezone raspasti na sto delova. Bicemo mi konkurentni, ali ovo je tiha jeza sta se radi sa kosarkom na ovim prostorima,mladi se nece osvratiti sekunde kad budu bezali iz Srbije pa bila to i Rumunija..

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Devil In My Pants said:

Nece Markovic doci u Srbiju i to mora da vam bude jasno. Ako bue imao bilo kakvu solidnu ponudu od preko...Meni nije jasan ovaj trend dovodjenja rashodovanih igraca, vizija buducnosti nam je bedna.

 

PredCednik nam je ''bolestan'' i ne zna eto hoce li ostati..trener na samo godinu dana, opet tuce novih igraca i nema mladih i perspektivnih igraca.

 

Ovaj brod ne ide dobrim putem i sumnjam da ce se ovaj pravac popraviti u godinama koje dolaze. Mladi igraci sve do jednog propada,negde neki prodje, ali to je sve tanko.

 

Verujem da ce Radonja izvuci max, ali ovaj pravac je mnogo los i nesto mi se cini da cemo se sledece sezone raspasti na sto delova. Bicemo mi konkurentni, ali ovo je tiha jeza sta se radi sa kosarkom na ovim prostorima,mladi se nece osvratiti sekunde kad budu bezali iz Srbije pa bila to i Rumunija..

Ajmo opet. 

 

Radonjic bira igrace .

 

Da ponovim 

 

Radonjic bira igrace a sad se dogovori sa sobom jel dolaze igraci zbog Radonjica (Ivanovic,Luka,ostaje Simon,Kalinic,Jovic,ostaje Kuzmic a odlazi Noko)ili zli i bolesni Covic ponovo namece  predobrom Radonji Mekela, Ryana,Lypovija,Milka Bjelicu,Rakicevica.

 

Ajde se dogovori sa sobom  ko pravi ovu ekipu i ko je "kriv".

 

Mladi beze iz Srbije jer nijedan nema kvalitet da igra u Kkcz , cak ako i dobacuju dotle preko Mege jure NBA.

Ali tu je Legenda kod nas da ubaci tri mlada odmah u tim da ih napravi i sa njima napadne top 8 i Zocov KKP. HOW YES NO!

  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Devil In My Pants said:

Nece Markovic doci u Srbiju i to mora da vam bude jasno. Ako bue imao bilo kakvu solidnu ponudu od preko...

Bila je nedavno neka njegova izjava da želi da se posveti porodici, deca - škola ... nešto u tom stilu. Tako da, ko zna ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, UDresuKvinsiMilera said:

 Paaa ako ne zelite ciglanu menjajte Radonju,ne znam kako to njega(opravdano) uzdizete a necete njegovu filozofiju.Znaci samo ludacki frejm i 2m u pleja,jos idealnije sto je na korak do pricanja srpskog na svim tajmovima,kud ces idealnije.

A ako ce Markovic da se ponasa ko sto je tokom cele karijere(da bude lider i nekad konfliktan sa protivnicima) to nama opet apsolutno treba.Jer ako mislite da se kvalitetom takmicimo sa prekoputasima vi ste u dubokoj zabludi,ne mozemo ni da imenujemo bolje igrace od njihovih na Evropskom tlu a ne da ih dovedemo.Dva nosioca f4 EL tima plus sad bez problema jure clana idealne petorke el-a(inace Pengos je imao dogovor sa CSKA da ako ne uspe da dodje do NBA potpise za njih ali sta je mali CSKA u odnosu na napredni partizan).

 

Dakle s obzirom da ce Markovic po minutazi biti iza Jovica,Ivanovica i prvog beka(daj Boze da ga bude) ja ne znam kako mi mozemo da se zalimo na to cak i igracki.

Jednostavno dzabe grobarima 30miliona budzet ako im stranci ugledaju Dobrica,Lazica,Markovica,Kalinu...krvavih ociju a sa druge strane istog takvog zeljka 😄.Stvarno nije klise,bice u fazonu "maaan im not getting paid enough for this sh*t"

 

https://youtu.be/jqD_VuxlTvk

Link je idealan za ove sto misle da je Markovica dosadno gledati,ima svaki pas u repertoaru.

 

Naravno ako hoce da dodje da odradi ugovor jer mu se ne igra u Srb,aj cao.

 

Edit:Setite se i one "domaci igraci osvajaju trofeje"....cesto zaista bude tako...

Lajk za nick,nisam bi citao post.

U dresu Kvinsi Milera idem kod svog dilera.😉

Ganje puna kesa,al osto sam bez dresa 

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Da remiziramo, bice nesto od ovoga na spoljnim pozicijama:

 

Solucija 1: Jovic + 2 pojacanja na 2

Solucija 2: Jovic + strani plej + dvojka

Solucija 3: Jovic + Pefi + dvojka

Solucija 4: Jovic + dvojka

Solucija 5: Jovic + Pefi

 

 

Solucija 4 najizglednija, solucija 5 po meni najmanje verovatna. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...