Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

8 hours ago, Profesor said:

Najveca misterija je sta Dejan misli sa Dedom. Toliko smo napunjeni na 3-4 da ga tu uopste ne vidim, a za nivo EL prespor je za 1-2. A nije ni tajna da Dejan nije odusevljen sa takvim tipom igraca. Ne bih se iznenadio ni da promeni sredinu.

 

Vrlo je moguće da promeni sredinu za kraj klupe :default_coffee:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

u kontekstu coviceve izjave da ce se jos kupovati domace(sem jovica) nesto sam preturao po glavi:

- na bekovskim pozicijama se nadam da pefi nije nikakva opcija. eventualno ako se budu dovodila, sem jovica, jos 2 beka, pa domace resenje da bude neki backup. mada opet ne vidim ko bi to mogao biti. tu se, po meni, sa dobrom idejom, gadjao avram...ali neograniceni tokeni za top eleven ipak presudili. za prvu opciju na 2, jedine 2 opcije koje imaju smisla su nedovic  gudura, a oni su nedostupni

- 3 i 4 smo popunjeni tako da tu nista

- na 5 jedino petrusev ima smisla, ili eventualno neko low cost resenje kao treci centar, iza kuza

 

sad kad sam ovo ovako napisao, jos vise se plasim da pefi nije opcija

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NMX said:

Jbt, kad smo hteli Pefija, nije hteo da čuje za nas. Valjda neće sad. I zauvek Jović >>> Pefi. 

 

Uz sve što je Pefi mogao nekada, ako možemo da ga propustimo bilo bi lepo.

Meni je Pefi malko precenjen igrac, cak i u doba kada je bio stvarno dobar. Ne bih ga voleo sad , stvarno

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

jedno pitanje za ove blize klubu - da li je u poslednjih nekoliko godina bilo gde bila opcija za kupovinu original dresa?

na kkcz shopu, koliko znam, samo one bedne replike nude?

Dok su dresovi bili NIKE, cena orginala ( kao sto igraci nose) 220 $, a kolicina koja je bila potrebna da bi se pustila u slobodnu prodaju je morala biti negde oko 500 komada, i procena je bila da tu kolicinu po toj ceni se ne bi prodala.

 

Za adidas cenu ne znam , ali ne sumnjam da je u tom rangu i da nema interesa da se prodaju po tim skupim cenama, jer ako imamo primer kod FK kluba gde je orginal dresa od Makrona negde oko 60 eur, i nisu se bas ubili od prihoda na tom polju , a interesovanje za Fk dresove i KK dresove je 10:1.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Liska Manjina said:

Nakon 15 godina zena me nagovori da dođemo u Budvu, a ja pristanem uz svakodnevno gunđanje. Jutros ustanem sa klincima da prošetam, kad Dejo Radonjić forsira brzo hodanje. Bacim one šlaufe i igračke i trk za njim. Sustignem ga nakon 300 metara i opalim selfi. Vracam se u hotel sa osmehom od uha do uha, a zeni nije jasno sta se promenilo. 🙂 Cigani su čudna sorta.

Sad joj zahvaljuijes sto te naterala na tako dalek put. :P :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma nemoj da prave dresove da se bace u trosak zbog navijaca,bolje im valjajte kineske dresove vrednosti 150dinara za 3-4kto mogu da kupe.

 

Kakav marketing,jos treci u EL... :))

 

 

Odes u Spaniju...tamo bre sve pokupe, niko ne nosi najjeftinije...a ovde klub u najboljj Srbiji u novojijoj istoriji ne mze da nabavi legit kosarkaski dres vec prodaje tkz kineske kopije.

 

Mislim da ne bih znao ovako da vodim klub :)))

Edited by Devil In My Pants
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ma nemoj da prave dresove da se bace u trosak zbog navijaca,bolje im valjajte kineske dresove vrednosti 150dinara za 3-4kto mogu da kupe.

 

Kakav marketing,jos treci u EL... :))

 

 

Odes u Spaniju...tamo bre sve pokupe, niko ne nosi najjeftinije...a ovde klub u najboljj Srbiji u novojijoj istoriji ne mze da nabavi legit kosarkaski dres vec prodaje tkz kineske kopije.

 

Mislim da ne bih znao ovako da vodim klub :)))

 Abe, kume, ovako se vise zaradi.:classic_ninja:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kronostime said:

giphy.gif

300 meteri je za mene ozbiljan maraton 🙂

 

Mi smo gazda sirotinja. Trener letuje u Budvi, a kapiten otisao na plantazu borovnice da bi zaradio za produzeni vikend u Buljaricama 🙂 nismo mi kao neki da se razbacujemo letovanjima po egzotičnim destinacijama

Link to comment
Share on other sites

Napamet naucena pesmica da Dobric ne moze na beka jer "ne ume da spusti loptu na parket" postaje sve teza za citanje iznova i iznova, makar ona dolazila od novih likova na forumu koji se jos nisu etablirali kao poznavaoci kosarke na bilo kom nivou. 

To agresivno insistiranje na necemu sto nije validan argument nece pomoci u nastojanju da to i postanu. 

 

Zasto nije validan argument? 

Evo nekoliko primera na brzinu. Prvo, da vidimo sta smo imali prosle godine od bekova i kakvi su oni bili u spustanju lopte na parket. 

Loyd

Dok se probije kroz blokove i primi loptu na nekih 8m od kosa, Loyd lepo tapka tu loptu, uhvati zalet posle nekoliko def dribliga i napada uglavnom pravolinijski, bez izrazite promene pravca ili ritma. Uzdaje se u brzinu i eventualnu livadu koju mu neko napravi. Forte mu nije ulaz, vec sut. Dakle, mala korist od njegove sposobnosti da spusti loptu na pod. 

Walden

Majstor u spustanju lopte na parket. Toliko je dobro to radio da mu se osladilo, pa je znao da je tapka i po 15 sekundi u jednom napadu i ne uradi konkretno nista ni za sebe ni za ekipu. Posle visokog pika je umeo da iskoristi brzinu i snazan gornji deo tela i napadne ulazom visokog igraca posle switcha. Ali nista epohalno i statisticki znacajno da bi mu to naveli kao izrazitu napadacku prednost. Sta vise, u solidnom procentu napada je pre birao sut za 3 sa velike daljine, pa i preko ruke nego ulaz.

Dobric

Odlicna igra bez lopte, superiorne kretnje u odnosu na oba gorenavedena igraca. Dobro koriscenje tela, cvrst u kontaktu, sa brzim prvim korakom. Zavrsavao na razne nacine:

posle pika slicno Loydu, mahom levi ulaz

Iz urucenja, brzi prvi korak i flouter

Polukruzna, klasicna bekovska kretnja uz flouter ili polaganje na tablu

Zaustavljanje na driblingu i skok sut sa midrangea

Izdrzljivost u kretnji bez lopte, prolasci kroz blokove odlicni, sve to kao inicijalna faza ulaska u napadacko finsiranje iz ulaza

Pored kretnji sa ili bez lopte, sasvim dobar sut za 3, uglavnom iz spotupa, ali sve cesce i iz klasicih bekovskih V ili L kretnji i brzog suta sa 45 stepeni

 

Ovo nabrojano, uz recimo odlicnu tranziciju, je vise nego dovoljno da se Ognjen bez problema moze smatrati validnim resenjem na poziciji 2. To za one koji su i dalje mentalno pdikovani za poziciju 2 kada je realizacija u pitanju. Odavno se pozicije 2 i 3 prakticno izjednacavaju, zovu ih jednim imenom wing igraci i oni imaju sustinski iste kvalitete, dok se razlikuju u nijansama koje daju trenerima mogucnost da ih vise koriste na ovaj ili onaj nacin. 

 

  • Like 22
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NMX said:

Čović: Lekari će odlučiti da li ću i dalje voditi Crvenu zvezdu

 

Aktuelni lider prvaka ABA lige kao i šampionata Srbije kaže u intervjuu za Blic da će konačnu odluku o tome da li će se kandidovati za novi mandat na čelu Zvezde doneti nakon konsultacija sa – lekarima.

 

 

 

Pa naravno. Dr. Sapic, Dr.Mali, Dr.Aca.....

  • Like 5
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...