Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

@Laki21 Ja iskrenu ne verujem u tu pricu Covic vs braca. Stvarno ne mogu da verujem da neko ko je svako nedelje bar jednom na Pinku  protivnik rezima. Da je Nebojsa stvarno trn u oku braci provukli bi ga kroz razne Informere Telegrafe ko toplog zeca odmah. To sto bi mi voleli da je tako ne znaci da jeste. A sto se tice izjava oko Kosova mislim da Kalinine i preDsednikove su veoma slicne. I da naravno da su za Kaline date drzavne pare, samo je pitanje koje i odakle

Edited by djurava
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, djurava said:

@Laki21 Ja iskrenu ne verujem u tu pricu Covic vs braca. Stvarno ne mogu da verujem da neko ko je svako nedelje bar jednom na Pinku  protivnik rezima. Da je Nebojsa stvarno trn u oku braci provukli bi ga kroz razne Informere Telegrafe ko toplog zeca odmah. To sto bi mi voleli da je tako ne znaci da jeste. A sto se tice izjava oko Kosova mislim da Kalinine i preDsednikove su veoma slicne. I da naravno da su za Kaline date drzavne pare, samo je pitanje koje i odakle

 

Malo je to kompleksnije od "gostuje po televizijama, on je njihov". Prvo i osnovno, naravno da ne postoji priča Ćoki vs. braća. A drugo, bitnije, što se tiče televizija. Pogledajte Slinu. Čovek je zglajznuo svuda. I ne skida se i dalje sa TVa. Neki dan tekst u informeru, gostovanja kod Satrape i ostalih Marića. Hoću da kažem, to je jedna mafijaška hobotnica sa xy pipaka gde niko ne želi da seče jedan pipak dokle god su svi iz istog tela. Dokle god Nebojša svoja gostovanja koristi da malo fura svoju agendu a malo pohvali vlast (Slina to sada isto radi a čoveka su de facto razvlastili), on će visiti po televizijama. Zašto mu dozvoljavaju? Pa isto kao i Slini. Svako tu o svakome zna i previše i bukvalno nikome nije u interesu da krene prvi sa otvaranjem fioka i ostalih pandorinih kutija. 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, BojanaCZV said:

 

Da, covece, ovo su Percetove majice.

 

Ova mu je bas bila dobra.

Ja i dalje nosim onu crvenu sa Kalinom u stilu Klinta Istvuda... malo omatorela, klinac pita ko je na slici.

Sad ce moci stvarno da vidi ko je na slici, u pravom dresu.

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Samo još Jaka i da budd ona prava jaka Zvezda!   E sad i jedna čaršijska priča koja kaze da je AV načuo iz poverljivih izvora da mu se sprema adekvatan odgovor na utakmici Zvezda-Voša i brže bolje našao novce za Kalinića, tj pozajmio gazda Nebojši bez kamate i roka za vraćanje.

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Losmi17 said:

Ali kakva mudovista imamo u ekipi.

Laza, Gvozden, Kalinari, Dzoni 💪

 

Na postavljenu odbranu jedino Lejkersi sa prajm Šekom i KObijem da nam daju više od 65.

 

Doduše, pitanje je da li ćemo mi dati više od 65 kad krene ciglarenje :kece:

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, djurava said:

@Laki21 Ja iskrenu ne verujem u tu pricu Covic vs braca. Stvarno ne mogu da verujem da neko ko je svako nedelje bar jednom na Pinku  protivnik rezima. Da je Nebojsa stvarno trn u oku braci provukli bi ga kroz razne Informere Telegrafe ko toplog zeca odmah. To sto bi mi voleli da je tako ne znaci da jeste. A sto se tice izjava oko Kosova mislim da Kalinine i preDsednikove su veoma slicne. I da naravno da su za Kaline date drzavne pare, samo je pitanje koje i odakle

Čovićeve fioke su jako duboke

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, suptil said:

Ako hoces Bjelicu onda Simon mora u penziju.

 

Nemam ništa protiv, nek ostane u klubu ali ne kao igrač. Ja bih i Kuzmića penzionisao koliko odmah, nema u njemu više ozbiljne košarke...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam sve koji su Kalinu stavljali u svoj sastav na ovom topiku smatrao potpuno ludim i pomalo neuracunljivim. Ovo je za mene potpuno nerealna vest, za mene je samo bila dilema da li ce zavrsiti u Realu ili Barseloni. Ja sam siguran da je njega trazilo pola Evrope. E sada, ja mislim da on ovde nije dosao da igra za upola manje novca nego sto bi dobio negde drugde, ali koliko god da je novca dobio mogao je toliko da dobije negde drugde, ali i da zivi mnogo mirnije + da se bori za titulu u EL. Ipak, Kalina je odabrao Zvezdu dok je jos u naponu snage i jedan od najboljih krilnih igraca u Evropi. Takodje, ono sto najvise volim kod njega, a to je da je jedan od retkih igraca koji moze da dominira na utakmici, a da ne ubaci 5 poena.
 

  • Like 25
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...