Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

28 minutes ago, Issey said:

Ali sam isto tako siguran da komšiluk još nije ni počeo sa njihovim bombama... 

Ako Panter i Leday lideri iz f4 ekipe nisu bombe za ekipu koja igra EC onda ne znam kako bih drugacije razumeo tvoj post. Jedino Sveda da dovedu ako ne ode u CSKA.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Za ovo vredi prekinuti post...

Kakva je Kalinic budala! Zasto mu je ovo trebalo?! Da se vrati u ovo ruglo od zemlje za 7000000 selektora i bar 1500000 bezmozgasa. Da mu nanu naninu svaki majmun s tribine, s obe strane. Nedovica ne mirisem ni na koji nacin, ali ono napisano 'ne u Srbiji' itekako je razumljivo za ostvarene igrace sa mnogo opcija. Nelogicno! 

Ali da je sve logicno zivot bi bio dosadan. Dobro se vratio kuci budalo jedna najdivnija!!!!

Imace on sjajne i tmurne momente na terenu, ali ovaj potez, ovaj dolazak zasluzuje preveliki rispekt. Zaista bih molio da svima nama to ostane u glavama, da je ova budala dosla zbog sebe, zbog Zvezde i zbog nas.

Edited by Geronimo
  • Like 5
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Uf Kalina, on je za mene sinonim stvaranja nove Zvezde i pruzimanja primata od KKP. Povratak Kaline u kombinaciji sa Radonjom znaci i povratak ratnickoj , tvrdoj, krvava kolena  kosarci. Po meni nama trbaju jos 3 igraca 1,2,i 5. Mislim da bi Jovic i Noko bili odlicna resenja na 1 i 5 i onda jos adekvatna zamena za Lojda ( ne bi voleo da to budu Djenka ili Jaka i da zatvaramo

Jovic, Ivanovic Uskokovic

????? , Lazic, Dobric

Kalina Deda Lazarevic 

White Simonovic Mitar

Noko ,Kuzmic

Sa dobrim skorerom na 2 , bas smo ekipa za posibati sa svima i sa puno razlicitih petorki.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Geronimo said:

Za ovo vredi prekinuti post...

Kakva je Kalinic budala! Zasto mu je ovo trebalo?! Da se vrati u ovo ruglo od zemlje za 7000000 selektora i bar 1500000 bezmozgasa. Da mu nanu naninu svaki majmun s tribine, s obe strane. Nedovica ne mirisem ni na koji nacin, ali ono napisano 'ne u Srbiji' itekako je razumljivo za ostvarene igrace sa mnogo opcija. Nelogicno! 

Ali da je sve logicno zivot bi bio dosadan. Dobro se vratio kuci budalo jedna najdivnija!!!!

Imace on sjajne i tmurne momente na terenu, ali ovaj potez, ovaj dolazak zasluzuje preveliki rispekt. Zaista bih molio da svima nama to ostane u glavama, da je ova budala dosla zbog sebe, zbog Zvezde i zbog nas.

Nedovicevo ne u Srbiji se odnosilo i na ono nikad u Partizan,ako sam shvatio kontekst

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Hugo Punch said:

Da, igrao bi za Žoca za male pare ali ne u Partizanu.

Poštovanje za takav stav.

 

Jurili su ga pre deset godina kad je bio perspektivan igrac a CZ jadna i bedna. Tad se pokazao kao covek od reci. Imao bih veliko postovanje i za vice versa primere (njihovi koji odbiju nas )

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kosjan Willavić said:

Jurili su ga pre deset godina kad je bio perspektivan igrac a CZ jadna i bedna. Tad se pokazao kao covek od reci. Imao bih veliko postovanje i za vice versa primere

Takođe.

 

Recimo Gagi Milosavljević nam se dva puta kulturno zahvalio.

 

Anđušić jednom.

 

Radonja se njima zahvalio. Nema potrebe sebi život činiti težim. Ako već kao Zvezdaš ne možeš u Zvezdu, ne moraš baš u Partizan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Idalje ne mogu da poverujem…

Hvala Kalini sto je našao želje i motiva da se vrati.

Na stranu merenja patke i podjebavanja, tj vracanja za pocetak prelaznog roka, ne zavaravam se da je ovo ugovor samo iz ljubavi. Posebno sto, kao sto reče @Takeshi_Kovacs, ovo nije planirano i planski odradjeno.

Nadam se samo da nas u budućnosti ne košta skupo, tj da se ne otvaramo mnogo više nego sto možemo da iskopamo po džepovima. 
Dodatna je priča sto i pored sve ljubavi i navijačkih strasti prema klubu, ma koliko bio srecan zbog povratka Kalinica, ostaje neprijatan osećaj da u ovako bednoj i siromašnoj zemlji mi ulupavamo velike pare, ukoliko nisu sponzorske/privatne, u neprofitabilno zadovoljstvo.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kosjan Willavić said:

Jurili su ga pre deset godina kad je bio perspektivan igrac a CZ jadna i bedna. Tad se pokazao kao covek od reci. Imao bih veliko postovanje i za vice versa primere (njihovi koji odbiju nas )

Ne da su ga jurili, nego su bili spremni da ugase Zvezdu da bi ga uzeli. U tom periodu sam bio bas dobar sa jednim bivsim igracem, pa znam kroz sta smo prosli i koliko je Neda bio protiv toga da predje na tamnu stranu. To je period kada je Vujosevic izjavio da nas ne treba vestacki odrzavati u zivotu. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VoodooDerina said:

Da se ne lazemo, Kalinic je dosao za pun kofer para, za nas nadrealan, za neke druge skroman, ali opet pun.

Hvala puno ljudima koji su osetili potrebu da ulazu u prave vrednosti u ovo zlo vreme!

Pokusaj crnila ali opet ce svjetlost da pobjedi

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, VoodooDerina said:

Da se ne lazemo, Kalinic je dosao za pun kofer para, za nas nadrealan, za neke druge skroman, ali opet pun.

Hvala puno ljudima koji su osetili potrebu da ulazu u prave vrednosti u ovo zlo vreme!

Ja i dalje mislim da je dosao za 300 hiljada. Pokusavam da kopiram komsije, ako dovoljno puta ponovim, pocecu da verujem u tu cifru 😂

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Ovaj potpis je zanimljiv iz više aspekata.

 

Prvo, ovo je stavljanje do znanja™ komšiluku da nećemo skidati gaće, bez obzira koga oni potpisali.

 

Drugo, s obzirom na Kalinićeve političke stavove koje javno iznosi i zbog kojih je banovan iz reprezentacije u Salovom mandatu, ovaj potpis je neverovatan na više nivoa;

 

Ono što smesta upada u oči je činjenica da je Kalina verovatno poslednji košarkaš na planeti za koga bi Vođa odrešio kesu.

 

To opet implicira sledeće;

 

- Čović ostaje Predsednik

- Izvori finansiranja ne svode se isključivo na napredno preduzeće

 

Stoga će biti jako zanimljiv razvoj situacije u sledećim danima, i što se tiče dalje kompozicije tima, a još više, situacije sa državnim sponzorstvima.

 

Ako tu krene da štuca, onda će definitivno biti jasno da ovo potez nekog van napredne priče.

 

S jedne strane, to bi me jako poradovalo, i dalo još veći podstrek za podršku klubu i navijanje, a s druge zabrinulo, s obzirom da je jasno da su klipovi koje oni mogu da podmetnu u točkove maltene nepremostivi.

Edited by Laki21
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Ridji said:

 
Dodatna je priča sto i pored sve ljubavi i navijačkih strasti prema klubu, ma koliko bio srecan zbog povratka Kalinica, ostaje neprijatan osećaj da u ovako bednoj i siromašnoj zemlji mi ulupavamo velike pare, ukoliko nisu sponzorske/privatne, u neprofitabilno zadovoljstvo.


 

 

Potpuno podrzavam ali kada bi pare koje su date Kalini, Panteru , ZOC .. otisle na potrebne stvari ove drzave prvi bi bio da igraju samo juniori . Medjutim pare date Kalini bi verovatno otisle Ceci da peva na Kupusijadi, Lazi da snimi film o nekoj istoriskoj licnosti ili nekoj jos vecoj gluposti. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...