Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Mislim nerealno je da je izabrao nas pored Barse, što će reći da ne zaostajemo izgleda puno finansijski za komšijama.
Koji onda K... je ostao Simonović, prebačen Lazarević i dovođen Mitrović?
Sad imamo Lazića, Dobrića, Lazarevića na 3, Kalinića, Davidovca, Simonovića na 3-4, White i Mitrović na 4-5. Ivanovića na pozicijama od 1 do 2, Kuzmića na 5, selekcija užas.
Nama još uvek trebaju 4 igrača. Čist 1, čista 2, jedan na 1-2 (2-1) i 5-ica.
Nemojte pogrešno da me shvatite, ali ukoliko smo istresli pare na Kalinu, a štedećemo na bekovima, teško će sve to ići. Videli smo uostalom prošle godine kako smo igrali sa jednim i po bekom.
Kalini dobrodošlica, on će svoje odraditi 1000%.


Sent from my SM-N985F using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Losmi17 said:

Kaj se zbilo u medjuvremenu?

Jel bila danas ta skupstina kluba?

Negde videh da je danas trebala da bude...

danas je bila skupstina i odobrena su novcana sredstva.

Inace ovo sto je Kalina uradio moze se meriti sa Milosem Ninkovicem iz fudbalskog kluba,odbio je ugovor od Barselone gde je komotno mogao da zbrine i generaciju posle

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

A mogao sam ovo da saznam na Exitu, bio na par metara od njega ali nisam hteo da ga smaram.

 

Zapravo, hteo sam da ga zamolim da ne ode kod Željka a ako već ode, da to bude za masne pare, pa da odigra tamo ko qrac dok ga ne oteraju i uzme im neke pare lake 😄

 

Kad ono ..čoveku nedostaje Kalemegdan u junu :heart:

  • Like 24
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Mile1 said:

danas je bila skupstina i odobrena su novcana sredstva.

Inace ovo sto je Kalina uradio moze se meriti sa Milosem Ninkovicem iz fudbalskog kluba,odbio je ugovor od Barselone gde je komotno mogao da zbrine i generaciju posle

 

NIšra proti Nineta, ali on nije imao poundu Barcelone 😄

 

Ja sam imao neki nerealnih roster prognozi, ali Kalini se stvarno nisam nadao. Ovako se to radi. Brez onoga, "doći ču da pomogne jednog dana (kad me niko drugi ne bude hteo". Nego samo došao. Svaka čast

  • Like 2
  • Love 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ozbiljan fejl da se u zvanicnom saopstenju propusti da se napise da su odbijene unosnije ponude EL klubova I JEDNOG IZ EK

 

Edit: Dodato je :classic_laugh:

 

Klub ovom prilikom izražava ogromno zadovoljstvo činjenicom da je Nikola odbio nekoliko značajno unosnijih ponuda pojedinih klubova iz Evrolige i regiona

Edited by Manu
  • Like 10
  • Ha-ha 14
Link to comment
Share on other sites

Ovo je ono, bas nadrealan potpis.

 

Glupo mi je da kazem da mi je bilo zao momka, jer ko sam ja da ga zalim, ali toliko je sve trulo bilo ono sto se desavalo oko njega, da je mene bilo sramota.

 

U ovako delikatnom trenutku da odluci da se vrati, fazon, je l moguce ovo?

Jedan veliki potez sa njegove strane, nadam se da nikad nece biti zaboravljen.

A on je za mene, vec sam pominjala, bas jedna Grom licnost.

 

Wlcm back Nikola ❤

Edited by BojanaCZV
  • Like 14
  • Love 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...