Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

3 hours ago, Devil In My Pants said:

Mene i dalje impresioniraju ljudi koji misle da Nesha Ilic vise sns od Nebojshe iz Zeleznika.

 

Ovo je politicka igra sa kojom je Nebojsha od Zeleznika odavno upoznat.

 

Klasicno botovanje i smaranje od Nebojshe sa svojim satelitima. Imacemo dobar i konkurentan tim za borbu za F8...

ajde sad da se uozbiljimo..

ako uzmemo da su na postojeci sastav ostali loyd, walden i nnoko to bi bio 30% jaci tim nego prosle sezone, ali to bi i dalje bio tim koji bi max, tj u najboljem slucaju dobacio do mesta broj 12..

e sad i sam znas koja je verovatnoca da umesto loyda, waldena i nnoka dodje boji igrac u odnosu na njih?

tako da mani se tih miki maus prica o top8..

 

 

Edited by n4l1m
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, n4l1m said:

ajde sad da se uozbiljimo..

ako uzmemo da su na postojeci sastav ostali loyd, walden i nnoko to bi bio 30% jaci tim nego prosle sezone, ali to bi i dalje bio tim koji bi max, tj u najboljem slucaju dobacio do mesta broj 12..

e sad i sam znas koja je verovatnoca da umesto loyda, waldena i nnoka dodje boji igrac u odnosu na njih?

tako da mani se tih miki maus prica o top8..

 

 

Kosarka je timski sport. Noko je bio neupotrebljiv, lis trener, korona, a Volden je totalno overate igrac. 

 

Ko je igrao za nas u F8 sezoni od stranaca...uz tribine, dobrog trenera i ratnicki tim, pa sve je moguce, skupo cemo prodati kozu bar.

 

Sacekajmo da se kompletira roster, toliko bar mogu ovdasnji kosarkaski strucnjaci..

Link to comment
Share on other sites

Lorenza možemo da nabavimo u prirodnoj veličini samo printanog na 3D šrampaču, a i to neće da nam izadje jeftino. Waldenu želim da se što pre oporavi i vrati u formu...ozbiljno smo ga izraubovali. Nnoku hvala što je i ovoliko strpljenja imao za nas jer je pokazao želju, čak i uz taj uslov povećanja cifre. Nadam se da je Grejndžer šala...jer smo već probali 4-5 komada iz te vreće. Možda se ipak okrenuti domaćoj bazi i videti sa Rakoćlem i Jestratijevićem koliko im treba da se dovedu u red. Čujem i Neša na treningu povremeno hitne trojke 8-10...u espadrilama i spodvrnuti rukavi.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Chaos Is Me said:

Poslednji put kad je bio "buenos dias" došao nam je španski rekreativac atletskih predispozicija jednog poštanskog službenika. 

 

A ja sam morao da se samaram pred ogledalom da bih poverovao da to sve nije kosmar vec istina i realnost.

 

Cekaj je kum pozdravlja po nacionalnosti igraca ili po zemlji u kojoj je igrao zadnju sezonu?

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Chaos Is Me said:

Poslednji put kad je bio "buenos dias" došao nam je španski rekreativac atletskih predispozicija jednog poštanskog službenika. 

Ali je bio dobar čovek. Ljudski kvaliteti pre svega.

10 minutes ago, Hugo Punch said:

 

A ja sam morao da se samaram pred ogledalom da bih poverovao da to sve nije kosmar vec istina i realnost.

 

Cekaj je kum pozdravlja po nacionalnosti igraca ili po zemlji u kojoj je igrao zadnju sezonu?

Buenos dias, može biti i neki Meksikanac.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...