Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

57 minutes ago, propolis said:

Niko nikom ne uzima minute već isključivo i apsolutno zaslužuje na treninzima i utakmicama.

 

Moze to i tako da se gleda, ali onda nema poente vracanja Lazarevica, jer pored Lazica, Dobrica, Davidovca, White-a i Mitrovica na 3 i 4 sad imas i Simona, jasno je da ce Lazarevic dobiti minute na kasicicu sto mi se nikako ne uklapa u bilo kakvu logiku. Zvezdin roster treba da bude sastavljen od lidera, od radnika i od talenata. Simonovic se uklapa u ovo radnik delimicno a cak i tu nam ne treba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, big bad bruin said:

Da se sa Bajića vratimo na temu...
Ne videh ranije, ali nađoh sad od 02.07. objavu da smo zainteresovani za Kevin Harvey-a.
Šta znam, ne izgleda loše kao ta dugo čekana streč četvorka. Mišljenja?

https://www.instagram.com/p/CQyIWMipXNS/?utm_medium=copy_link

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 

Potpisao za Virtus pre dan, dva

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Pa baš zato što nisu isti tipovi igrača sam i pisao. Umetnika u pokušaju smo zamenili klasičnim prašinarom, zato što nam slabo uspevaju umetnici, a oko njih se i treba više potruditi. 

Pravo da ti kazem, tesko da ce on izrasti u umetnika sa onako drvenim sutem

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oubrevo. said:

 

znao sam. 

.... 

i sutra treba da oprosti klubu dve sezone plate ako odigra lose, vazi al na plazi 

 

Sad mi je jasno koji to ljudski kvaliteti se gledaju pri potpisu igraca. jbg ove domace ne mozes preterano da biras.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Knipex said:

Za Lazića sam čuo samo reči hvale, ljudina i slično, dok za Simonovića i ne baš. I Dobrić važi za stipsu :classic_biggrin: ali i pored toga je dobar momak.

Jebiga, nemaju nasi momci milionske ugovore kao neki timovi iz uleb kupa. Mora da se pristedi, nema razbacivanja.

Link to comment
Share on other sites

Ivanovic, Jovic

Joseph Young, Walden

Dobric, Lazic

3/4 Davidovac, Lazarevic

4 White, Simonovic

4/5 Mitrovic

Noko, (backup centar), Kuzmic

 

Cisto sumnjam da cemo uci u sezonu sa Nokom ako ostane i Kuzmicem na 5, plus Mitar koji moze da odigra.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Mili said:

Ivanovic, Jovic

Joseph Young, Walden

Dobric, Lazic

3/4 Davidovac, Lazarevic

4 White, Simonovic

4/5 Mitrovic

Noko, (backup centar), Kuzmic

 

Cisto sumnjam da cemo uci u sezonu sa Nokom ako ostane i Kuzmicem na 5, plus Mitar koji moze da odigra.

Odakle pare :smiley13:

Link to comment
Share on other sites

Kontam da ce Lazarevic "izbaciti" iz tima Davidovca. 

To bi iskreno bila lepa priča jer Deda je još pre dve godine samoinicijativno završio sa apgrejdom. Izvadi ponekad, zakrpi nešto...i toeto. Čim zadužimo EC možda i odskoči malo. Kad se samo setim one ciganjske računice ne tako davno, kako je upravo Deda sledeći koji pali za milionče kod Žoca...ups...briši ovo, ne znam kojmie.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mili said:

Ivanovic, Jovic

Joseph Young, Walden

Dobric, Lazic

3/4 Davidovac, Lazarevic

4 White, Simonovic

4/5 Mitrovic

Noko, (backup centar), Kuzmic

 

Cisto sumnjam da cemo uci u sezonu sa Nokom ako ostane i Kuzmicem na 5, plus Mitar koji moze da odigra.

Koliko sam uspio upratiti danas po portalima, Noko je slobodan igrac.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hugo Punch said:

Izvadi deda ponekad, ali to bude uvek kada je bitno.

 

Polufinale ABA, finale kupa.

 

Čovek je hladan kao špricer, igra istim izrazom lica uvek, ne paniči nikad. Trebaju nam takvi.

Ne valja biti previse hladan a DeDa previše često deluje zaleđeno. Ako ne moze vise od 2-3 utakmice godisnje da iskaže svoj kvalitet onda da se razilazimo.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Deda verovatno neće nigde iz Zvezde, ali šteta što tu retku kombinaciju skila i pametne glave nije nadogradio bar ulaganjem u jače noge i nešto tonusa na ovu vodnjikavu gradju. Upravo učinak na niskom postu mu je jako limitiran zbog toga jer i kada proda dve-tri fore u EL gde je slabije skautiran,

uglavnom su ga brzo neutralisali jačim markiranjem da ne primi loptu i on se tu bukvalno ugasi. Za razliku od sve redjih vadjenja stvari u napadu, bio je konstantan na poziciji rupe u odbrani. Stekao se utisak da smo prošle sezone ubedljivo najviše otvorenih trojki sa krila dobili nakon Dedinog pomaganja sa šutera. Ono što mi najviše smeta je da ga nikad nisam video da nakon propusta ili velike greške pokaže grimasom ili gestikulacijom da je do njega. I tada je ladniji od leda...pa oni koji slabije prate i ne provale da nas ukopava u serijama, već kunu šutera koji nume da promaši.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Wingwalker said:

Ma poslali smo Zou ponudu čisto fore radi, Neša mu nabacio da nam Gosa ispred nosa ćapio Real ...''šta nam rade...'' i taj fazon. Šatro radi se...sve regulare, A Hall može koliko sutra da nas blokira za pišljivih 125k.

Kolko para?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...