Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

2 minutes ago, berti said:

Verovatno se kalkulisu periodi njegovih odsustva zbog povreda...

 

Opet nema nikakve logike da se pored Ivanovića i verovatno Jovića dovodi još jedan čist plej, jer kako bi izgledala rotacija kada su svi zdravi? Hermansona pre vidim u Partizanu nego kod nas (nemam informacije da će tamo i završiti, pričam čisto koncepcijski).

 

2 minutes ago, Rajon Rondo said:

I ja to mislim. Pre ce biti da Jovic otpada.

 

 

Ja koliko znam Jović je baš blizu, prilično sam siguran da ćemo ga potpisati.

 

Just now, big bad bruin said:

Voleo bih da obrazložiš. Evo ja ću moje viđenje...čovek je pravi kombo, možda malo više kec obzirom da u reprezentaciji samo to igra, a da je u Albi zbog Sive često igrao 2 sa njim u postavi. Ako Jović potpiše, tek onda po meni ima smisla da ga dovedemo, jer ukoliko Jović propusti neke utakmice (retko kada nije) mi imamo dva pleja i ne moramo da se krpimo sa Voldenima, Lojdovima i Dobrićima kao kreatorima. Veoma je zahvalan igrač, pegla odbranu, ima kliker (ovo smo već obrazlagali kako će nam tim imati daleko veći BBL IQ).
Meni bi legao na ovaj sastav, a voleo bih da čujem i tvoj stav. I konačno da ne pričamo više o ovima.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 

 

Nije Hermanson nikako kombo bek, to što je Alba igrala sa njim i Sivom u petorci je jednostavno igra sa dva pleja. On je čist PG, pritom fizički inferioran i kratkoruk, zaista ne mogu da zamislim da Radonjić dovede taj profil igrača pored Ivanovića i Jovića. Sve i ako se bude dovodio neki kombo bek, daleko više logike ima da to bude neki igrač koji je primarno 2, sa dobrim fizikalijama i sposoban da kvalitetno igra u oba smera.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam rekao da je to slabo. Samo zapažanje.

 

Dion thompson i Kinsey ako se ne varam su isto bili tada? Sva trojica došli tekom sezone ako se ne varam

 

edit: proverio, samo KInsey. Dion je bio sezonu posle toga

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, berti said:

Kada smo usli u 8, koliko je bilo tamnoputih? Stao mi mozak. Kvinsi i jos ko?

Kinzi.

3 minutes ago, L' Imperatore said:

Nisam rekao da je to slabo. Samo zapažanje.

 

Dion thompson i Kinsey ako se ne varam su isto bili tada? Sva trojica došli tekom sezone ako se ne varam

Dion je iz one TOP 9 sezone. :P

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Nije Hermanson nikako kombo bek, to što je Alba igrala sa njim i Sivom u petorci je jednostavno igra sa dva pleja. On je čist PG, pritom fizički inferioran i kratkoruk, zaista ne mogu da zamislim da Radonjić dovede taj profil igrača pored Ivanovića i Jovića. Sve i ako se bude dovodio neki kombo bek, daleko više logike ima da to bude neki igrač koji je primarno 2, sa dobrim fizikalijama i sposoban da kvalitetno igra u oba smera.
Ok, priznajem da više izgleda kao plej, ali i u Valensiji je igrao često sa Van Rosomom ili Prepeličem kao primarnim organizatorom. Pretpostavljam da je ideja sa njim da bude kao osigurač u slučaju Jovićevog odsustva i da može da se računa na njega kao pleja. A sa druge strane, u Albi je odlično sarađivao sa Nokom i Sikmom u igri 2 na 2, gde je ili završavao ulazom posle bloka ili šutirao za tri posle povratnog pasa. Ne znam, pretpostavljam, da Noko ostaje i da će ulogu Sikme preuzeti Luka i da je to neki rezon za njegovo dovođenje. Ja sam svakako zadovoljan jer je apgrejd u odnosu na prošlu godinu baš veliki.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, VISOKOLETAC said:

Oglasio se i nas VD predsednik:

Panter je iz Olimpijakosa prešao u Zvezdu bez obeštećenja. Mesečna plata mu je bila 30.000 dolara. Ugovor na 6 meseci, pritom zadnje dve rate nisu plaćene, jer je sezona bila prekinuta zbog korone pa se isplaćivalo 80 odsto. To su pare za koje je čovek igrao u Zvezdi, sada se afiormisao, ne pada mi na pamet da ulazim o bilo kakve priče sa kamionima i avioninma. To bi bilo opravdanja, ali davati ogromne cifre, pa mi nismo CSKA - poručio je Nebojša Čović!

Vd predsednik 😂😂😂😂😂😂

 

Oplakah 😂😂

Edited by Losmi17
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, big bad bruin said:

Ok, priznajem da više izgleda kao plej, ali i u Valensiji je igrao često sa Van Rosomom ili Prepeličem kao primarnim organizatorom. Pretpostavljam da je ideja sa njim da bude kao osigurač u slučaju Jovićevog odsustva i da može da se računa na njega kao pleja. A sa druge strane, u Albi je odlično sarađivao sa Nokom i Sikmom u igri 2 na 2, gde je ili završavao ulazom posle bloka ili šutirao za tri posle povratnog pasa. Ne znam, pretpostavljam, da Noko ostaje i da će ulogu Sikme preuzeti Luka i da je to neki rezon za njegovo dovođenje. Ja sam svakako zadovoljan jer je apgrejd u odnosu na prošlu godinu baš veliki.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 

A i svi zaborabljaju da Ivanovic moze da igra isto na dva. Tako da je to sasvim ok

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, berti said:

Nejasno je da li kkp nije hteo Dzonija Ivanovica ili su zakasnili. Ili je zbog Radonje dosao...

 

Jace igrace oni ganjaju. Osim toga, u tom trenutku jos nisu imali zvanicno trenera.

 

A takodje i sam Ivanovic je izjavio malte ne, mada ne tim recima, da je zbog EL i Radonjica.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Dropkick Murphys said:

Ovo je u fazonu kao kad gostujemo CSKA, pa neko napiše "imam osećaj da dobijamo", pa ako pobedimo ide taj samoquote, a kad dobijemo po pički onda nikom ništa : D

Ništa protiv tebe i optimizma...svi se nadamo i verujemo da će biti tako, iako nismo napisali, ali realnost obično nije holivudski režirana sa srećnim krajem. Nekad bude South Park...npr razguze nas 3:0 u finalu sa prosečno 30 razlike : ) 

Volimo da maštamo i najlepša ciganska bajka bi bila da osvojimo dogodine sve što može, ali to se neće desiti jer mi verujemo i zamišljamo, već će mnogo faktora uticati, kao i na sve drugo u svim sferama života. 

 

Kao npr, ostavi te riba i ti kažeš sebi "ma, za godinu dana će se vratiti i moliti me da se pomirimo", a u realnosti ona za godinu dana se ne seća ni kako se zoveš, ima boljeg frajera, živi najbolje ikad : D 

 

Ili "ma videćete kad Lipovij da trojku za titulu, nema veze što mu se svi odmiču 3 metra otkad je došao".

 

Te happy end priče se dese jednom u 100 puta. Neka namesti crveno-beli Bog da se desi baš sledeće sezone, pa da bace ovi još desetina miliona ili sastavljaju UPPR. 

 

 

 

a komsije su cska za nas? pre bih rekao da lice na himki. ti sad predstavljas kao da su oni apsolutni favoriti i f4 el ekipa a mi jadni eurocelendz ekipa. 

bez pojacanja. petorka dzoni, laza, dobri, deda, kuz. dovoljno da mozemo da se sibamo sa njima. meni od njihovih pojacanja jedino panter odlican potpis. ostalo teski meh. mada tek treba da uzmu pleja i centra i jasno da ce to biti igraci na nivou pantera. bice jaki, bice ekipa za el ali i neka. 

necemo ni mi biti slabi, cak naprotiv. kakav hepi end, oni ce samo imati papirnu prednost, nije da ce biti bruklin ili finiks odjednom. 

 

ono sto njih treba da brine je cinjenica da oni preplacuju ove igrace koje su doveli. e sad zasto to rade, da ne bude kao sto je govedo vesic radio kod nas u kk...

 

17 hours ago, Profesor said:

Potrebno nam je svima malo vise samokritike. Sve sto se u klubu desavalo nakon odlaska DR nema veze sa zivotom. Gomila bacenih para bez ikakvog sistema, urusavanje mladjih kategorija, besmislenost FMP-a, dovodjenje polu igraca koji nicemu ne sluze. Prosle sezone nemamo pare za Pengosa, a onda potrosimo pun kofer para za Simonovica, Hola i Rita koji ne znaju ni gde su bili ni sta su radili protekle sezone. Umesto da roster popunjavamo sa Uskokovicem, Radanovim, Djordjevicem, Lazarevicem ili bilo kojim drugim igracem, a da stranci budu pravi igraci, a ne neki bezveznjakovici.

 

Sad opet nemamo para, ali  cemo da pljunemo Simonovicu jednu stotku da bleji jos godinu dana. Onomad Keselj i sin... to su sve stvari koje vise brinu od Ostojinog Armanija. Jedina pozitivna stvar je trener i to je prilicno veliki splet srecnih okolnosti. 

 

pa ta trojica zajedno nisu imali ni pola od onoga sto je pengos dobio od zenita. za roster je kriv so, niko drugi. a da stranci budu pravi igraci, ko da je to tako lako ubosti mamojeba za manje od 500k. 

naravno da cemo da pljunemo 100k simonu. ima on jos jednu sezonu u nogama, radonja ga voli i uopste ne vidim problem da ostane. ultrajeftino a dobro resenje.

jbt pa jel toliko davno bilo finale po aba? ko je ono prelomio tekmu? 

bice simon sasvim ok. 

 

12 hours ago, vepar said:

Mi nemamo nikakvu osnovu, losi domaci igraci i jos gori stranci, jedino Noko i Ivanovic su dobre zamene na svojim pozicijama, ostalo jad i beda, fali nam bar 5 kvalitetnih igraca

 

 

oce neko vise banovati ovog pritajenog komsiju koji jedino sto radi je lupeta, baljezga i pljuje o zvezdi. 

evo ovaj post, totalna baljezgarija. losi domaci igraci, jad i beda, znaci budalastine. 

sigurno su mu laza, deda i dobri napravili nocne more ovih godina. 

slaninu aka vepra da ne spominjem. 

 

10 hours ago, Ridji said:

 Medjutim, kao sto rekoh, mislim da je sve to vreme bio nebitan lik kojim nisu imali vremena ni zelje da se bave. Da je AV ranije imao ideju da se vise umesa u kosarku nikakve fijoke ili arhive ne bi spasile Covica. 

 

aha. a sto onda ne uhapsi hrkalovicku? ili skloni bajatovica? kako mu se desila jovanjica? 

nisu imali vremena, kako da ne. svako svakog tu negde drzi za nesto, a vesna je doktorirala tu pricu. 

duboka je fioka, a mesto u lozi je visoko. 

daj boze da ostane jos par godina, a onda nek nas preuzmu djokovici a gazdu na mesto pocasnog precednika i da nadgleda situaciju. 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, big bad bruin said:

Ok, priznajem da više izgleda kao plej, ali i u Valensiji je igrao često sa Van Rosomom ili Prepeličem kao primarnim organizatorom. Pretpostavljam da je ideja sa njim da bude kao osigurač u slučaju Jovićevog odsustva i da može da se računa na njega kao pleja. A sa druge strane, u Albi je odlično sarađivao sa Nokom i Sikmom u igri 2 na 2, gde je ili završavao ulazom posle bloka ili šutirao za tri posle povratnog pasa. Ne znam, pretpostavljam, da Noko ostaje i da će ulogu Sikme preuzeti Luka i da je to neki rezon za njegovo dovođenje. Ja sam svakako zadovoljan jer je apgrejd u odnosu na prošlu godinu baš veliki.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 

 

Ma super je Hermanson igrač da me pogrešno ne shvatiš, samo jedno su Ponsarnau i naročito Aito, a drugo je Radonjić i njegova filozofija... Totalno mi je nerealno da će on Joviću i Ivanoviću (koji je takođe fizički i atletski dosta tanak) da priključi još jednog PG-a koji nije fizikalac i two way igrač, nego talentovana čigrica. Imati tri jaka pleja u situaciji u kojoj se nalazimo bi mi bilo baš nepotrebno, pa i bahato, posebno uzimajući u obzir stanje na drugim pozicijama.

Edited by Guru
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

dzoni(1/2)-jovic-hermanson(1/2) bombona

dobric(2/3)-laza-pojacanje (jaka bi bio bombona) bombona

deda(3/4)-pojacanje- fino

vajt-luka-simon(3/4) ok

nnoko-kuz-mozda jos jedan 4/5 ok

 

bicemo sasvim ok. za pristojne novce. necemo se bahatiti sns grand pink limar zeljko gtr stajl i preplacivati igrace.  

jos 2/3/4 pojacanja na koje valjda mozemo odvojiti bar 1-1.5m i bicemo skroz ok. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

 
Ma super je Hermanson igrač da me pogrešno ne shvatiš, samo jedno su Ponsarnau i naročito Aito, a drugo je Radonjić i njegova filozofija... Totalno mi je nerealno da će on Joviću i Ivanoviću (koji je takođe fizički i atletski dosta tanak) da priključi još jednog PG-a koji nije fizikalac i two way igrač, nego talentovana čigrica. Imati tri jaka pleja u situaciji u kojoj se nalazimo bi mi bilo baš nepotrebno, pa i bahato, posebno uzimajući u obzir stanje na drugim pozicijama.
Ma meni je drago da čujem drugačije mišljenje. Svako ima svoj neki rezon, kako mi ovde tako i DR, mi možemo samo da pretpostavimo šta će on sa određenim igračima raditi. U svakom slučaju mnogo smisleniji prelazni rok od nekih prethodnih. I konačno se piše o našim igračima!

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ИEsA IlIC said:

 

a komsije su cska za nas? pre bih rekao da lice na himki. ti sad predstavljas kao da su oni apsolutni favoriti i f4 el ekipa a mi jadni eurocelendz ekipa. 

bez pojacanja. petorka dzoni, laza, dobri, deda, kuz. dovoljno da mozemo da se sibamo sa njima. meni od njihovih pojacanja jedino panter odlican potpis. ostalo teski meh. mada tek treba da uzmu pleja i centra i jasno da ce to biti igraci na nivou pantera. bice jaki, bice ekipa za el ali i neka. 

necemo ni mi biti slabi, cak naprotiv. kakav hepi end, oni ce samo imati papirnu prednost, nije da ce biti bruklin ili finiks odjednom. 

 

 

Nisu CSKA, dao sam samo primer, ali će verovatno (videćemo već) imati na papiru boljeg igrača na svakoj poziciji. 
I apsolutno će biti merilo teren. Dobijali smo i bolje i skuplje (ovo sad nisam siguran : D ) timove, verujem da će Radonjić dobro odraditi svoj deo posla, samo lično ne volim unapred te najave (sanjarenje) "bez obzira koga dovedu, mi ćemo da ih dobijemo" ili kako se kolega izrazio "usraćemo ih", jer je to samo navijačka želja i neko bajkovito zamišljanje završnice sezone, a baš ništa ne znači.

 

Mi ćemo imati verovatno konkurentan tim za svakoga, pa i komšije i ne smatram da smo autsajderi, samo sam pisao o tim Asteriks i Obeliks najavama. Možda zato što mi i u real life-u zasipaju drugari sličnim stvarima, pa me umorilo. Nismo mi ultimativno dobro, pa se borimo protiv zla i Brus Vilis daje trojku s pola za titulu i spasavanje sveta : D 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A otkud to za hermansona?
Ja sam ovde postavio, a dobio sam info od čoveka koji je znao ranije za Džonija i Vajta, pa mu verujem. Video sam posle i na twitteru neke informacije. Eto ako je kojim slučajem moša, a 99% da nije, kriv sam.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...