Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

38 minutes ago, Šarac said:

Pa vec se povukao, istekao mu mandat.

 

A novac se inace nalazi tako sto se ide na HAPPY, PINK, STUDIO B i dobijes par milona za juce.

10 godina MU JE ZVALAVI davao zbog toga , sada je dosla MECKA NA VRATA.

 

KRAJ FILIPOVE KARIJERE se moze tumaciti na razne nacine, sve je u oku posmatraca.

 

Malo sam ispravio, custo da te ljudi razumeju..😎

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Devil In My Pants said:

Malo sam ispravio, custo da te ljudi razumeju..😎

Sa jednog foruma sa otisao zbog tvojih upisa, nasao si novo staniste.

Uzivaj u prosipanju svojih fora, vazno da pare koje ce primiti tvoj ljubimac je od tvojih solja i privezaka sto si kupio u shopu.

 

Zaobidji me ovde molim te,

 

Ovi te ovde jos ne znaju, samo nastavi u ovom tonu.

 

Izbegavao sam te do sada, ali ovde zavrsavam.

 

I sa kojim pravom ti menjas moj orginalni upis sa kursadzjiskim humorom i ubacivanjem reci koje ja nisam napisao. 

Edited by Šarac
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Markoss said:

 

Kolko je realno da zadrzimo Voldena i Noka?

Woldena jako tesko,a Noka videcemo,moramo da mu isplatimo zaostale plate plus trazi javi ugovor za 100k od proslogodisnjeg.Nemam pojma sta i kako ce da nadjemo pare ali ne bi me cudilo da Dobric se proda da bi se zagrpilo sta se krpiti moze 

Link to comment
Share on other sites

Ala bi bilo zanimljivo komšijama da se opet prekine sezona zbog ove gluposti od korone. Mada ono što meni daje nadu je starost njihovih pojačanja, bar za sada, samo neka nastave da dovode igrače 33+. A mi da nekako sklopimo tim sa dobrim PG i SG pa da palimo mašinu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Pa vec se povukao, istekao mu mandat.

 

A novac se inace nalazi tako sto se ide gde da se nadje par milona za juce.

10 godina ih je nalazio ili su mu nalazili i davali, sada je dosla TACKA.

 

Tacka sa finala se moze tumaciti na razne nacine, sve je u oku posmatraca.

 

 

Zna li se zašto je baš sad došla tačka.

 

20 minutes ago, Maverick88 said:

Woldena jako tesko,a Noka videcemo,moramo da mu isplatimo zaostale plate plus trazi javi ugovor za 100k od proslogodisnjeg.Nemam pojma sta i kako ce da nadjemo pare ali ne bi me cudilo da Dobric se proda da bi se zagrpilo sta se krpiti moze 

 

Neeko je pisao da se za Dobrića može uzeti max 100k, kad se pokriju dugovi ili šta več. Koliko je istine u tome?

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Šarac said:

 

Jbg, za nekoga ko nije upučen u zakulisne radnje, ova izjava opet ne pomaže mnogo. 

 

Evo ja sam recimo iz ovih 40 sekundi došao do tri moguča scenarija, a nemam pojma koji je pravi, ako uopšte jedan od ta tri.

 

Prvi. Lepo je rečeno Čoksu da spusti malo gas ( možda uz određenu kompenzaciju, kako bi sve prošlo mirno) i on je na to pristao.

 

Drugi. Ovi call-ovali Čovićev blef sa arhivama.

 

Treči. Ovi mislili da Čović samo preti sa arhivama, ali se preračunali.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Jbg, za nekoga ko nije upučen u zakulisne radnje, ova izjava opet ne pomaže mnogo. 

 

Evo ja sam recimo iz ovih 40 sekundi došao do tri moguča scenarija, a nemam pojma koji je pravi, ako uopšte jedan od ta tri.

 

Prvi. Lepo je rečeno Čoksu da spusti malo gas ( možda uz određenu kompenzaciju, kako bi sve prošlo mirno) i on je na to pristao.

 

Drugi. Ovi call-ovali Čovićev blef sa arhivama.

 

Treči. Ovi mislili da Čović samo preti sa arhivama, ali se preračunali.

Мислим да је одговор под три😁 

Link to comment
Share on other sites

I onda taj isti ucenjivac i smrad od coveka Andjus odustane od gonjenja Covica za prebijanje, onda njegov postupak zastari, onda nesto sa maloletnicama se zaboravi... a mi nastavljamo da se glodjemo...

 

Jel ovo isecak iz onog sramotnog intervjua kada je pretio Lakiju? Da Bog da zavrsio u zatvoru i on i svi ti iz arhiva koji se medjusobno ucenjuju vec 30 godina a nikom dlaka sa glave ne fali osim narodu skrbavom. 

 

Prica da je Covic dosado jer je mnogo uspesan, pametan i lep je u rangu Nordeus usao u kkp. Pa ko veruje u jedno moze i u drugo slobodno to je taj nivo nemanja mozga. 

Edited by Tamburinjo
  • Like 25
Link to comment
Share on other sites

Da podmladimo tim… Lepo bi to bilo i odmah bih digao obe ruke, samo ima jedan mali problem, sa čime da ga podmladimo? 
Još gore je sto je ovo izjava od prošle godine, u medjuvremenu se nastavilo sa kvalitetnim radom mladjih selekcija i pravljenjem rostera prvog tima

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NMX said:

Ja i dalje ostajem sa idejom da menjam Lebrona kad Beli ode u KKP.

 

Lozi vas Mile, garant.

 

Nego, bas me zanima, sutra da Beli hoce da igra kod nas za neke top pare ali koje mozemo da mu damo, je l bi ga hteli? emoji2960.png

 

Ili je ispusena mustikla + privatnik

 

 

Imam avatar za tebe brate, slaže ti se uz mod status.

 

504c63a03d8a751a5cbeda0bc064306bb4-lebron-james_2x.rsquare.w1200.thumb.jpg.0eda7a45d24fca835a69524522dc7a2b.jpg

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, threepwood said:

Javite molim vas ovde kad Robija ode do klonje, da l' je bilo mekano ili tvrdo umirem od nestrpljenja da saznam.

Tvrdo. Kad covek vidi kakva mu je boja pomislio bi da kenja eksere 🙂

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

 nama je Jovic kljuc sezone...jasno je koji su rizici sa njim, u najboljem slucaju 20-30% sezone nece biti spreman ali zna nas sistem i ne postoji plej u nasem plateznom rangu da moze da ima veci uticaj na tim od njega...

takodje zivo me zanima sta Ivanovic moze da isporuci na El nivou...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Maverick88 said:

Woldena jako tesko,a Noka videcemo,moramo da mu isplatimo zaostale plate plus trazi javi ugovor za 100k od proslogodisnjeg.Nemam pojma sta i kako ce da nadjemo pare ali ne bi me cudilo da Dobric se proda da bi se zagrpilo sta se krpiti moze 

 

Samo kreten bi prodao Šegija, čovek je srce i duša tima.

  • Like 9
  • Love 4
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...