Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

1 hour ago, L' Imperatore said:

 

To mi je jasno. Ali se radi o samom delovanju kluba. Evo nemoramo da izlazimo iz SD, da bi uporedili kako funkcioniše klub sa kojim upravlja tipičan SNS kadar (FK), i klub sa kojim ne upravlja (KK). Po meni, razlika je očigledna, i ne želim da KK ode tim istim putem.

 

Nije Sns nego ex Udbas,Db ili sta je već. Nije šija nego vrat...sve su to druže govna iz iste kanalizacije.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, propolis said:

 

Nije Sns nego ex Udbas,Db ili sta je već. Nije šija nego vrat...sve su to druže govna iz iste kanalizacije.

 

 

Sa tim sam se več složio u prethodnom postu.

 

Ali da ponovim. Postoji razlika kad pričamo o upravljanju sa jednim klubom. Recimo u FK je neka ekstra fora da posle pobede u derbiju, skineš gaće i protvniku pokažeš kurac. U KK, za sada, hvala Bogu, do toga još nismo došli.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, L' Imperatore said:

 

Sa tim sam se več složio u prethodnom postu.

 

Ali da ponovim. Postoji razlika kad pričamo o upravljanju sa jednim klubom. Recimo u FK je neka ekstra fora da posle pobede u derbiju, skineš gaće i protvniku pokažeš kurac. U KK, za sada, hvala Bogu, do toga još nismo došli.

 

A ne vidim da je to u vezi sa strankom i načinom vođenja kluba vec sa ovdašnjim mentalitetom generalno kao i "kulturom" navijanja.

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, propolis said:

 

A ne vidim da je to u vezi sa strankom i načinom vođenja kluba vec sa ovdašnjim mentalitetom generalno kao i "kulturom" navijanja.

 

 

Ja ipak mislim da ima veze sa nacinom vodjenja kluba. Ja fudbal ne pratim i ne znam da li je ta budala novcano kaznjena i suspendovana za odredjeni broj utakmica, sto bi dodatno trebalo da donese neplacanje za taj period. Ako jeste, to je onda OK, a ako nije, onda to ima veze sa vodjenjem kluba. Takodje ima veze i sa mentalnim sklopom svakog pojedinca, pa se na to dodaje generalno misljenje o razlici izmedju fudbalera i kosarkasa. Doduse, po meni je ta razlika ranije bila drasticna, ali se sada sustizu lagano... 

Osecam se bez veze (ono kao, ko sam ja da sudim i imam predrasude) sto se uvek prijatno iznenadim kada cujem nekog sportistu da prica lepo i da ima OK rezone.   

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, propolis said:

 

A ne vidim da je to u vezi sa strankom i načinom vođenja kluba vec sa ovdašnjim mentalitetom generalno kao i "kulturom" navijanja.

 

 

 

Ne slažem se. Pa i košarkaši u našem klubu dolaze sa tog istog područja, gde je takav mentalitet. Pa nikome ni na pamet nije palo da se tako ponaša.

 

Moje mišljenje je da itekako ima veze sa vođenjem kluba. Jer u FK ne mare za imidž kluba, nego samo kako da se što bolje ugrade i što više pokradu, dok se sve ne raspadne kao kula iz karata. Dok je Čović za ovih 10 godina pokazao da poseduje neke organizacione sposobnosti i da mu je barem malo stalo do toga kako če se klub predstaviti. Imao je i on gafova, pre svega situacije sa filipom. Ali to je mačji kašalj za lopovluk koji vrši Terzić u fudbalskom klubu.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Inbox said:

Ja ipak mislim da ima veze sa nacinom vodjenja kluba. Ja fudbal ne pratim i ne znam da li je ta budala novcano kaznjena i suspendovana za odredjeni broj utakmica, sto bi dodatno trebalo da donese neplacanje za taj period. Ako jeste, to je onda OK, a ako nije, onda to ima veze sa vodjenjem kluba. 

 

Budala je kaznjena od kluba, ali kroz tu kaznu otprilike provejava "izvini matori molim te, mora da pisemo da smo te zvanicno kaznili, ti se primiri par meseci, pa sledeci put isuci penis i masturbiraj na sred terena, pa cemo mi opet kao da te kaznimo, i sve tako".

 

Ta kretencina je zbog skidanja gaca postao heroj severa i rsb-a. To na kosarci ne bi proslo tako (iako je i tu bilo jezivih momenata, npr. Varda ustaso).

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kosjan Willavić said:

To pise onaj kk cz insajder,mozda lupeta

administrator na jt-i je objavio sliku njegovog dresa, gotovo je to..

 

kakvo je samo podmuklo cenzura , kao pricace sa covicem i radonjocem, on se zalaze za mir, nema potreba da se proziva ika sa tribina, a vamo njemu 20m a nama ni ona 3m nece biti dati, sto su oni dobijali..

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

Jbg, uvek su pravili i razvijali domace kosarkase, nastavljaju i sada. Kad je kreten od Transilvanije govorii nesto da ce zvati lane, verovatno je mislio na ovo.

Ovo nece da se zavrsi na dobro, bojim se. Revolt ce biti veliki. Oni sa druge strane ce i dalje da ga mrze jer je u njihovim glavama sve ovo on sprecavao i ovo su pare nekih privatnih kompanija, dijaspore. Sa nase strane nikakvi ultra kopovi nece moci ovo da smire. Njegov pad ce poci sa tribine, ovo sto radi ce samo ubrzati. Ulazile su pare u nas fk ali smo dosta toga zaradili. Oni bez dinara prihoda ovo rade.

Bjelica ce biti ogromno razocaranje. Da je izasao i rekao da je njihov navijac i da zato dolazi kod njih, niko mu nista ne bi zamerio. Ovako je ispao pizdurina kojoj je samo novac na pameti. Zalosno.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Tako su pricali i za Pantera:s_d:

 

Ma kakvi, Panter je zverina od igraca u najboljim godinama, stranac kome se Beograd svideo, zna sta da ocekuje, radice sa ozbiljnim trenerom i finansijski je obezbedio praunuke.

 

Bjelica je u padu otkako je otisao u NBA. Ne vredi trecinu tih para. Ja ga volim kao igraca, i bas bi mi bilo krivo da ode na tamnu stranu brda. Ali 2,5 milki mislim da je imao Sved u Himkiju, to su sulude pare za evropsku kosarku.

 

edit: ako treba sibnite na Tatu, kasno sam video post

 

Edited by pantelia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zabole me za Pantere, ali ako neko od trilinga Beli, Kalina, Jović ode u kkp, bez obzira kolike su pare u pitanju, baš ću da se sjebem. Ne radi se to tako momci, koliko god neki pisali da bi svako otišao za milionske ugovore. Toliko.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Bukvalno svi ti sportisti su se pokazali prosle godine kada su svi cutali na batinjanje sopstvenog naroda.Zabole me iskreno prsluk ko god da predje u Partizan posto su sportisti dokazane sline

Edited by Mile1
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ako je nesto dobro u svemu ovome, to je sto su ponovo pokazali kakvi su kad im se moze. Drago mi je da Zvezda ima zdravu pricu, ne treba se sa njima meriti, neka se bahate, neka daju legit Vucicu, nek konacno polapaju sva govna koja su izasrali ovih godina, glumeci zrtvu i potlacenost. Kako oni vole da  kazu, dzaba vam novci moji sinovci...

Trovaci, bolesnici, to je taj isti gen Vujosevicko-tegeltijsko-panticki. Ne treba biti preterano mudar, da se ta njihova mrznja siri ko kuga, da nece nikad prestati i da je na nama da budemo iznad ove situacije. Boricemo se onim sto imamo, cestitati i pruziti ruku, ako ponovo osvoje sve kao prosle godine. Nemojte da vas boli sve ovo, jer oni to rade iz pakosti, i to treba da nam imponuje, jer su im mozgovi sjebani za ceo zivot samo od kompleksa prema Zvezdi. Nek se isprazne, nije problem, navikli smo mi stariji na njihovo bahacenje, sacekacemo ponovo neka bolja vremena, samo ovaj put ne treba ici grlom u jagode. Sve ce se ovo lane zvati tako? Ja cu gledati Zvezdu i radovati se svakoj pobedi. Moj superstar je Dobric, moj Spartanac je Lazic. 

 

Onamo, 'namo... sa razvalina
dvorova carskih vragu ću reć':
„S ognjišta milog bježi mi, kugo,
zajam ti moram vraćati već'!“

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Kosjan Willavić said:

Nije tacno, SNS je prolazan (VALJDA ), UDBA,DB,BIA su vecni 😛

Ok, alo ovako gorucu temu stavljati na Tatu gde jedna budaletina podjebava sve nekakvim kao šalama... Uostalom, on to radi stalno i nista.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...