Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

6 minutes ago, MilošVB said:

Au jebote.

 

Pa nije zabranjeno.

 

Kao što vam čestitam pobedu na vašoj temi posle derbija, tako mogu i sada da se javim.

 

Ili kao što navijam za vas posle onog kurvinskog postavljanja Rudija protiv Lazića ili Spanulisovog foliranja.

 

Ili kao što sam branio Lazića i Filipa u komunikaciji protiv Zvezdinih navijača.

 

Nemoj tako da komuniciraš.

 

 

Ma, sve ok. Ali, zasto places za moderacijom? Sta ce ti to?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hugo Punch said:

Kako komuniciram? Pitam te lepo šta je cilj tvoje diskusije na zadnjih par stranica.

 

Nije zabranjeno, samo ne vidim motiv.

Pa Hugo nije lepo terati nekog sa teme.Samo mu objasni zasto taj stav nije dobar.

Samo ne vidim Milosa da je reagovao kod upisa na komsijskoj temi na tome da je Panter dosao zbog Zoc-a...

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Hugo Punch said:

Kako komuniciram? Pitam te lepo šta je cilj tvoje diskusije na zadnjih par stranica.

 

Nije zabranjeno, samo ne vidim motiv.

Kakav cilj brate? 

 

Da li se na forumu isključivo piše iz angažovanosti ili proste razmene mišljenja, emocija itd?

 

Osetio sam prosto potrebu da reagujem i to je to.

 

@drakon1

 

Zato što mi je pun k zle krvi i takvih odlazaka u krajnost, a to je baš odlazak u krajnost 🙂

 

@Don Radonja

 

Ne javljam se za te stvari kao što ni vašu stranu nikada nisam provocirao povodom para i slično, jer su uobičajene na obe strane i klinačke. Ovo sa Milutinovim je već druga priča.

Edited by MilošVB
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, MilošVB said:

Kakav cilj brate? 

 

Da li se na forumu isključivo piše iz angažovanosti ili proste razmene mišljenja, emocija itd?

 

Osetio sam prosto potrebu da reagujem i to je to.

 

@drakon1

 

Zato što mi je pun k zle krvi i takvih odlazaka u krajnost, a to je baš odlazak u krajnost 🙂

 

@Don Radonja

 

Ne javljam se za te stvari kao što ni vašu stranu nikada nisam provocirao povodom para i slično, jer su uobičajene na obe strane i klinačke. Ovo sa Milutinovim je već druga priča.

Tu se slazemo. Samo zla krv nece nestati, ako se o nekim stvarima ćuti. Ovo s Milutinovim je istina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Ostavite se teranja sa teme, to mi je uvek bilo gadno i na KKP topiku. Ovo je forum svih nas i niko ne moze zabraniti bilo kome pisanje bilo gde

To je bukvalno nešto najgadnije što postoji na KKP topiku. Nismo valjda dotle došli? Svi osim Kupera su dobrodošli ovde. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gde sam ja došao 😄

 

Kakve plate, ko gaji iluzije da nisu velike za naše uslove ja ne znam. Ovde sam došao iz potpuno drugog konteksta i deluje mi da sam se donekle sporazumeo, ali onda iz čista mira neko ovako nešto upiše.

 

Problem je možda što neki projektuju svoj sistem razmišljanja na druge. Ja nisam iz te priče. Ne gajim iluzije o moralu tamo gde se vrte milioni, niti pokušavam da ubedim nekog da je ovo sa Željkom neka avangarda.

Edited by MilošVB
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MilošVB said:

Ne gajim iluzije o moralu tamo gde se vrte milioni, niti pokušavam da ubedim nekog da je ovo sa Željkom neka avangarda.

ne vidim u cemu je onda problem, ovde tesko da ces naci nekog ko se ne slaze sa tobom,

ali na komsijskoj temi je malo onako... kako da kazem?.. drugacije.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, L' Imperatore said:

razmišljam sad dal bi mi bilo gore da propadnemo naskroz, ili da nas preuzme bratija u fulu. 

 

Znam, znam, Čović nije cvećka i te fore. Ali postoje ozbiljni leveli kad pričamo o odvratnosti, a ovi su u tome okrenuli igricu.

 

Brate mili,a sta mislis odakle Zvezdi novac da igra El zadnjih par godina.

 

Sa istog izvora pijemo i mi i komšije.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, djura.net said:

ne vidim u cemu je onda problem, ovde tesko da ces naci nekog ko se ne slaze sa tobom,

ali na komsijskoj temi je malo onako... kako da kazem?.. drugacije.

Pa dobro, u ljudskoj prirodi je da projektuje lične nedostatke na neke "više" stvari i stvara mitove. To je i kod vas i kod nas slučaj, i vrlo je prosto.

 

Naravno, ne gajim iluzije da se osim same ljudske prirode, na obe strane brda po forumima izrazito krije i angažovanost koja može ići uz tu ljudsku prirodu i nagon, ali i bez nje. U prvoj slučaju jako razumem, u drugom takođe razumem ali manje.

 

Isus Hrist mod off.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, propolis said:

 

Brate mili,a sta mislis odakle Zvezdi novac da igra El zadnjih par godina.

 

Sa istog izvora pijemo i mi i komšije.

 

To mi je jasno. Ali se radi o samom delovanju kluba. Evo nemoramo da izlazimo iz SD, da bi uporedili kako funkcioniše klub sa kojim upravlja tipičan SNS kadar (FK), i klub sa kojim ne upravlja (KK). Po meni, razlika je očigledna, i ne želim da KK ode tim istim putem.

Link to comment
Share on other sites

Psihopata nikada nije niti će preći preko toga što mu je Čović isterao drugo nedonošče kao pseto iz kluba.

 

Pekao ga je na tihoj vatri, zauvkao ogromnu kurčinu 2017. kada se onaj sjajni tim zajedno sa Radonjićem raspao zbog dugovanja i ušli smo potpuno nekonkurentni u sezonu beogradskog F4.

 

Sada u izbornoj godini je demonstracija sile i pokazna vežba kako je KKCZ mogla da izgleda da smo prodali dušu đavolu umesto "samo" govnetu Čoviću.

 

Ako neko misli da je govno isto što i đavo neka se priseti bombardovanja RTS-a, Ćuruvije, Stambolića, Cvijana, Nevolje, Zvicera, Hrkalovićke... pa neka razmisli ponovo.

  • Thanks 9
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Takeshi_Kovacs said:

kakav odgovor na najjaci ugovor u istoriji srbijanske kosarke 😄

 

Koliko mi je poznato, ne samo košarke.

 

2 hours ago, MilošVB said:

Radi li moderacija neki kurac ovde?

 

Moderaciji koliko sam obavešten nisu pretili.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...