Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

10 hours ago, big bad bruin said:

Šta ti je psiha...Alimpije sezona se brzo zaboravi...emoji23.pngemoji23.png.
Onaj sa Halid Bešlić  Muslimovic čuperkom što smo mu dali pasoš za Kup. Igrao u Saragosi poslednje dve godine, ima oko 15 ppg u ACB.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 

Ispravljeno.:default_coffee:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Za Kobsa je valjda nuđeno 100k i odbijeno, neko je na forumu pisao.

Ako postoji ok rezervna opcija, stvarno mislim da je bolje da zaboravimo na Jovića. Toliko je sklon povredama, a Radonja nije neko ko zna da štedi igrača i kalkuliše minutažom.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, BojanaCZV said:

Slazem se.

 

Sada treba pokazati da klub ceni Jovica.

 

Treba ga potpisati, ali sa realnim ugovorom.

Apsolutno! Neka bude u klubu, oporavice se i moci da doprinese. Imace mesta i kada zavrsi karijeru.

Jovic je ok covek i nikada ne bi postupio kao jedna ex legenda koju smo titrali i lecili, a on šmugnuo odmah posle toga u Podgoricu.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, BojanaCZV said:

Slazem se.

 

Sada treba pokazati da klub ceni Jovica.

 

Treba ga potpisati, ali sa realnim ugovorom.

Mislim da je i Jovic pre povrede pokazao da ceni klub, samo je, koliko sam ukapirao, problem menadzer koji nije ni u malo dobrim odnosima sa Covicem. Da li vredan rizik potpisati Jovica, kada se ne zna, koliko moze da odigra i na kom nivou?

Link to comment
Share on other sites

Dobro je prosao Stef kako je mogao ovo je mesec ipo pauze uz savremene aparate za oporavak masaze isl.Za sredinu avgusta vec mocice lagano da trenira verujem.

Sto se tice nas msm da je to sada zavrsena prica i da se nece rizikovati,osim ako se cena jos ne spusti na nekih 200k sto Raskovic tesko da ce hteti. A i pitanje je da li DR zeli da ceka pleja do kraja avgusta 

 

Link to comment
Share on other sites

Jovic je ocigledno pokusao preko reprezentacije da malo podigne sebi cijenu i da izvuce nesto bolje od zvezdine ponude. Sto je ok, gleda covjek svoj interes i svaki dinar mu je pitan. Ali isto tako Zvezda mora da gleda svoj interes i samim tim da pokusamo da izbjegnemo igraca koji se ovako lako povrijedjuje. Prevelik je rizik osloniti se na Jovica osim ako ne dovedu 2 bas dobra beka koja mogu po potrebi i pleja da pokriju. Naravno ako je izbor izmedju staklenog Jovica i nekog novog Hall-a prva opcija je puno bolja ali ako moze da se nadje igrac bar pribliznih kvaliteta Jovica takav je sigurnija opcija.

 

 

  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ući u sezonu i uigravati ekipu bez glavnog organizatora igre? Uffffff! Sumnjam da ćemo to uraditi, jedini plus koji ja tu vidim da je Jović igrao u Radonjinom stemu i da će mu trebati manje vremena da se uklopi.

 

Dajte ljud, može se naći mnogo bolji igrač od Kobsa. Kao da nam je skauting limitiran samo na prostor Podgorice. Ajde malo da to proširimo i na primorje, evo recimo do luke Bar. Ne bih imao ništa protiv da Tejlor Smit bude rezervna opcija na centru ili taj famozni 4/5 igrač.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BojanaCZV said:

Slazem se.

 

Sada treba pokazati da klub ceni Jovica.

 

Treba ga potpisati, ali sa realnim ugovorom.

Ja bas i ne, besmisleno je potpisati na najbitniju poziciju u timu coveka koji ce propustiti 3/4 sezone. Manimo emocije, nije ih ni Jovke imao kad je trazio od nas odredjene uslove

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Liska Manjina said:

Ući u sezonu i uigravati ekipu bez glavnog organizatora igre? Uffffff! Sumnjam da ćemo to uraditi, jedini plus koji ja tu vidim da je Jović igrao u Radonjinom stemu i da će mu trebati manje vremena da se uklopi.

 

Dajte ljud, može se naći mnogo bolji igrač od Kobsa. Kao da nam je skauting limitiran samo na prostor Podgorice. Ajde malo da to proširimo i na primorje, evo recimo do luke Bar. Ne bih imao ništa protiv da Tejlor Smit bude rezervna opcija na centru ili taj famozni 4/5 igrač.

Sezona ti pocinje kraj septembra pocetak oktobra vrv,Prirpeme ti pocinju pocetkom avgusta.Jovic bi do sredine avgusta vrv vec mogao da pocne da trenira.Tako da ne znam kako mislis da za mesec dana ne bi mogao da se spremi za sezonu.Svakako msm da se nece uzimati on samo da se razumemo oko toga sto si napisao da ne bi mogao da trenira sa timom ili igra pocetak sezone.Oporavak od ove povrede ti je nekih mesec ipo dana uz intezivne terapije 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Maverick88 said:

Sezona ti pocinje kraj septembra pocetak oktobra vrv,Prirpeme ti pocinju pocetkom avgusta.Jovic bi do sredine avgusta vrv vec mogao da pocne da trenira.Tako da ne znam kako mislis da za mesec dana ne bi mogao da se spremi za sezonu.Svakako msm da se nece uzimati on samo da se razumemo oko toga sto si napisao da ne bi mogao da trenira sa timom ili igra pocetak sezone.Oporavak od ove povrede ti je nekih mesec ipo dana uz intezivne terapije 

Zna li se sa sigurnošću o kakvoj se povredi radi? On je i pre ove povrede bio na 50%, što nije zanemarivo. Reč je o igraču koji mnogo polaže na fiziku i brzinu. Potpisati povređenog igrača, ufff. Ne znam samo kako bi prošao medicinske preglede. Iskreno, po meni preveliki rizik, naročito ako nismo u nekoj bajnoj finansijskoj situaciji gde nam je svaki dinar bitan.

Link to comment
Share on other sites

Nama je godinama problem pretrpana pozicija tri koja nema dovoljno kvaliteta. Prvi put ove godine možemo da računamo na Dobrića, Lazić je def.specijalac, a Deda je po meni višak.

 

Da nije takva situacija mogli bi da rizikujemo sa Jovićem, da potpišemo jednog kombi beka koji bi bio osigurač jer su i Jović o Ivanović skloni povredama i na sve to da dodamo mamojeba na 2-3.

Znači sve sa Jovićem to bi bila tri pojačanja spolja, ovako će to biti dva i ima manje prostora za greške.

 

Jedino rešenje je da Dedu vode kao krilnog centra i da ,pod uslovom da Noko ostane, nikog više ne dovode na 4-5 i naravno da Simon ne bude u 12.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izvinite, ali Zvezda ne duguje Jovicu nista. Osim onoga sto mu se duguje, treba da dobije svaku paru koju je zaradio, ali pored toga klub nema nikakve obaveze prema njemu.

 

Samo nam fali da pored promasenih stranaca i vracanja bivsih domacih igraca upitnog kvaliteta pocnemo da potpisujemo bivse igrace iz sazaljenja. 

Edited by Del Piero
  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Liska Manjina said:

Zna li se sa sigurnošću o kakvoj se povredi radi? On je i pre ove povrede bio na 50%, što nije zanemarivo. Reč je o igraču koji mnogo polaže na fiziku i brzinu. Potpisati povređenog igrača, ufff. Ne znam samo kako bi prošao medicinske preglede. Iskreno, po meni preveliki rizik, naročito ako nismo u nekoj bajnoj finansijskoj situaciji gde nam je svaki dinar bitan.

Da kidanje misica lista,oporavak ti je od 6-8 nedelja,kao sto rekoh uz ozbiljne lekare apartature measaze svakodnevne moze se vratiti do sredine avgusta sigurno.Ja ne kazem da ce on doci ,msm da su male sane bile i pre toga,ali samo kazem da ce on biti spreman za pocetak sezone gde god da igra.Na koliko posto ce biti spreman ne znam ali ce moci da igra sigurno kraj septembra pocetk oktobra.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...