Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

14 minutes ago, Predragdjape said:

Zbog cega? 

 

Zato ste nam ballhandlera ni za lijeka.

 

Nama treba bas dobra zamjena za Loyda. Vidjeli smo koliko se i Loyd mucio zbog manjka igraca u rosteru koji mogu sa loptom da igraju.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

 

Zato ste nam ballhandlera ni za lijeka.

 

Nama treba bas dobra zamjena za Loyda. Vidjeli smo koliko se i Loyd mucio zbog manjka igraca u rosteru koji mogu sa loptom da igraju.

Da naravno, ali, imaj u vidu da cemo ove sezone imati 2 dobra pga, Dobric je pokazao da moze sa loptom(i sigurno ce preko leta raditi na poboljsanju i unapredjivanju kontrolenoopte) i da moze igrati u nekim varijntama na 2 pored 3. Talodje mislim da ce i backup 2 isto imati neki vid ballhendlinga. Po meni, Dobric ce biti nas glavni igrac iduce sezone sa po 25-27 mpg i 15ppg. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Predragdjape said:

Da naravno, ali, imaj u vidu da cemo ove sezone imati 2 dobra pga, Dobric je pokazao da moze sa loptom(i sigurno ce preko leta raditi na poboljsanju i unapredjivanju kontrolenoopte) i da moze igrati u nekim varijntama na 2 pored 3. Talodje mislim da ce i backup 2 isto imati neki vid ballhendlinga. Po meni, Dobric ce biti nas glavni igrac iduce sezone sa po 25-27 mpg i 15ppg. 

 

Previse je ovdje ''ako, ako''.

 

Vidjecemo prvo koga cemo dovesti za pleja, imam jos traume od slucaja Pangos-Hall, pa da se nesto ne ponovi. Evo sa Jovicem se razvuklo, mislim da nam izmice.

 

Dalje, ja bih volio da Dobric ovako nastavi i da ima sezonu sa 15 ppg u EL ali ni to nije sigurica. Sigurno ce i odbrana biti jaca na njemu, nisam siguran da bi u takvom rosteru mogao da iznese ulogu Loyda, prvenstveno jer je mnogo slabiji sa loptom u rukama.

 

Uglavnom mi moramo dovesti igracki jakog beka i cetvorku, to je preduslov za bilo kakvu ozbiljniju pricu u EL.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nema potrebe spominjati više Avrama...odbio je i drugu ponudu koja je naravno bila veća i teško da mu šaljemo i treću. Posebno što se nakon Akropolisa ispostavilo da ili moramo sačekati da li će Jović naplatiti olimpijski ciklus što je vrlo verovatno ili da tražimo drugo rešenje jer postoji mogućnost i da smo Ivanoviću garantovali poziciju prvog pleja. Teško da je druga ponuda Panate ka Joviću bila ispod 500k.

 

Da ne zaboravim da još jednom nabiem na tuki kompletan RSB za ono klinačko izletanje pred ciganiju.

 

 

 

 

  • Like 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

najjace je kako se famoznih 1+1, uvek ispostavi na nasu(tm) stetu, iako se kod potpisivanja govori da je obrnuto..

za hola je bilo receno da je 1+1, i da mi biramo kad ono, druga godina zagarantovana

za noka je isto receno 0,5+1, kad ono isto kurcinela

za waldena isto 1+1, mada ce tu presuditi da moze da ide s obzirom na dugovanja.. sto bi ostoya rekao, walden ce platiti da bi otisao iz zvezde  

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Eddie je 3 na 2, nikako ne može da igra na 4 pa tako ne može biti nikako zamena za Simonovića.

 

U Feneru je ulazio sa klupe kao zamena za Bartela ili Veselog i bio na poziciji 4 bar one utakmice sto sam gledao.

Bas je kao Simonović neko krilo koje je u Feneru igralo na 4 i sve sto je igrao je bilo prangijanje za 3,sirio protivnicke odbrane upravo ono sto radio Simonović u prvom Radonjinom mandatu. 

Zbog toga mi i deluje kao Simonović za bogate.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, n4l1m said:

najjace je kako se famoznih 1+1, uvek ispostavi na nasu(tm) stetu, iako se kod potpisivanja govori da je obrnuto..

za hola je bilo receno da je 1+1, i da mi biramo kad ono, druga godina zagarantovana

za noka je isto receno 0,5+1, kad ono isto kurcinela

za waldena isto 1+1, mada ce tu presuditi da moze da ide s obzirom na dugovanja.. sto bi ostoya rekao, walden ce platiti da bi otisao iz zvezde  

Holl je imao dve godine 7govor koliko znam,i imao garantovan ugovor za ovu sezononu,za Noka koliko znam nije cak imao ni +1 opciju,ili ako je imao bila je player opcija tj da ako dobije jwvu ponudu moze da ide.Wolden ima 1+1 stim da ima sigurnu drugu sezonu sa povecanjem plate za 100k,ali i opciju u ugovoru da ga neko otkupi za odredjenu sumu.E sad kod Woldena imamo problem druge prirode sem rasta plate ima i odredjenu povredu koju nismo mogli da resimo,cak je isao i u nemacku i problem jos uvek postoji.Msm da i iz tog razloga pokusavamo da ya se resimo odnosno da ga neko uzme,a ta otkupna klauzula ce kao po obicaju da se otpise zbog dugovanja isl.

 

Takodje od Avramovica nema nista,izjavio je da se nece vracati u domacu kosarku i odbio je nase obe ponude.Mada iskreno kad Zoc preuzme Partizan ne bi me cudilo da ponovo razmisli o opciji povratka,jer su mu nudili vise nego mi.

Edited by Maverick88
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Dobrivoju kada bi dali lopti kao sto je imao Lojd, ne sumnjam da bi dosao do tih 15ppg u EL, uz slicne procente. Ali, domaci igrac kome se u startu ne veruje je prokletstvo srpske kosarke koje traje deceniju i vise. Ne brinem ja za tu poziciju 2, vise mi se buni mozak oko parnjaka Dzoniju na pleju, posebno sada kad lagano ispusavamo za Jovketa. To mora biti igrac veceg kvliteta od Halla, svakako, pa dokle doguramo zbog platezne moci koja nece biti sjajna.

Bice zurka i oko pozicije 5 ako Nokko zapali. Pozicija 4 ceka startera, takodje. Dugo toplo leto nas ceka, bice zanimljivo za mazohiste, javlja mi se.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Wingwalker said:

Nema potrebe spominjati više Avrama...odbio je i drugu ponudu koja je naravno bila veća i teško da mu šaljemo i treću. Posebno što se nakon Akropolisa ispostavilo da ili moramo sačekati da li će Jović naplatiti olimpijski ciklus što je vrlo verovatno ili da tražimo drugo rešenje jer postoji mogućnost i da smo Ivanoviću garantovali poziciju prvog pleja. Teško da je druga ponuda Panate ka Joviću bila ispod 500k.

 

Da ne zaboravim da još jednom nabiem na tuki kompletan RSB za ono klinačko izletanje pred ciganiju.

 

 

 

 

Ivanović nije bio starter ni u prosečnoj Evrokup ekipi, a sad će biti u evroligaškoj?

 

Šanse nema. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 6/22/2021 at 2:04 PM, Laki21 said:

 

 

 

Ajmo akcija!!!

 

 

 

 

Spremam jedan video od tri i po minuta posvećen Ognjenu Dobriću, sa najzanimljivijim akcijama i koševima iz finala ABA i KLS.

 

Kao podloga će ići "Wild one" Iggy Popa (matrica), a ideja je da što više ljudi otpeva pjesmicu (ima tekst), ja bih to onda ukomponovao u "hor".

 

Pevači će naravno biti anonimni (samo oni će znati da se nalaze na snimku) da nekog ne bude sramota da se pridruži.

 

Naravno, ne tražimo Pavarotije već da se iz srca otpeva.

 

Jedina razlika u tekstu je što treba umesto "Gotta dance like fool" otpevati "Gotta score like fool".

 

I još jedna bitna svar - treba mi samo glas. Dakle, slušate matricu na slušalice i pjevte (i naravno snimate se).

 

 

Ajmo drugari da napravimo lep spotić!!!

 

Naravno, pozvane su dame i gospoda!!! (Bojana na tebe mislim prvenstveno 😉 )

 

Ajmo pjevači!

 

Spot je gotov, čeka samo vaše glasove, koji se neće sami od sabe nasnimiti!

 

Pomozite Ogiju da zablista!!!

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...