Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

30 minutes ago, Gudura said:

Njemu su pre svega povrede upropastile karijeru.Gledao sam ga par puta dok je igrao u Dinamiku i imao utisak da covek bas odskace kvalitetom od tog drustva.Kad eto ti njega u Novom Pazaru....gde je sada nemam pojma

Juce sam procitao vest da je u Austriji, vec je igrao za taj klub pre ovih nasih, da je najbolji igrac, i da je potpisao novi ugovor na 5 godina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LeBron said:

Juce sam procitao vest da je u Austriji, vec je igrao za taj klub pre ovih nasih, da je najbolji igrac, i da je potpisao novi ugovor na 5 godina.

Ovo je prvi put da cujem da neko u manjem klubu u evropi potpise na 5 godine.. Cak ni za velike klubove nisam siguran da znam nekog..

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Igor028 said:

Ovo je prvi put da cujem da neko u manjem klubu u evropi potpise na 5 godine.. Cak ni za velike klubove nisam siguran da znam nekog..

 

Da,da mislim da je Jankunas drzao rekord sa 4 sezone ne računajući mlade igrace koji potpisuji prvi ugovor.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Ajmo akcija!!!

 

 

 

 

Spremam jedan video od tri i po minuta posvećen Ognjenu Dobriću, sa najzanimljivijim akcijama i koševima iz finala ABA i KLS.

 

Kao podloga će ići "Wild one" Iggy Popa (matrica), a ideja je da što više ljudi otpeva pjesmicu (ima tekst), ja bih to onda ukomponovao u "hor".

 

Pevači će naravno biti anonimni (samo oni će znati da se nalaze na snimku) da nekog ne bude sramota da se pridruži.

 

Naravno, ne tražimo Pavarotije već da se iz srca otpeva.

 

Jedina razlika u tekstu je što treba umesto "Gotta dance like fool" otpevati "Gotta score like fool".

 

I još jedna bitna svar - treba mi samo glas. Dakle, slušate matricu na slušalice i pjevte (i naravno snimate se).

 

 

Ajmo drugari da napravimo lep spotić!!!

 

Naravno, pozvane su dame i gospoda!!! (Bojana na tebe mislim prvenstveno 😉 )

  • Like 11
  • Love 2
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Igor028 said:

Ovo je prvi put da cujem da neko u manjem klubu u evropi potpise na 5 godine.. Cak ni za velike klubove nisam siguran da znam nekog..

Potpisao je Early il tako nesto ove sezone za Antibes pa su ga oterali pre par meseci. Doduse, pre toga nisam cuo ni ja 😁

Al pazi, mozda je otvorio vrata nekim drugim srpskim igracima. Tamo najvise Hrvata, Slovenaca i Srba. Predrag Miletic je tamo bio i MVP sa sve Edinom Bavcicem a Marko Car najbolji igrac. 

 

Kafenberg je stabilan tim, ali mali budzeti sa max 6-7 igraca rotacije koji znaju nesto 🙂 a nije sigurno najbolji igrac lige..cudan potpis..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Antizemljaš koji lebdi said:

Ako se secate Nemanje Krstica, nekada velikog talenta iz Mege, cuo sam neku pricu da je njemu ta igranka za menadzerima i upropastila karijeru. Sad dal je tacno ili ne, ne znam.

 

Krstiću je povreda leđa zeznula dalji uspon u trenutku kada je bio u naletu. Opasno se namučio a kao što uglavnom i biva u takvim slučajevima nema trajnog rešenja. Skoro je imao i neku operativnu intervenciju ali taj problem vuče još od Igoke-e.

Njegov mlađi brat 2006-o godište je sada potpisao za prvi tim Partizana. Ima dva metra i igra na poziciji beka.

Ponudjen je i Zvezdi ali mu je preporučeno da možda ipak započne seniorsku karijeru u nekom klubu tu oko sredine tabele.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Laki21 said:

 

 

 

Ajmo akcija!!!

 

 

 

 

Spremam jedan video od tri i po minuta posvećen Ognjenu Dobriću, sa najzanimljivijim akcijama i koševima iz finala ABA i KLS.

 

Kao podloga će ići "Wild one" Iggy Popa (matrica), a ideja je da što više ljudi otpeva pjesmicu (ima tekst), ja bih to onda ukomponovao u "hor".

 

Pevači će naravno biti anonimni (samo oni će znati da se nalaze na snimku) da nekog ne bude sramota da se pridruži.

 

Naravno, ne tražimo Pavarotije već da se iz srca otpeva.

 

Jedina razlika u tekstu je što treba umesto "Gotta dance like fool" otpevati "Gotta score like fool".

 

I još jedna bitna svar - treba mi samo glas. Dakle, slušate matricu na slušalice i pjevte (i naravno snimate se).

 

 

Ajmo drugari da napravimo lep spotić!!!

 

Naravno, pozvane su dame i gospoda!!! (Bojana na tebe mislim prvenstveno 😉 )

Ja bih al sam antisluhista 😀

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Laki21 said:

 

 

 

Ajmo akcija!!!

 

 

 

 

Spremam jedan video od tri i po minuta posvećen Ognjenu Dobriću, sa najzanimljivijim akcijama i koševima iz finala ABA i KLS.

 

Kao podloga će ići "Wild one" Iggy Popa (matrica), a ideja je da što više ljudi otpeva pjesmicu (ima tekst), ja bih to onda ukomponovao u "hor".

 

Pevači će naravno biti anonimni (samo oni će znati da se nalaze na snimku) da nekog ne bude sramota da se pridruži.

 

Naravno, ne tražimo Pavarotije već da se iz srca otpeva.

 

Jedina razlika u tekstu je što treba umesto "Gotta dance like fool" otpevati "Gotta score like fool".

 

I još jedna bitna svar - treba mi samo glas. Dakle, slušate matricu na slušalice i pjevte (i naravno snimate se).

 

 

Ajmo drugari da napravimo lep spotić!!!

 

Naravno, pozvane su dame i gospoda!!! (Bojana na tebe mislim prvenstveno 😉 )

Da se prijavim na Audiciju

 

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Da okacim i ivde ako neko nije video....


POzzz svima, vidim da se mnogi od vas zlopate sa stream-ovima i resio sam da malo pomognem.
ovako, imam privatne IPTV liste koje bih delio free stalnim clanovima ovog foruma i istinskim ljubiteljima sporta. Ide WImbldon, u toku je EU prvenstvo u fudbalu i NBA, posle ide OI, znaci bice zaista puno sporta za gledanje ove godine. U pitanju su MAC adrese sa URL adresom portala. Znaci potreban je player koji podrzava gledanje preko MAC adrese. Nije nista komplikovano, u par koraka sve se svodi , tj da se ubace ove dve stavke u player.

Potrebno je imati neki uredjaj koji podrzava neki od mnogobrojnih playera sa gledanjem preko MAC-a. Recimo android TV-ovi, android BOX-ovi. LG i samsung televizori imaju neke svoje playere ali koliko znam tu je potrebno minimalno ulaganje, tj da se kupi taj player, a to kosta 5-6EUR lifetime sto je smesno. Mogu se gledati ove liste i na windows-u preko sfvip playera...
U pitanju su kingbox liste koje nisu toliko jeftine kada se kupuju legalno, ali ja sam uz pomoc  kolege sa jednog tehnickog foruma uspeo da za nas sa vox-a obezbedim 20-tak tih listi. Molio bih one koji nemaju uslova da prate sport usled nedostatka neke placene televizije da mi se obrate, svako ce dobijati po 2 liste tako da ako jedna ne radi radice ova druga. Kingbox lista ima sve moguce svetske sportske kanale. Ima NBA pass, TNT.... ima i informativne, filmske dokumentarne, ako se ne varam u pitanju je nekih 4-5000 kanala.
Saljite na PP poruke kome treba, naravno prednost imaju forumasi dsa dugim stazom i brojem postova. Pomagacu koliko mogu ko s ene snadje oko ubacivanja, ponavljam potrebno je imati neki uredjaj koji podrzava gledanje ovih MAC lista.


Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 9
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Helmet said:

Da okacim i ivde ako neko nije video....


POzzz svima, vidim da se mnogi od vas zlopate sa stream-ovima i resio sam da malo pomognem.
ovako, imam privatne IPTV liste koje bih delio free stalnim clanovima ovog foruma i istinskim ljubiteljima sporta. Ide WImbldon, u toku je EU prvenstvo u fudbalu i NBA, posle ide OI, znaci bice zaista puno sporta za gledanje ove godine. U pitanju su MAC adrese sa URL adresom portala. Znaci potreban je player koji podrzava gledanje preko MAC adrese. Nije nista komplikovano, u par koraka sve se svodi , tj da se ubace ove dve stavke u player.

Potrebno je imati neki uredjaj koji podrzava neki od mnogobrojnih playera sa gledanjem preko MAC-a. Recimo android TV-ovi, android BOX-ovi. LG i samsung televizori imaju neke svoje playere ali koliko znam tu je potrebno minimalno ulaganje, tj da se kupi taj player, a to kosta 5-6EUR lifetime sto je smesno. Mogu se gledati ove liste i na windows-u preko sfvip playera...
U pitanju su kingbox liste koje nisu toliko jeftine kada se kupuju legalno, ali ja sam uz pomoc  kolege sa jednog tehnickog foruma uspeo da za nas sa vox-a obezbedim 20-tak tih listi. Molio bih one koji nemaju uslova da prate sport usled nedostatka neke placene televizije da mi se obrate, svako ce dobijati po 2 liste tako da ako jedna ne radi radice ova druga. Kingbox lista ima sve moguce svetske sportske kanale. Ima NBA pass, TNT.... ima i informativne, filmske dokumentarne, ako se ne varam u pitanju je nekih 4-5000 kanala.
Saljite na PP poruke kome treba, naravno prednost imaju forumasi dsa dugim stazom i brojem postova. Pomagacu koliko mogu ko s ene snadje oko ubacivanja, ponavljam potrebno je imati neki uredjaj koji podrzava gledanje ovih MAC lista.


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

Ima li u ponudi i  "onaj sport " medju tijem kanalima?

Ako ima, pretplacujem se na MAX paket godinu dana na 5 uredjaja.

#KvarimKomsijskuDecu

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Markoss said:

Nema sanse da ostanemo na Luki i Simonu samo. Siguran sam da ce se dovesti startna cetvorka.

Na 4 bi trebao doci "Top" igrac. Isto tako nema sanse da ostanemo na centru samo sa Nnokom(ili njegovom zamenom) i Kuzmicem.. Mislim da ce doci i domaci centar..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...