Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

2 minutes ago, quentin said:

Ma RSB jednostavno gore od želje da prvi nešto jave, da pokažu da imaju najbolje info iz kluba, pa je onda neizbježno da se provale povremeno.

 

Sad se vade kako nisu rekli da je završen Jović, a objavili onu sliku sa "dobrodošao kući".

 

Za Avramovića su se bar na vrijeme ugrizli za jezik.

Nije njima to prvi put,imalo je u istoriji dosta takvih situacija.

Za Avrama nisu mogli da se zeznu jer nas je Avram odbio ,prvu pomudu na keca,tako da nisu imali ni sta da napisu.

 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da navijaci Zvezde i komsija ne treba da brinu za roster ove sezone kao i na same pozicije trenera. Vec su nas ubedili da je sns izvukao Radonjica iz ''naftalina'' i naredio Covicu da se odrekne svoje velike ''zelje'' Obradovica. Zoc moze doci samo iz dva razloga, to je da potpuno smiri grobare ili zato sto rade da njima daju neku licencu za EL uz koju prosto mora da ide neka drzavna garancija, pa nije Zoci sisao vesla da dodje ovde da se izivljavaju na njemu, jeste da on voli partizan i da mu zeli verovatno dobro, ali opet nije budala da nema neke ozbiljne garancije. Moze biti da je pricao kao i sa Teom pa onda dodje neki Salo Djordjevic ili jos neki ''kvalitetan'' trener po imenu.

 

Sto se tice rostera tu tek ne treba da brinete dolaze najbitniji izbori od kad je psihopata na vlasti i njmu nije nista da potrosi 20m drzavnih para pa i nekog dela na crno da zadovolji obe strane navijaca i umesto da daje sitan kesh ljudima,uz bonove, kafu itd..on ce namestiti da oba kluba kako u fudbalu tako i u kosarci budu jaka i dace verovatno neku fer borbu kao i u dobar Znojavog.

 

Verovali ili ne taj Avramovic je imao platu jednog Gista u Malagi, moze on doci za manje pare, ali ne i za malu ulogu kao sto neki ovde misle...bilo to Zvezda ili komsije..

 

Jovic normalno da nece u PAO jer u PAO generalno nema para, dali su vec Mitroglua, otisao je vec i Papapetro, dovode neka dva Grka koja nsu u rangu EL bar za sad, i oni jednostavno nemaju vise budzet koji moze da parira bilo kakvoj borbi za F8, o ncemu vecm da ne pisem. Jovic ocigledno dize sebi lovu, sad ne vredi puno, ali posle OI moze da vredi mnogo vise toga su on i Raskovic svesni, to ceka i Avravomivic da vidi da li moze upasti u 12 ili bar da odigra ovaj pripremni turnir i da time dobije na ceni. Sta njima sad vredi da potpisu kad svejedno sad mogu dobiti isto para cak i ako odigraju los turnir.

 

Bice ovo dugo leto, nama kao klubu je najbitnije da na jesen ne bude korone jer bez navijaca mi nema sta da se nadamo nekoj borbi za F8. Dobrica racunajte kao startnog SF ili cak beka i to jedino nije diskutabilno jer ce covek sigurno igrati 25mpg u sledecoj sezoni EL.

 

Nama treba jos jedan plej, kvalitetan bek, cetvorka i petica, toje primarno, ostalo je nebitno.

 

Po partizanima se ceka nesto jer bi Jaramaz odavno potpisao za Bayern ilise mozda ceka novi ugovor Trinkijerija,nisam u toku sta se tamo desava, ali oni ce ici u totalni rebilding i te price o mladim i domacim igracima su takodje smesne, dobice oni svoju porciju psihopate.

 

Sam potpis ugovora Radonjica na godinu dana treba da nam znaci dosta toga, taj detalj je prosao poprilicno nezapazeno a trebalo je da se pita, sta se ovde desava koji qrac...telenova presensa ce se nastaviti duz cele sledece sezone gde ce se desavati svasta..Licno sam za to da dodje Robija jer ce to dati dodatni sarm legacy-u koji pravi Radonjic i staviti pecat na tvrdnju da Zvezda boljeg trenera nije imala i da ce trebati puno vremena da se on i predje.

Link to comment
Share on other sites

Samo da naglasim da ako kolega forumas  misli a  ima pravo na to misljenje iako se ja i on u mnogo cemu razlikujemo i dijametrelno suprotno gledamo na neka stvari oko KKCZ, ne mogu da se slozim da ishod ovih sledecih izbora zavise od toga da li ce i koliko para dati u bilo koji od dva kluba.

Znas koliko zabole glasacko telo  i clanova SNSa kojih ima zvanicno oko 750.000 koji su svoje guzice uhlebili u drzavni aparat, dobili poslove po kojekakvim kineskim i turskim firmama da sada svoju egzistenciju uslove zbog budzeta KKCZ ili KKP.

 

KKP I KKCZ aktivno na dnevnom nivou prati mozda 10 do 20.000 ljudi na obe strane a izbore pocinje sa 2 miliona glasova u startu.

 

Za sve ostalo sto je napisao je u pravu, ali ovo nikakvi krucijalni izbori nisu jer oni koji bi da ga ruse ne mogu ni izmedju sebe da se dogovore sa kim na izbore .

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Antizemljaš koji lebdi said:

U idealnoj petorci francuske lige ima sta da se probere i za nas 🙂

Slažem se sa tobom, Francska, Italijanska, a posebno Izraelska liga su mesta gde ima dosta kvaliteta ispod radara. Ako već ne jurimo igrače iz Evrolige po meni su to mesta za kopanje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Mislim da navijaci Zvezde i komsija ne treba da brinu za roster ove sezone kao i na same pozicije trenera. Vec su nas ubedili da je sns izvukao Radonjica iz ''naftalina'' i naredio Covicu da se odrekne svoje velike ''zelje'' Obradovica. Zoc moze doci samo iz dva razloga, to je da potpuno smiri grobare ili zato sto rade da njima daju neku licencu za EL uz koju prosto mora da ide neka drzavna garancija, pa nije Zoci sisao vesla da dodje ovde da se izivljavaju na njemu, jeste da on voli partizan i da mu zeli verovatno dobro, ali opet nije budala da nema neke ozbiljne garancije. Moze biti da je pricao kao i sa Teom pa onda dodje neki Salo Djordjevic ili jos neki ''kvalitetan'' trener po imenu.

 

Sto se tice rostera tu tek ne treba da brinete dolaze najbitniji izbori od kad je psihopata na vlasti i njmu nije nista da potrosi 20m drzavnih para pa i nekog dela na crno da zadovolji obe strane navijaca i umesto da daje sitan kesh ljudima,uz bonove, kafu itd..on ce namestiti da oba kluba kako u fudbalu tako i u kosarci budu jaka i dace verovatno neku fer borbu kao i u dobar Znojavog.

 

Verovali ili ne taj Avramovic je imao platu jednog Gista u Malagi, moze on doci za manje pare, ali ne i za malu ulogu kao sto neki ovde misle...bilo to Zvezda ili komsije..

 

Jovic normalno da nece u PAO jer u PAO generalno nema para, dali su vec Mitroglua, otisao je vec i Papapetro, dovode neka dva Grka koja nsu u rangu EL bar za sad, i oni jednostavno nemaju vise budzet koji moze da parira bilo kakvoj borbi za F8, o ncemu vecm da ne pisem. Jovic ocigledno dize sebi lovu, sad ne vredi puno, ali posle OI moze da vredi mnogo vise toga su on i Raskovic svesni, to ceka i Avravomivic da vidi da li moze upasti u 12 ili bar da odigra ovaj pripremni turnir i da time dobije na ceni. Sta njima sad vredi da potpisu kad svejedno sad mogu dobiti isto para cak i ako odigraju los turnir.

 

Bice ovo dugo leto, nama kao klubu je najbitnije da na jesen ne bude korone jer bez navijaca mi nema sta da se nadamo nekoj borbi za F8. Dobrica racunajte kao startnog SF ili cak beka i to jedino nije diskutabilno jer ce covek sigurno igrati 25mpg u sledecoj sezoni EL.

 

Nama treba jos jedan plej, kvalitetan bek, cetvorka i petica, toje primarno, ostalo je nebitno.

 

Po partizanima se ceka nesto jer bi Jaramaz odavno potpisao za Bayern ilise mozda ceka novi ugovor Trinkijerija,nisam u toku sta se tamo desava, ali oni ce ici u totalni rebilding i te price o mladim i domacim igracima su takodje smesne, dobice oni svoju porciju psihopate.

 

Sam potpis ugovora Radonjica na godinu dana treba da nam znaci dosta toga, taj detalj je prosao poprilicno nezapazeno a trebalo je da se pita, sta se ovde desava koji qrac...telenova presensa ce se nastaviti duz cele sledece sezone gde ce se desavati svasta..Licno sam za to da dodje Robija jer ce to dati dodatni sarm legacy-u koji pravi Radonjic i staviti pecat na tvrdnju da Zvezda boljeg trenera nije imala i da ce trebati puno vremena da se on i predje.

Nije utrosen ni dinar iz poreza koji si platio na ovo. :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Maverick88 said:

Naravno da ce da kaze da nema ponudu jer mu je tako receno,pa on je nema vec 4 godine od nas,a svako leto smo mu poslali po minimum jednu ponudu.Kao i sto ne pominje da je trenirao u Pioniru sa nama i Lukmanom pre svega desetak dana.Pricao sa DR i nacelno se dogovorili o svemu,ali na zalost Raskovic mu malo stopirao to sve.Zajebite ove price koje igraci moraju da pricaju za javnost,stvarnost je malo drugacija

Tako sto mu je Raskovic naredio da ovo prica sve dok mu ne nafje angazman,uvek je nejlakse reci niko me nije ni zvao zar ne?

 

Ne može Rašković ništa da naredi Joviću, može samo Jović da naredi njemu kao njegov vlastodavac, menadžer je tu da radi za klijenta a ne klijent za menadžera. Sve su to verovatno taktiziranja kao plod dogovora igrača i menadžera, i jednom i drugom je bitno da dobiju što bolji ugovor međutim ako igrač ima želju da igra baš za X klub ne može menadžer nikako da ga spreči u tome. Očigledno se Jović nada nekoj boljoj ponudi od Zvezdine i Zvezdu tretira kao i bilo koji drugi potencijalni klub bez nekog emocionalnog privilegovanja, skroz legit.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ko je imao tu ne-priliku da odgleda sajkovo grdjenje lica zbog 4 izgubljene MZ u Novom Sadu od ukupno 45, njega je teško ubediti da se u izbornoj neće ozbiljno namazati gde god može da zaškripi. Lajave kere mu odvajaju meso od kostiju...to ga radi najstrašnije.

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Ne može Rašković ništa da naredi Joviću, može samo Jović da naredi njemu kao njegov vlastodavac, menadžer je tu da radi za klijenta a ne klijent za menadžera. Sve su to verovatno taktiziranja kao plod dogovora igrača i menadžera, i jednom i drugom je bitno da dobiju što bolji ugovor međutim ako igrač ima želju da igra baš za X klub ne može menadžer nikako da ga spreči u tome. Očigledno se Jović nada nekoj boljoj ponudi od Zvezdine i Zvezdu tretira kao i bilo koji drugi potencijalni klub bez nekog emocionalnog privilegovanja, skroz legit.

Tako je mislio i Nikola Petkovic i eno ga rekreativno u Zemunu. :default_coffee:

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

Menadzer je tu da pronadje najbolju opciju za svog klijenta. Sad, da li je to vise novca  trenutna a sporedna uloga ili veca minutaza manji novac trenutno a veci za naredne sezone. Ali isto tako, ako klijent odluci u koji zeli klub, i pored saveta menadzera, on kao menadzer nema druge vec da pozdravi tu odluku.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Antizemljaš koji lebdi said:

Ako se secate Nemanje Krstica, nekada velikog talenta iz Mege, cuo sam neku pricu da je njemu ta igranka za menadzerima i upropastila karijeru. Sad dal je tacno ili ne, ne znam.

Njemu su pre svega povrede upropastile karijeru.Gledao sam ga par puta dok je igrao u Dinamiku i imao utisak da covek bas odskace kvalitetom od tog drustva.Kad eto ti njega u Novom Pazaru....gde je sada nemam pojma

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Predragdjape said:

A Partizan je najbolji dokaz kako je mandzer ispred igraca, tj da igrac slusa menadzera ... U slucaju Pekovica.. 🙂

Hm, vi imate veliki respect od menadzera - svako kome treba da se opravi karijera dodje kod vas u pit-stop. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...