Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

43 minutes ago, propolis said:

 

Ne znam sta si ti gledao.

Igrao je na poziciji 2 i zato sto ima sve karakteristike beka.

Lojd kad se povredio Dobric je bio starter umesto Lojda,a i preuzeo njegovu ulogu skorera.

 

Izvini, a ko treba da igra na 2 ako nema Lojda i Voldena hahahaha. Naravno da će igrati Dobrić, jer nema ko drugi. To ne znači da je 2, nikada nije bio, niti će biti. On nema zadovoljavajuć ball handling i tu se sva priča završava.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Antizemljaš koji lebdi said:

 

Igrao, igrao. U Pasteti i Abi. Koliko god da je napredovao (a jeste), skeptican sam da tu ulogu moze da iznese u EL. 

 

Ne nego i u El startovao uz Davidovca i imao 11ppg.

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mairosu said:

Nije čovek ni došao u Beograd a već počinjemo sa razmiricama. Poslah mu poruku jutros jel' više voli Violator ili Some Great Reward, on kaže, brate, Violator za sva vremena. Jeste, OK je Violator, ali druže, pa ođe imaš Blasphemous Rumours, Master and Servant, People are People. Pa Martin Goreovu piano baladu Somebody, najdivniju pesmu DM ikada. Ne znam, iskreno, malo sam i razočaran ali OK. Naćićemo se na Music for the Masses.

 

35 minutes ago, berti said:

Ultra i Playing the Angel... Kakvi albumi!!!

 

11 minutes ago, 5geriti said:

Meni je omiljeni Black Celebration. emoji16.png

 

Uf, tesko pitanje postavljas @Mairosu 🙂 

I ja bih odgovorio Violator...

 

A sa Ultra bih uzeo Home 🙂 verovatno jedna od meni top 5 pesama od DM-a. 

 

I Black Celebration je odlican... 

 

Bas tesko pitanje 😄 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Od kad je DM nepovratno otkazao koncert u Beogradu zbog 'laringitisa' a onda par dana nakon toga odrzao koncert u drugom gradu, od tada za mene vise ne postoje. 

 

Nikola Nikola..... 🙂

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, mmajstor said:

Od kad je DM nepovratno otkazao koncert u Beogradu zbog 'laringitisa' a onda par dana nakon toga odrzao koncert u drugom gradu, od tada za mene vise ne postoje. 

 

Nikola Nikola..... 🙂

i, ko je veći izdajnik srBstva, dave gahan ili jokić? 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Dl91 said:

Nema potrebe ljudi za svadjom, dajte da zbijemo redove. Aparthejd nam sledi, stize Zelimir i crno bela imperija. Vreme je da zbijemo redove, nasa malobrojna ali dobro odabrana ceta na celu sa Radonjom, pa da ponovo pokorimo sve. 😀😀

 

Meni bi bilo drago da Žoc preuzme Partizan pa da se pokrljamo momački. Iz ozbiljne konkurencije se stvara i pravi kvalitet, a ne da 10 godina zaredom bušiš Megu u finalu KLS.

 

Nego daj toga Žoca da mu Radonja pokaže par fori 😄

 

6 hours ago, Profaarmor said:

Paaaa na terenu i nije izgledao dobar ko lebac:default_coffee:

 

Meh prenaduvane su bile onre priče o udaranju Nnoka u bubrege i takod dalje. Džoni je jedan od onih takmičara i paljevina koji su ti mrski dok igraju za rivala, a obožavaš jih kad su u tvom dresu. Branko Lazić, Vladimir Lučić, Novica Veličković... Ta neka liga...

 

Meni je drago što je podpisao za Zvezdu i verujem da če nam svima jako brzo postati drag.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Mairosu said:


blasphemous rumours, somebody, strangelove, policy of truth, everything counts

to ovako na keca, evo

behind the wheel, walking in my shoes, stripped, never let me down again, one caress, dressed in black, a question of lust, home, jezebel (demo), the things you sad     (kad ovako pogledam jeste pomalo drogoška lista) 

Edited by SunZero
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...