Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

11 hours ago, LeBron said:

Sacekaj Laki sa zakljuccima, dajmo Jovketu kredit, covek je elitni plej.

Ti i za onog mucenog Perkinsa posle prve utakmice kod komsija napisa kao da je Rondo, a on u stvari dupe glava 🙂

 

Naravno da čekam, pa ja sam ga dovodio u Zvezdu kada su se svi sprdali s njim i pitali ko je ovaj kamenjar.

 

Što se mučenog Perkinsa tiče, on je bolji igrač nego što je u Cirkusu prikazao. 

 

7 hours ago, Sector said:

 

Meni je smijesno da mi saljemo Simona u penziju a dovodimo kao zamjenu jos veceg penzionera. 😄

 

Ja nisam mogao da docekam njegov odlazak a tad je bio mnogo bolji igrac nego sad. :classic_wacko:

 

Ajmo još jednom; Luka menja Kuridžu, a Lazarević Simona.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Mairosu said:

čekaj kakav sam recruitment odradio za Džonija, niko ni hvala da kaže. moj easygoing ciganjski šarm je rešio pola posla.

"Imao sam veliku motivaciju, svi znaju kakav je Dejan Radonjić trener. Svaki trening guranje do krajnjih granica. Ali, bitno je bilo da sam igrao. Promenio mi je pogled na košarku, počeo sam da igram više za ekipu... Prvi, pravi trener bio mi je Dejan Radonjić. Nije to tako loše, da se mladom igraču gradi vojnički momenat. Od tada mi je ostalo to da, ko god da dođe, ćutim i slušam".

Alal vera !

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Ivanović - sjajan potpis, agitovao sam za njega ovde godinama

Jović - samo da ga zdravlje posluži

Mitrović - sentimentalan potpis, nije igrač za EL ma kako ga ja voleo

Avramović - nije ništa bolji igrač od Dobrića, ako će nam biti glavna dvojka teški downgrade u odnosu na Loyda, ako ćemo dovesti jooš jednog jačeg beka onda ok, ne boli glava ako imaš još jednog tipa koji zna da proturi loptu kroz obruč

O Lazarevicu se nisi izjasnio. Bas me zanima tvoje misljenje na tu temu. 

Link to comment
Share on other sites

Svi su losi dok ne dodju u ruke Dejana Radonjica...

 

Dobric nije nalik Avramovicu...totalno dva suprotna igraca.

 

Luka je bitan sraf kod Radonjica i ko to ne zna, dzaba je gledao meceve Zvezde u eri Dejana Radonjica...Malo je takvih cetvorki u stilu Sikme iz Albe...bolji je Dzoni sto kaze Kovacz...vole zvezdasi kad vide Amera da sutira fejdvej i lomi obruc. Avramovic je bolji za tim od Nedovica.

 

Verujem da se ovde pravi tim,a ne gleda se individualno ko je bolji u basketu..

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, MrTripleDouble said:

Nismo se usrecili sa tim Aleksama, tako da je mozda i bolje da nas ovaj zaobidje. :classic_smile:

Zavisi sve od velicine ugovara. Sto s tice Djenke brata , mislim da je trenutno 2 klase losiji od Voldena a nesto ne verujem da bi bio bas dzabe. Po meni ako so iste pare Avramovic je mozda i bolji, al sam siguran da za 200-300k po setoni, moye mnogo bolje od obadvojice

Edited by djurava
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, mister-no said:

Kažu Jović zapušten, katastrofa... Rekoh da pogledam danas utakmicu kad za malo jače od 1/4 Jović 10p, dve trojke bez promašaja, ukradena lopta, banana.. 🙂


Ima brat Laki pomalo McLovske moći da izjinxuje igrača :classic_biggrin:

Kaze on istinu u datom momentu ali onda stvari krenu skroz suprotno po datog igrača 

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Ridji said:


Ima brat Laki pomalo McLovske moći da izjinxuje igrača :classic_biggrin:

Kaze on istinu u datom momentu ali onda stvari krenu skroz suprotno po datog igrača 

 

Ridji kako je doslo do ove promene u Jovketovim stavovima, mora da si cuo nesto?

 

Inace odusevljen sam sto se vraca, omiljeni igrac Radonjine ere 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, threepwood said:

 

Radice sa bekovima i plejevima na driblingu

greh bi bio ako im ne pokaze desni ulaz i sut o tablu.

9 hours ago, Haggard said:

sto mora domaci igrac na pleju i cetvorci da budu bekap opcije? ta prica o najboljem domacem dostupnom pleju je smorila odavno.

sto se te price tice "Aj stil biliv!"

Link to comment
Share on other sites

Pošto je Avram verovatno odbio i drugu ponudu...

nekako nam se namešta preiskusni 2-1 bek, koji prilično poznaje ovu ekipu, jak ko bik, jači na lopti od Avrama a verovatno sada i jeftiniji. Ono najbitnije koga preuzme od njega ostanu samo dugmići...

U liniji sa Jovketom/Nikolom i Lazom bude to zaebano za probiti.

Edited by Wingwalker
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jović,Ivanovic,Uskokovic

Startna dvojka,Dobric

Lazić,DeDa,Lazarevic

Startna cetvorka,Luka,

Noko, Drugi centar,Kuzmic.

 

Ovako nekako bi trebalo da izgleda roster sa ovim igračima i ukoliko potpisemo Jovica ne vidim mesta za Avramovića ukoliko zelimo biti ozbiljni u El.

 

2 minutes ago, Wingwalker said:

pošto je Avram verovatno odbio i drugu ponudu...

nekako nam se namešta preiskusni 2-1 bek, koji prilično poznaje ovu ekipu, jak ko bik i jači i na lopti od Avrama a verovatno sada i jeftiniji. Ono najbitnije koga preuzme od njega ostanu samo dugmići...

 

C J

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Wingwalker said:

U liniji sa Nikolom i Lazom bude to zaebano za probiti.

 

Nikola, Djenka,Laza bi bila uzasno niska i kratka postava i to ne verujem da bi dobro izgledalo.

 

Jovke, Djenka i Dangubic su sjajno delovali jer su bili dugi i visoki,a cak je Laza na nekim tekmama bio na 2 i tada je odbrana bila granitna.

 

Edit,cinilo se da pored Dangube i Jovica nije bilo moguce dodati loptu koliko duge ruke imaju i koliko je kontri bilo usled presecanja lopte na liniji dodavanja.

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, 5geriti said:

On se u prošloj sezoni profilisao u čistu dvojku. Jedino još da poradi na pregledu igre i onda bi stvarno postao kompletan igrač a ne ono što je godinama bio - 3&D što je samo opravdanje za igrača koji nema dribling. E Šegi nije više 3&D, hvala bogu.

Ovo je netačno. On je silom prilika igrao na 2 zbog čestih povreda/Covida bekova i Radonja je uspeo dobro da sakrije njegove nedostatke u vođenju lopte. Napredovao je u tom segmentu ali nedovoljno. Nek igra na 2 u ABA nju ćemo preći peške, ali u Evroligi ni slučajno.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...