Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Twister je odozdo, mislim na Kendricka [emoji846]
Odozdo a svako malo smo brđani :)

Djeluje da ste zadovoljni ovim pojačanjima od sinoć, pogotovo@Losmi17 tako da na kraju ispade kao i sto rekosmo. Dobar put do minuta i ključna stvar je bila taj dobar odnos koji imaju Nikola i Dejan koji uz to dijele agenta pa su se svima tu prioriteti poklopili.



Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Treba ozbiljno insistirati na ostanku Noka. Idealan centar za ekipu našeg renomea. 

 

Mi sa jednim bekom i četvorkom zatvaramo roster. 

 

To se postize na dva nacina:

 

Tako sto mu das 50.000 do 100.000 $ vise od najbolje ponude koje dolaze od Bayerna i Zalgirisa ili ga zamolis da ostane jos jednu sezonu jer  mi imamo publiku, Jovica i Ivanovica koji ce od tebe napraviti igraca da ces sledeceg leta uzeti 7 cifara plus svi nocni klubovi od skoro rade no limit pa ako si ovu sezonu to zadovoljstvo propustio sledeca ce i to uci u nasu ponudu.

 

I na kraju se samo on pita i njegov manager koji voli gel za kosu, mi se ne pitamo nista vise.

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Sector said:

Mi cemo imati ogromne muke sa tandemom Kuzmic-Mitrovic, sve i da ostane Nnoko i dodje Bjelica. Tesko ce biti drzati neki ritam kad ti sa klupe udju igraci za koje jedva cekas da izadju. 

Mislim da ljudi nijesu svjesni koliko smo se zakopali sa Mitrovićem. Imamo mi još nekih limitiranih igrača za EL, ali oni mogu barem na jednom strani terena da pruže doprinos. Mitrović je rupa u oba pravca.

  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Mislim da ljudi nijesu svjesni koliko smo se zakopali sa Mitrovićem. Imamo mi još nekih limitiranih igrača za EL, ali oni mogu barem na jednom strani terena da pruže doprinos. Mitrović je rupa u oba pravca.

 

Meni je smijesno da mi saljemo Simona u penziju a dovodimo kao zamjenu jos veceg penzionera. 😄

 

Ja nisam mogao da docekam njegov odlazak a tad je bio mnogo bolji igrac nego sad. :classic_wacko:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Luka nije mamojeb, to je svima jasno. Ali kao peti visoki je dobro rešenje, kada se pogleda ko nam je sve igrao pod košem prošle sezone, bez namere da bilo kog vredjam. Mislim da mu i klub duguje ovu šansu da mu oživi ponovo karijeru, ako je neko zaslužio to je on. Drugo, poznaje sistem, bivši kapiten, lakmus papir uspeha našeg kka. Najdraže mi je što je došao zbog svih onih ljudi koji su ga vređali u finalnoj seriji. Izuzetno ga poštujem kao čoveka i mislim da nikako neće biti minus na terenu, a i u finansijskom smislu.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

a sto pridev 'narkomansko'? 

 

 

2 minutes ago, Predragdjape said:

Ocekivano, neko ce citave sezone smarati masu ljudi kako je Mitrovic los igrac, kako nije za Zvezdu i tako to. Prvi na listi za "odstrel" je Mitrovic. Da vidimo ko je sledeci😀 

 

pa Ivanovic kako ko... 

Link to comment
Share on other sites

kae odakle pare..

koje pare.. otiso loyd(za kojeg nije ni bilo realno da ostane), a od trojice za koje je 99,96% fenova pisalo da su pod must za ostati, dvojica su vec otisla..

avramovica nisam gledao, al mi deluje kao bezveznjak.. nedovic bi vec bio druga prica.. no ako se vec islo na ziherasenje, onda je jenkins i bez gledanja bolji izbor od avramovica..

reed je za klasu slabiji od nnoka, tako da bi to bio downgrade..

stos tice jovica, sto se kae ima ime, al i da je dzabe, opet je to rizicna investicija..

derick williams bi legao ovom timu ko prst u oko.. bolji difender i ribaunder od joba, al nista manja kriticnija selekcija suteva.. zbog njegovog divljanja u bg, smo i dobili valensiju..

missim da se razumemo d-will u paru sa recimo nikolicem da, al s obzirom da je tu luka, ne ide nikako.. pogotovo sto nam i onako fali sut za 3 sa svih pozicija..

povezivanje bjelice za zvezdom, nidje veze.. 

 

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Tim selektira Dejan Radonjic, covek koji je svojim radom zaduzio ciganiju da mu veruje i ocekuje sistematski rad sa i u vezi rostera.

Jbg, uvek ce nesto zafaliti, al dalkeo smo od pijanih milionera i velikog budzeta, uz to imamo iskustvo Radonjinih poteza i toga kakve ekipe voli da trenira.

  • Like 7
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Predragdjape said:

Ocekivano, neko ce citave sezone smarati masu ljudi kako je Mitrovic los igrac, kako nije za Zvezdu i tako to. Prvi na listi za "odstrel" je Mitrovic. Da vidimo ko je sledeci😀 

Brzo ce dobiti konkurenciju, jednostavno neki se tako hrane

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Maverick88 said:

A Covicu se inace veruje u sve sto prica na televiziji?Druga stvar da se Bjelica i vrati iz nba lige msm da bi u red za njega stalo bar 4-5 ekipa koje mogu da mu ponude i po milionske ugovore,od Barse do Fenera Cska isl.Takonda ne zaludjujte se Nemanjom isl,pre ce doci Wilijams nego Nemanja.Mi ni Kalinica nismo mogli da dovedemo prosli rok a dovescemo Bjelicu.

 

Pa neznam dali je ovo poređene baš najbolje. Mislim, svaki debil zna da su obojica, a pogotovo Nemanja van naših platežnih mogučnosti. I da bi naravno za njega bili zainteresovani mnogo jači klubovi kod eventuelnog povratka u evropu. Ali, ovaj optimizam je baziran na tome da on navodno ima želju da igra baš za Zvezdu. Ok, ti kažeš da to nije tačno. Čović kaže da jeste. Sasvim se slažem sa tobom da Čoviću ne treba sve verovati, ali recimo ovde ne vidim neki logičan razlog zašto bi se on eksponirao sa čistom izmišljotinom, kad ga niko nije vukao za jezik na tu temu?

Totalno nebitna informacija sa kojom nije ništa pridobio, a mogao je da ispadne itekako glup da se javio Bjelica i njegov menađer i rekli da Čović laže ko pas. Iz tog razloga, ja mislim da ima nešto na toj priči. Možda je malo naduvana, ali rekao bi da vrata nisu skroz zatvorena.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Čvarkov said:

Kolko su nam se posrali na najlepše godišnje doba. Prelazni rok je bukvalno trajao jedan dan. :classic_dry:

Mi tek treba da resimo pitanje beka cetvorke i centra ako Noko ode,nzm na sta mislis da je prelazni rok gotov.Tek smo zavrsili 3 igraca i Jovic bi trebalo da bude zavrsen danas sutra.

Link to comment
Share on other sites

Pojacanja koja tek treba da dodju definisace nase ciljeve za narednu sezonu. Super je kombinacija Jovic-Ivanovic na pleju, ok je Avramovic kao bekap dvojka, ok je Luka na poziciji Kuridze, ali daj da vidimo ko ce biti startna dvojka, ko ce biti startna cetvorka, sta ce biti sa centrom. S obzirom na profil nasih novih plejmejkera, sa te tri pozicije mozemo da ocekujemo najvise poena i da nam to budu prve napadacke opcije. Kakvi tu igraci dodju, takva ce nam sezona i biti.

 

1: Jovic, Ivanovic, Uskokovic

2: - , Avramovic

2/3: Dobric, Lazic

3: Lazarevic

3/4: Davidovac

4: -, -, Mitrovic

5: Nnoko (?), -, Kuzmic

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...