Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

9 minutes ago, Igor028 said:

Aj sad malo lozenje na off, ko daje kvote koliko ce utakmica da propusti Jovic sledece sezone? Ja tipujem na polovinu 😂

Propustice sigurno utakmice u Aba protiv slabijih ekipa, tu ce Ivanovic i ostali da preuzmu odgovornost. 😄

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bodo said:

Na RSB kažu Jović gotova stvar

 

2 hours ago, Maverick88 said:

Jovic ima nasu ponudu videcemo jos nije zvanicno nista odluceno upitno je i u kakvom je stanju Jovke tako da nemoj mnogo da se oko toga ni dize prasina niti ocekuje od njega ako dodje,Avram je u spaniji igrao iskljucivo na dvojci,odbio je prvu ponudu,druga je poslata videcemo.Ovo za Bjelicu su gluposti nema od toga nista preskupo je to za nas a msm da ce ostati u nba ligi.

 

Dok se ovde bančilo, ja sam pogledao tekmu protiv Portorika na Akropolis kupu. 

 

Jovke ne da izgleda užasno već teško je opisati na šta liči na terenu. Brzina je nestala, šut nikada nije ni imao, zbog prvog nema ni ulaza, a ni odbrane, ovo na šta sada liči je tragično.

 

Za neko dovođenje u polupristojno stanje potreban je potpuni remont.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Laki21 said:

 

 

Dok se ovde bančilo, ja sam pogledao tekmu protiv Portorika na Akropolis kupu. 

 

Jovke ne da izgleda užasno već teško je opisati na šta liči na terenu. Brzina je nestala, šut nikada nije ni imao, zbog prvog nema ni ulaza, a ni odbrane, ovo na šta sada liči je tragično.

 

Za neko dovođenje u polupristojno stanje potreban je potpuni remont.

Sta ocekujes od nekog kome je ovaj mec prvi posle ne znam koliko vremena,koji nije trenirao normalno skoro godinu dana.Pre svega nije fizički spreman plus kao sto sam rekao povrede su ostavile traga,daleko je on od ocajnog ali ce mu trebati dosta vremena da uspe da odigra bez nekog prekida da bi se vratio u formu.Ali kao druga opcija uz Ivanovica plus ako dodje Avramovic mi je skroz ok

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Maverick88 said:

Sta ocekujes od nekog kome je ovaj mec prvi posle ne znam koliko vremena,koji nije trenirao normalno skoro godinu dana.Pre svega nije fizički spreman plus kao sto sam rekao povrede su ostavile traga,daleko je on od ocajnog ali ce mu trebati dosta vremena da uspe da odigra bez nekog prekida da bi se vratio u formu.Ali kao druga opcija uz Ivanovica plus ako dodje Avramovic mi je skroz ok

 

Ne da nije daleko, već ne može drugačije da se opiše na šta sada liči. Videćemo hoće li uspeti da se dovede u neko pristojno stanje.

 

Minvajl

 

E4MJpE3XIAUWbPK?format=jpg&name=medium

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, SunZero said:

Jovic, Ivanovic i Avramovic, ja svu trojicu vidim iskljucivo na poziciji 1, i Ivanovic i Avramovic mogu nesto malo na 2 ali su obojica sitni da bi im to bila primarna pozicija

Proveri Avramoviceve brojke u Spaniji. Mislim na koseve

Link to comment
Share on other sites

Strasno dobri potezi nase uprave i pre svega trenera. Dobili smo dva PG sa visokom intelgiencijom u kosarci i Radonja ih zna i ima  vise nego dovoljno vremena da oporavi Jovica. Na cetiri smo dobili jos jednog fizicki jakog igraca i vanserijskogshort rolligraca kao stoje Luka koji ima dovoljno inteligencije da pakuje poene ispod kosa, Luk Sikma za siromasne:)

 

Ako je istina da dolazi i ovaj mali iz Spanije posto mi je poprilicno nerealno jer je u Spaniji imaoplatu oko 500k ja sam presrecan. Fali nam jedan suter sa na PF i cntar koji ce zatvoriti rekete..i sa ovim timom vec se radujem sledecoj sezni,, pretpostavljamda necemo imati vise od tri stranca uz jaku domacu osnovu ovo moze biti bas dobro..naravno ta tri stranca moraju biti bas dobrog kvaliteta da bi se posibila u EL kako treba.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Laki21 said:

 

 

Dok se ovde bančilo, ja sam pogledao tekmu protiv Portorika na Akropolis kupu. 

 

Jovke ne da izgleda užasno već teško je opisati na šta liči na terenu. Brzina je nestala, šut nikada nije ni imao, zbog prvog nema ni ulaza, a ni odbrane, ovo na šta sada liči je tragično.

 

Za neko dovođenje u polupristojno stanje potreban je potpuni remont.

Sacekaj Laki sa zakljuccima, dajmo Jovketu kredit, covek je elitni plej.

Ti i za onog mucenog Perkinsa posle prve utakmice kod komsija napisa kao da je Rondo, a on u stvari dupe glava 🙂

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, SunZero said:

Dzoni sluša Depeche Mode, evo mog novog omiljenog sportiste

To je moja najdraža grupa. Osim toga što je po pričama i naš navijač evo još jedan veliki plus od mene  i na glazbenom izboru i ukusu.

Link to comment
Share on other sites

Ziheraški potezi za sada. I čak mi se i sviđa to. Iako sam uvek za mačku u džaku i nekog divljanera, jbg, Radonja ima apsolutno odrešene ruke i kroji tim po svojoj meri a mi možemo samo da seremo i palamudimo i da na tome ostane bogu hvala.

 

@ Jovic malo što sam gledao juče, ima tu da se ozbiljno guli, deluje dosta zapušteno, tromo, sporo....da je mlađi igrač rekao bih super i obe ruke gore da ide sa repkom i gilja celo leto. PItanje je u tim godinama koliko može i kakvo je stanje tih leđa. 

 

Mislim da balimo u prazno za Bjelicu, nema ništa bre od toga, daj da se ne zajebavamo. 

 

Bek ubica, potentna četvorka koja može da razvuče odbranu i prvi centar (ako Noko ide) ili dobar bekap ako Kuz ide...za te tri pozicije ne sme da bude greške.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, berti said:

Nadam se da znaju sta rade sa Jovicem jer je to ogroman rizik. Da ne bude doselekcija vec u novembru.

Pa imas Ivanovica plus Avramovica ako dodje(ako ne docixe sigueno jos jedan igrac koji ce biti 2 na 1 )i Uskokovica da ga krpe tako da ono nece Stefan biti igrac od vise od 15 min po mecu sigurno

Edited by Maverick88
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, NMX said:

Ziheraški potezi za sada. I čak mi se i sviđa to. Iako sam uvek za mačku u džaku i nekog divljanera, jbg, Radonja ima apsolutno odrešene ruke i kroji tim po svojoj meri a mi možemo samo da seremo i palamudimo i da na tome ostane bogu hvala.

 

@ Jovic malo što sam gledao juče, ima tu da se ozbiljno guli, deluje dosta zapušteno, tromo, sporo....da je mlađi igrač rekao bih super i obe ruke gore da ide sa repkom i gilja celo leto. PItanje je u tim godinama koliko može i kakvo je stanje tih leđa. 

 

Mislim da balimo u prazno za Bjelicu, nema ništa bre od toga, daj da se ne zajebavamo. 

 

Bek ubica, potentna četvorka koja može da razvuče odbranu i prvi centar (ako Noko ide) ili dobar bekap ako Kuz ide...za te tri pozicije ne sme da bude greške.

Jovic deluje zapusteno,pa je l si ga gledao negde zadnjih godinu dana?Covek imao tesku povredu skocnog zgloba pauzu od 3-4 meseca,posle se nije vraca na teren zbog frke sa Himkijem,pa je skoro imao i Covid.Tako da nije trenirao sigurno u kontinuitetu pola godine i jace,kako da ne bude zapusten.

 

Kakav crni Bjelica bre ljudi,to opet neka prica kao prosle sezone da je teazio da igra za nas dok je u nba bila pauza zbog cega vec ne s3cam se,sto isto nije bila istina.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...