Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

"Kad vec odosmo malo dalje  ...  Jovke i Dzoni Ivanovic za sledecu EL, pa onda sve ostalo. Jbg, mozda i bude realno ... "

 

Jbg, ne znam kako ide quote samog sebe sa druge teme ali .... hvala gazda, nema vise cimanja sa playom

 

 

 

Edited by Plant
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sa Jovicem i Dzonijem smo resili poziciju PG. Za razliku od prethodnih godina se islo na siguricu i zadovoljan sam. Sigurno bi bilo bolje da smo mogli da pokupimo Lorenca nekog, ali znajuci kako funkcionisu stvari u evropskoj kosarci po pitanju plejeva, na kraju bismo opet cele sezone trazili TOG igraca na kecu, a gulili bi nam Hol i Kolom.

 

Uz to su porpilicno kompatibilni i licno sam zadovoljan. Samo sa Jovicevim zdravljem da sve bude ok. 

 

A gde ce Volden, to nisam ispratio?

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uff koliko pomesanih osecanja u vezi Ivanovica, godinama se borimo sa Buducnoscu pa mi je on nekao postao sinonim za njih. Hahaj malo ce mi trebati vremena da uverim sebe da navijam za Ivanovica [emoji23]. Potpis kao potpis logican, ali ga nikako ne volim.

 

Luka Mitrovic je zajeb, pricao sam i pre, bivsi igrac, sve ono sto nam ne treba ma poziciji 4. Iskremo ne svidja mi se to masumicno gomilanje domacih opcija, u fazonu da samo da je domace. Ivanovic je ok potpis ma koliko da ga ne volim. Tu je trebalo stati i eventualno pokusati Avramovica koji moze da igra i na 2, imali bi dva zanimljiva igraca, domaci a imaju odredjeni kvalitet.

Ovako dovodis Mitrovica koji nwma ama bas nista da ponudi na nivou EL i automatski imas balast pa druga cetvorka ako nije mamojebac imacemo problema koje smo imali i ove godine. Ako dodamo Kuzmica svima je jasno o cemu pricam.

 

Neko pomenu gore, koji bi igrac bio susta suprotnost Ivanovicu, ja mislim da je to L. Brown. Svw sto igracki ima Ivanovic Lorenzo nema i obratno a narocito karakter. Dok je ovome sve jedno igrao finale ili neku utakmicu u grupi, ovaj je rodjeni takmicar koji ne preza od nicega da pobedi. Savrsen par na poziciji pleya po meni.

 

Uglavnom nekako.mi se cini da mi nikako da nadjemo balans, idemo iz krajnosti u krajnost, ili kupujemo domace na kilo ili strance, nikako da izmiksamo.

 

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Markoss said:

Sa Jovicem i Dzonijem smo resili poziciju PG. Za razliku od prethodnih godina se islo na siguricu i zadovoljan sam. Sigurno bi bilo bolje da smo mogli da pokupimo Lorenca nekog, ali znajuci kako funkcionisu stvari u evropskoj kosarci po pitanju plejeva, na kraju bismo opet cele sezone trazili TOG igraca na kecu, a gulili bi nam Hol i Kolom.

 

Uz to su porpilicno kompatibilni i licno sam zadovoljan. Samo sa Jovicevim zdravljem da sve bude ok. 

Msm da ce to i biti problem najveci,Jovke ne moze da bude isti kao pre prosto evo god dana nije igrao skoro,povrede su ga prilicno nacele,sad u kakvom ce dtanju biti sada kada odradi pripreme sa repkom i sa klubom posle,i verujem da ce biti drugi plej sa nekih 15 do 20 min max.Samo moraju da razujemu ljudi da to nije niti ce biti isti Stefan kao onaj sto je bio kod nas pre par godina.

Edited by Maverick88
Link to comment
Share on other sites

Svakako nam treba startni bek, sve i da Avramovic dodje. Startna cetvorka isto, sumnjam u Bjelicin return. I ako Noko ne ostane, takodje startna petica koja ne moze biti domaca. Ali da, bice ovo tim sa nikad manje stranaca. 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Kankkunen said:

Da, može tako ... fali tu još jedna petica.

 

Jedna druga stranica sa Instagrama (isto neki insajder ali ne onaj glavni) pise da ce se mozda jos "pazariti" u Podgorici i to na poziciji koju spominjes.

Edit. @Markoss bio brzi na upisu.

Edited by Borca
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

da mi je neko juče ponudio potpis Ivanovića i Jovketa ali zato da se rastanemo od Radanova, Rita, Hall-a, Simketa i Kureta...dumao bi ceo dan da nie Đurđevdan i dal može to dušom da se plati.

Edited by Wingwalker
  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Markoss said:

Sad citam i da je Noko blizu Bajerna. Nista onda, Vili Rid. 🙂

 

Malo je mekan Reed za moj ukus. Nije baš neko ko če se krljati za poziciju dole a nema možda ni gabarite/fizionomiju za tako nešto. Tanke nožice, bez dupeta, visoko težište. Tehnika na niskom postu takođe upitna. 

 

Ali ajde, ako za nešto možemo biti sigurni, to je da ovaj stručni štab ume da unapredi baš ove segmente igre kod skoro svakog centra koji dođe u Crvenu zvezdu, pa bi možda zbog toga i Willie Reed odigrao svoj najbolji basket baš kod nas.

 

Ja mislim da bi bolji fit bila ili neka baš skillful petica tipa Monroe/Dubljević. Ili barem neko malo robustniji, građen kao klasične old school petice, tipa Tarczewski.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...