Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

45 minutes ago, mister-no said:

Kažu da smo poslali ponudu Raši Tomasu.
Klasičan Ćoki ako je istina.

 

Ako dođe Tomara da mi se uruči plaketa što botujem za njega evo ima već godinu dana i kusur 🙂

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jovic ima nasu ponudu videcemo jos nije zvanicno nista odluceno upitno je i u kakvom je stanju Jovke tako da nemoj mnogo da se oko toga ni dize prasina niti ocekuje od njega ako dodje,Avram je u spaniji igrao iskljucivo na dvojci,odbio je prvu ponudu,druga je poslata videcemo.Ovo za Bjelicu su gluposti nema od toga nista preskupo je to za nas a msm da ce ostati u nba ligi.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Spominjao sam Avramovica na pocetku ove teme, posle vidim da se nekima ne svidja pa nisam insistirao. Danas sam na temi za repstaciju hteo da napisem da je igrac nacrtan za nas. Odlican bekap na dvojci. Sad resavamo startne pozicije. Dobar posao napravismo danas, neka ide u tom pravcu i dalje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Kankkunen said:

Evo vako, popunio sam par praznina ... :classic_biggrin: malo je anemično, fali pigmentacije ...

kkcz-030.jpg

 

Možda malo pigmentacije na tri, nismo dugo. Da pokrije ove nebitne utakmice u regularnom delu sezone, kad DeDi nije do života. Imali šta u tefteru?

 

4 minutes ago, Maverick88 said:

Jovic ima nasu ponudu videcemo jos nije zvanicno nista odluceno upitno je i u kakvom je stanju Jovke tako da nemoj mnogo da se oko toga ni dize prasina niti ocekuje od njega ako dodje,Avram je u spaniji igrao iskljucivo na dvojci,odbio je prvu ponudu,druga je poslata videcemo.Ovo za Bjelicu su gluposti nema od toga nista preskupo je to za nas a msm da ce ostati u nba ligi.

 

Banujte ga.

 

😄

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Tek sad listam temu i vidim za Jovica. Dugo nismo imali dva pure PG, fenomenalna stvar, bas kako Radonja voli. Ali, sad mora na 2 da se dovede jedan opasan poenter ako je vec Avram bekap, kao i prva opcija za poziciju 4, gde takodje treba juriti jaku opciju (ako je to Bjelkan, obe ruke za).

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Maverick88 said:

Jovic ima nasu ponudu videcemo jos nije zvanicno nista odluceno upitno je i u kakvom je stanju Jovke tako da nemoj mnogo da se oko toga ni dize prasina niti ocekuje od njega ako dodje,Avram je u spaniji igrao iskljucivo na dvojci,odbio je prvu ponudu,druga je poslata videcemo.Ovo za Bjelicu su gluposti nema od toga nista preskupo je to za nas a msm da ce ostati u nba ligi.

na šta liči ovo i ko si ti da nam ljuljaš kavez...?

moderacijo...prebacuj gornji post negde za tamo preksutra posle ručka.

 

Edited by Wingwalker
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...