Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Bjelica i ovakav kakav je sad je izmislio kosarku za sve sadasnje cetvorke u Zvezdi.

A da ne pricamo kad mu se vrati samopouzdanje i vera(zbog redovne minutaza a i EL je slabije takmicenje u odnosu na NBA) pa tek onda da plodi.

No za njega nesto ne verujem.On moze uvek neki dobar EL klub da izabere sa dobrom platom.

Link to comment
Share on other sites

Jest da fale krvava kolena, ali molim tita da napravi grafiku za ovaj roster meni za dušu. Pod bek i centar stavi tile šta ti je želja.

 

Ivanović Jović Uskoković
Bek Dobric
Kalina Lazic Lazarevic
Bjelica Davidovac Mitrovic
Nnoko Centar

Link to comment
Share on other sites

Ivanovic, po meni dobar potez, mada nesto ne verujem da je on tu kao bekup na 1. Mislim da ce on biti medju 3 igraca na 1 i 2 sa najvecom minutazom. Sad samo zavisi da li ce mp traziti jos jednog kombo 1-2 il cistog 1. Ako ostaje Noko mi ce verovatno dovesti jos 3 bitna igraca, i mozda jos nekog da popunjava broj.

Luka , ja ga bas volim al tesko bez suta za 3, mozda cak pre kao neka lazna 5

Lazarevic, ne ocekujem nesto od njega, mozda po koji minut u ABA

Bjelica to bi bilo top, al licno nesto neverujem.Po meni znaci jos startna 2 i 4 i jos jedan igrac na 1-2 i to je to

Link to comment
Share on other sites

kako bi to stajalo...

u Red Star dire-ktno iz Majami Hita...jer cigania se pita :capone_2:.

 

clown-bomb_o_68839.jpg

Ostoja pali papagaja pitralonom, Bokanu se odvezuje pupak...

Čoki prska Moetom po komšiskim terasama dok Vesna s'kineski vatromet smudi ruke bele i ne žali.

Edited by Wingwalker
  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

Ne mislim da je dolazak Bjelice nerealan. Isla je prica zimus da je hteo da igra za nas pre pocetka zakasnele sezone u NBA ali nije dobio dozvolu kluba. Mislim i da je Covic na TV , bez imenovanja iskoristio priliku da spomene NBA kosarkasa i da mu se zahvali zbog zelje da igra kod nas pre pocetka sezone u NBA.

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

kkcz_insajder

Stefan Jovic je na pragu prelaska u Crvenu zvezdu, dok je Aleksa Avramovic velika zelja i realna opcija da pojaca cetu Dejana Radonjica. Videcemo da li ce ovaj paket uskoro i zvanicno pojacati kkcz. Ostanite uz Insajdera..

 

Pa dokle više ... :classic_laugh:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nemam više zaečarca još tamo negde od potvrde za Ivanovića...

semenke sam oglodjo načisto i pre Lengstonovog ispisa...

još dve pljuge ako me izdrže dok ne ovenčamo i Nemanju...

sad da me me pitaš ko nam je trener moro bi da izguglam...šta nam rade...:ajme:

 

...priznajem, totalno nespreman sam ušao u ovo.

Edited by Wingwalker
  • Like 2
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

Први шутер мора бити неки Берон-Пантер калибар ако се ово оствари. Алекса да буде неки Волденолики комбо. Штета је одузимати Шегију минуте после овакве сезоне. Мада, за Стефа и Аврама још није потврђено, па да видимо.

 

Едит: Четворка уз Луку Бјелкан или Дерик Вилијамс и још један високи као пети. Пакуј.

Edited by Сандро Лаки Ђентиле
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Antizemljaš koji lebdi said:

Moze Djoni Bigud, dobrodoslica, fino je to. Plus i Lukica kao treci PF, velko M bek.

 

Sad nam treba jos jedan PG, jedan SG, startni PF + zicer u liku Smailagica.

 

Smailagić mislim da nema šanse. S obzirom da je odbio pozvi u reprezentaciju kako bi radio na svojoj igri preko leta. To mi užasno smrdi na NBA

 

In other news, jbt kakav dan danas. Ima da kompletiramo roster pre turnira na kritu 😄

 

Džoni i Avram ekstra. Uklapa se u moju želju da se pokupe dostupni domači igrači koji bi mogli da odigraju nešto u EL. Bjelkan bi bio premija, ali mi je svejedno dosta neverovatna ta priča.

 

jovke, Džoni, Dobrić, Avramović. Ja mislim da je to to, što se tiče bekovskih pozicija. Iznenađujuče da na kecu neče biti neke zverke, ali s obzirom na stanje na tržištu možda i nije toliko veliko iznenađenje. Mogli bi onda na tri nekog mamojebca

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...