Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Nekako sam bezbrizan kad je Radonja sa svojom selekcijom u pitanju, covek je i sa tudjom odradio posao na svim domacim frontovima, moze samo bolje da bude kad on sa svojim ljudima bude formirao roster.

Elem, moram da kazem koju i o Simketu, momku koji je u Zvezdi dao celog sebe i realno do ove sezone ostavio trag koji treba postovati. Ove sezone bio je jako slab, jasno je bilo od starta da je sa nogom i.po u penziji.

Link to comment
Share on other sites

Dzoni top. 

 

Luka i nije morao, al ako je umesto Simona svakako je upgrade.

 

Lazarevic logicno pojacanje. Ok igrac,.uklopice se u krvava kolena i ako kod Radonje ne postane igrac za nesto ozbiljnije nece nidje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Auh jbt Dzoni... botovao sam protiv njega. Doduse s mislju da nam ne treba Dzoni kad imamo Voldena, Hola i Uskokovica pod ugovorima. Dzoni nikako ne moze da nam bude prva opcija na PG ako nas iole interesuje EL. 

 

Rekoh vec, ne svidja mi se to sto nazivate "sportskom drskoscu" a ja mislim da to prevazilazi vec u bezobrazluk. Medjutim, nemam sumnje da ce se boriti do maksimuma. Respekt za to i to kad vec moram da ga gledam u nasem dresu hocu i da vidim. Morace bas da se dokaze da bih mu oprostio ruznu proslost 😄 

 

Luka? Mislim da je to ok potpis u ovim okolnostima, ne skupa opcija, a sigurno igracki daleko bolja od Simona i MJK. Neko ko je bio kapiten, ko je dizao trofeje, zna sve okolnosti u Zvezdi. Ima tu jos goriva da isteka jos koji dobru sezonu. Nadam se jos jednom igracu na poziciji 4. 

 

Lazarevic? Decko je pre svega zasluzio sansu da zaigra kako treba za Zvezdu (da zanemarimo ono kad je bio bas mlad), da se barem nametne na treninzima. Steta je sto smo toliko puni na pozicijama 2/3, trejdovao bih njega za Lazica u svakom momentu. Sigurno moze da doprinese u ABA ligi. 

 

 

Ostali:

Rit, MKJ - hvala im, isplatiti ljude i to je to. 

Radanov - ovim dolaskom Lazarevica mislim da se smanjuje sansa da on dobije neke minute, iako je Radanov malo drugaciji tip igraca. Radanovu bi Mega bila kao dupe na nosu. 

Simon - u odelo i na klupu. 

Hol - ako mozemo da ga "udamo" za neki sitan "miraz" (reda velicine momka bez kuceta i maceta, ono, samo da ga neko uzme), to bi bilo ekstra.

Volden - S obzirom da nam Ivanovic nikako ne sme biti prvi PG, ako dovodimo jos jednog stranca onda prodajemo Voldena (i idemo sa stranac-Dzoni-Uskokovic sto bi trebalo biti upgrade na ovu sezonu osim ako taj stranac nije neko nivoa Dzonija ili losiji). 

Uskokovic - treci plej, da uzima maksimalno minuta protiv donjeg doma i da se vidi ima li tu materijala za backup PG u narednim sezonama ili ne. 

Kuzmic - jebe nas ugovor 😄 ne znam, bolje on nego Stime da se vrati 😄 

Nnoko - ako ga nismo vezali i za sledecu sezonu ne znam sta cekamo? 

Lazic/DeDa/Dobric - tu se valjda nista ne menja. Dobrica bi valjalo vezati ugovorom za jos koju sezonu. 

 

Valjda nisam nikoga zaboravio.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, PERICA!!! said:

Al mislim da Bjelica i nije bas za neka krvava kolena, bar ne u ovim godinama. Nema tu vise zelje za takmicarsku kosarku, po meni.

za navijaca kluba koji je na cetvorci u tek okoncanoj sezoni imao MJKa i Simonovića bas hrabra izjava

  • Like 24
Link to comment
Share on other sites

Just now, SunZero said:

za navijaca kluba koji je na cetvorci u tek okoncanoj sezoni imao MJKa i Simonovića bas hrabra izjava

 

Pa vidi, ova sezna se moze definisati samo kao madjija Dejana Radonjića, sve ostalo nema smisla komentarisati. Ali ocekivati od Bjelice da se u ovim godinama kida po evropi sa ozbiljnim igracma bas i nije realno, jos uzajuci u obzir da covjek vec dugi niz godina dobro iskoristava nba, skoro nigdje nije bio neka bitna karika. To sve govori da covjek stedi tijelo i otaljava ugovore.

Mislim to je realnost, a ti gledaj na to kako god hoces.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...