Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

1 minute ago, Wingwalker said:

Ako je Ivanović završen...ostaje nada da ćemo nekom uvaliti Hall-a jer je to jebenih 125k i da jurimo prvu opciju na kecu. Tanka je matematika Ivanović-Hall-Uskok.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 

 

Tacno tako i mislim da razmisljanja i idu u tom pravcu. Pitanje je samo kakav tip plejmejkera nam treba uz Ivanovica.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, SunZero said:

mile, kakve su ti to fore sa panterom, to je igrac koji ce lagano da zabode 800 000 gde hoće

salim se naravno znam da je nemoguca misija.Negde sam procitao da postaje slobodan agent za ovo leto

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Wingwalker said:

Ako je Ivanović završen...ostaje nada da ćemo nekom uvaliti Hall-a jer je to jebenih 125k i da jurimo prvu opciju na kecu. Tanka je matematika Ivanović-Hall-Uskok.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 

mogao bi Ostoja da nam vrati za Waldena

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Betolingar Misdongard said:

Ivanović je godinama bio vlažni san na poziciji back-up pleja. Igrač koji ima poene u rukama i dobru kontrolu lopte. Veliki je takmičar, ima dosta sportske drskosti i bezobrazluka. Sigurno će ga ložiti atmosfera u Pioniru.

Ja vrlo cesto idem toliko daleko pa kazem da je to najbolji bek ap plej u Evropi 😂

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kankkunen said:

E sad, ima i jedna loša vest ... Simon ide u penziju, izdrži Laki :classic_laugh:

 

Bravo Simone, hrabra odluka. Na vreme. 

Hvala na svemu.

 

P.S. Simon i ja isto godiste...E, sta bi ja dao da sam onakva zmija kao on, a ne brat blizanac Kino Koloma.

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...