Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

I sta ce na kraju biti sa Radanovim?

Evidentno je da mu Radonja ne veruje, ali ni on nista nije pokazao u ovoj finalnoj seriji, a imao je prostora. Vidi se da decko ima potencijala, ali nikako da pronadje neku ulogu na terenu.

Zanimljivo je da od tima koji je pre 6-7 godina osvojio juniorsku EL mi nismo napravili nijednog seniorskog igraca koji je ostavio traga u nasem dresu. Zapravo, nijedan igrac koji je osvojio to takmicenje nista nije napravio u seniorskoj kosarci.

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni se Simonović Jr sviđa daleko više od Petruševa. Za razliku od drugopomenutog, neuporedivo je čvršći u kontaktu, odlično kontroliše reket i defanzivni skok, Petruševa te stvari ne zanimaju mnogo. Ume da napadne koš i leđima i licem, ume da šutne sa poludistance i distance.

 

Kada bi se ikako mogo dovesti, ubeljivo prvi izbor na poziciji 4/5. Rešio bi nam prktično sve muke koje nam zadaju Simon, Kuriža i Rit.

  • Like 11
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

Meni se Simonović Jr sviđa daleko više od Petruševa. Za razliku od drugopomenutog, neuporedivo je čvršći u kontaktu, odlično kontroliše reket i defanzivni skok, Petruševa te stvari ne zanimaju mnogo. Ume da napadne koš i leđima i licem, ume da šutne sa poludistance i distance.

 

Kada bi se ikako mogo dovesti, ubeljivo prvi izbor na poziciji 4/5. Rešio bi nam prktično sve muke koje nam zadaju Simon, Kuriža i Rit.

Oba igraca su vrlo zanimljiva i ne bih imao nista protiv da makar jedan zavrsi kod nas, ali mislim  da poredjenje nije na mestu. Petrusev je ipak jedan nivo iznad. Meni je petrusev kao nacrtan za evropu, pogotovu za igru koju forsira radonjic. Simonovic kad bi bio konstantniji u sutu i smanjio licne greske bio bi odlicna opcija, ali opet vise na 5, nego na 4. Mozda mu ova sezona na 4 bude od koristi u rzvoju

5 hours ago, Borca said:

Evo jedna opcija umesto Loyd-a, prethodna sezona u Trentu i jedna utakmica Turske lige iz ove sezone

 

 

 

Pominjao ga i ja. Boljeg napadaca cemo tesko naci kao zamenu za loyda.

 

 

Edited by Nate
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni se Simonović Jr sviđa daleko više od Petruševa. Za razliku od drugopomenutog, neuporedivo je čvršći u kontaktu, odlično kontroliše reket i defanzivni skok, Petruševa te stvari ne zanimaju mnogo. Ume da napadne koš i leđima i licem, ume da šutne sa poludistance i distance.
 
Kada bi se ikako mogo dovesti, ubeljivo prvi izbor na poziciji 4/5. Rešio bi nam prktično sve muke koje nam zadaju Simon, Kuriža i Rit.
Kažu ide u Čikago..
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mister-no said:
6 hours ago, Laki21 said:
Meni se Simonović Jr sviđa daleko više od Petruševa. Za razliku od drugopomenutog, neuporedivo je čvršći u kontaktu, odlično kontroliše reket i defanzivni skok, Petruševa te stvari ne zanimaju mnogo. Ume da napadne koš i leđima i licem, ume da šutne sa poludistance i distance.
 
Kada bi se ikako mogo dovesti, ubeljivo prvi izbor na poziciji 4/5. Rešio bi nam prktično sve muke koje nam zadaju Simon, Kuriža i Rit.

Kažu ide u Čikago..

Ali samo za leto. Nije done deal, pa cemo videti da li ostaje, ili se vraca. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, mister-no said:

Kažu ide u Čikago..

nema on tamo jos uvek nacina da se izbori, mnogo mu je pametnije da radi jos 2-3 godine u EL i ode kao "gospodin covek" Vasa Micic.
ako se sada zaleti u NBA, nece proci mnogo bolje od zagorca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Laki21 said:

Meni se Simonović Jr sviđa daleko više od Petruševa. Za razliku od drugopomenutog, neuporedivo je čvršći u kontaktu, odlično kontroliše reket i defanzivni skok, Petruševa te stvari ne zanimaju mnogo. Ume da napadne koš i leđima i licem, ume da šutne sa poludistance i distance.

 

Kada bi se ikako mogo dovesti, ubeljivo prvi izbor na poziciji 4/5. Rešio bi nam prktično sve muke koje nam zadaju Simon, Kuriža i Rit.

 

Nismo im dali titulu tako da Simonović:

 

tenor.gif

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AgroLaki said:

Simonovic senior sa skracenom minutazom i pristojnom platom pod Radonjinim upravljanjem, da li biste bili za ili protiv?

Simon će biti sastavni deo ekipe za sledeću sezonu na radost ljubitelja košarke.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Perkos2 said:

Simon će biti sastavni deo ekipe za sledeću sezonu na radost ljubitelja košarke.

 

Pa dokle jbt? Još u CedOlimpiji je bilo očigledno da je on bivši igrač, Tomić je bio u pravu što ga nije hteo. Stvarno bi trebalo dostojanstveno da se povuče a ne da ispada smešan bez potrebe. Obezbedio se u Zenitu, ova crkavica što bi uzeo sledeće sezone neće mu promeniti život.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Laki21 said:

Meni se Simonović Jr sviđa daleko više od Petruševa.

 

Recimo finalna serija bi zavrsila 2-0 za nas i prosecno plus 30 da nije bilo Simonovica. Sa druge strane Petrusev nije preterano uticao na ishod.  Tako da...da, mozda ce Petrusev biti bolji nekad, nadam se jer je nas, ali sad je Simonovic izdominirao i to ne sa svoje pozicije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na TVu se ne stiče dovoljno dobar utisak koliko je momak čvrst u kontaktu no kada ga gledaš uživo. To mi je bilo najupečatljivije što se čitave njegove partije tiče. Sada kapiram odakle mu i toliko skokova, jako je zajeban što se zauzimanja pozicije tiče, teško ga je i pomeriti a sam se odlično pozicionira.

 

Rekao bih da Radonja prvo što gleda kod unutrašnjih igrača je baš ovo. Mislim da je Simonović Jr daleko daleko više njegov cup of tea nego Petrušev.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...