Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Ok, na topiku smo gde su psihodelija i šizofrenija dobrodošli...ali ako ima ikakve šanse da se Lorenzo vrati...obe ruke gore.

 

Mada mi ne deluje da je plej po Radonjinom ukusu, bem li ga...

Link to comment
Share on other sites

Ok, na topiku smo gde su psihodelija i šizofrenija dobrodošli...ali ako ima ikakve šanse da se Lorenzo vrati...obe ruke gore.
 
Mada mi ne deluje da je plej po Radonjinom ukusu, bem li ga...
Samo sam napisao šta sam pročitao...ja ga ne bih dovodio iskreno.



Sent from my SM-N985F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

5 minutes ago, Kankkunen said:

Nije baš po ukusu precednika (SD) ...

 

To sam uspeo da provalim iz Plavšićevih i Kuzmanovičević baljezgarija tokom prenosa u onoj sezoni. Samo sam se oko razloga dvoumio. Dal se je to radilo zbog propagande da Filip ipak nije toliko slab koliko svi misle. Ili zbog toga što ni Lorenzo ne voli kad kasni isplata.

 

Ako je ovo prvo, taj problem više ne postoji. Ako je drugo, onda jbg 😄

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

...Zo nie po ukusu Radonji...? 

Kad bi mogli da ga platimo i da na neku foru želi da se vrati ako obećamo da nećemo da mu opet uvalimo midžeta, doneo bi ga Dejan na krkače iz Stambola.

Recite kada smo imali beka sa ovakvim prodorom gde je najmanje do brzine prvog koraka koliko je do svega ostalog.

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, mmajstor said:

Evo sad kad su forumasi presudili i rekli Moze Lorenco laknulo mu je i jedva ceka da dodje. 🙂

 

Pa jel stvarno mislite da je on dosao u Zvezdu da bi se dve sezone kasnije ponovo vratio?

 

Sigurno mu to nije bio plan. Kao ni pprvi put kad je dolazio. Ali tako je u karieri/životu. Daj šta daš.

 

A ionako lupamo, što je jedna od glavnih karakteristika ove teme 😄 Ne treba nas shvatati preozbiljno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, mmajstor said:

Pa jel Lorenco stvarno u situaciji daj sta das? 🙂

 

Lorenco kada se pogleda u ciganski recnik:

napad mu je jaca strana = rupa u odbrani

 

Jbg, neznam. Fener je prošle sezone nije bio baš top ekipa, a Lorenzo mislim da je imao i boljih sezona. Zato kapiram da nije na radaru ovih najjačih. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Niko ne priča da je Howard Sant-Roos slobodan. Ja se sječam da sam ga gledao još dok je igrao za Nymburk, misleči da bi bio odlična zamena za Dangu. Tu nam Darusafaka uđe u igrača and the rest is history. Ali evo prilike da iz dugog pokušaja sklopimo uspešnnu saradnju 😄

 

Mislim da bi se odlično snašao u Radonjinom sistemu. Može da brani više pozicija. Agresivnost na liniji dodavanja. Solidan on ball defender. Dobar atleta što je kod nas bitno za tu pozicju jer je ključna kod skoka na obe strane terena. Može malo da pika i pnr tu i tamo, kao sekundarni handler...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...