Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

5 minutes ago, Losmi17 said:

Ono sto videh po tviterima kod nekih insajdera, na listi su Steph, Monro i Derik Vilijams.

 

Sta znam. Ja generalno uopste nemam neke zelje ili euforiju oko prelaznog roka, vise sam fokusiran ka tome da budemo sto bolji u EL.

Hmm, Monro i Vilijams. Uz ostanak Noka, znaci, rokacemo pick n roll 40 minuta.

Link to comment
Share on other sites

On 6/6/2021 at 3:29 PM, Nate said:

je l neko ispratio malo ozbiljnije handsa iz fmp-a? decko je ako se ne varam bio five star recruit? da u njemu dobijemo makar i backup pleja bio bi ogroman dobitak. ima li potencijal za tako nesto? makar i za sezonu 2022/23

 

Dugo nisam video pleja sa tako ocajnim sutem. Mislim da je Radicevic Beron za njega. 

 

Nikad gori FMP. Sem Lazarevica, tu nema igraca koji bi mogli da popune broj na treningu, a kamoli nesto jace. 

Edited by Markoss
  • Like 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Losmi17 said:

Ono sto videh po tviterima kod nekih insajdera, na listi su Steph, Monro i Derik Vilijams.

 

Sta znam. Ja generalno uopste nemam neke zelje ili euforiju oko prelaznog roka, vise sam fokusiran ka tome da budemo sto bolji u EL.

 

Od kako je Eurohoops izbacio spiskove, meni se Derik Vilijams cini kao moguce pojacanje. Monro - sta znam, skup je brate, a i imao je ok sezonu iza sebe. Erik iz CSKA bi mozda bio realnija opcija, ako nam je rezervni centar uopste potreban (to samo Radonja zna). Jovic moze ali nam tu treba jos jedan igrac, a ako Volden ide, mozda bismo mogli da razmislimo jos i o Nedovicu. Jbg, stalno se poteze ta prica kako volimo da vracamo nase igrace, ali hvala Bogu pa imamo koga da vratimo. 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Markoss said:

Nikad gori FMP. Sem Lazarevica, tu nema igraca koji bi mogli da popune broj na treningu, a kamoli nesto jace. 

Bio jednom jedan Djordjevic. I njega su pokvarili. 

 

Tu je jos vredan pomena i Pecarski. 

 

Ali jbg, mora Seslija da uzme neki minut, mora Radovanovic... dosao i onaj Izundu, pa Macura. Sve je to neka konkurencija na 4/5. 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Princeton said:

Nešto načuh o Jeremy Evans, zna li ko više?

pre 2-3 dine bi bio top, nisam ga otad pratio.. u svakom slucaju ko su nam bile cetvorke ove i prosle sezone, i nadrogiran i mator bi bio pojacanje..

 

Link to comment
Share on other sites

Jovic, Rebic, Uskokovic

 

Blazic, Dzenkins

 

Lazic, Dobric

 

Deda

 

Simonovic Mega, Mitrovic

 

Noko, Kuzmic

 

🤤🤤🤤 Stara dobra vremena 65-64 za nekog 😂

 

Smith, Jovic

 

Hariston, Dzenkins

 

Dobric, Lazic, Deda

 

Simonovic Mega, Viltjer, Kuridza

 

Noko, Kuzmic, Djordjevic

 

👹

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Николица said:

Ово сам видео и ја пре неки дан. Џордан Мики је врх. Али вероватно платежно недоступан.

Ponudicemo mu porodican koncept i stipendiju u visini 2 prosecne plate u Srbiji.

S obzirom da smo ekonomski tigar,nema sanse da ne prihvati.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Decembarski said:

Ponudicemo mu porodican koncept i stipendiju u visini 2 prosecne plate u Srbiji.

S obzirom da smo ekonomski tigar,nema sanse da ne prihvati.

Хаха, може па да га одомаћимо овде. Нека остане човек пар сезона, ипак топлије је него у Москви. А од повратника Пантера да зовемо, не кевиног😃

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Николица said:

Хаха, може па да га одомаћимо овде. Нека остане човек пар сезона, ипак топлије је него у Москви. А од повратника Пантера да зовемо, не кевиног😃

Pop ce da dodje sam.

Samo polako...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znaci mi trazimo centra!? Pa da li smo mi realni?!!!!

Imamo i prvog i back up centra, samo im treba dovesti krstenog pleja (Payton Siva je slobodan, samo kazem...)

Sve pare ulupati na pleja mamojebca, dostojnu zamenu za Lojda, i prvu cetvorku obavezno!!!

Volden da ostane kao kombo bek, koji ce na 1 samo u slucaju krajnje nuzde, kad se pokaze da Uskok nije sposban da plodi u El. Ostalo ne menjati....

Edited by Gudura
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Decembarski said:

Ponudicemo mu porodican koncept i stipendiju u visini 2 prosecne plate u Srbiji.

S obzirom da smo ekonomski tigar,nema sanse da ne prihvati.

A ako mu je to malo (mada ne verujem), dobiće u Juri radno mesto sa radnim vremenom usklađenim sa treninzima... Šta će više od toga... 

Link to comment
Share on other sites

On 6/7/2021 at 5:38 PM, Kooineeperk said:

Bio jednom jedan Djordjevic. I njega su pokvarili. 

 

Tu je jos vredan pomena i Pecarski. 

 

Ali jbg, mora Seslija da uzme neki minut, mora Radovanovic... dosao i onaj Izundu, pa Macura. Sve je to neka konkurencija na 4/5. 

 

Pecarski koliko znam nije opcija za Zvezdu. Mislim takav je bio dogovor kad je dolazio. Ali sad kad pogledam, mali realno da se udara nogama u dupe ako dobije poziv uopste za pripreme sa nama. 

 

Djordjevic navodno prolazi kroz Tejic sindrom - zaljubio se, pa ne moze da trenira. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam vešt za one grafike pa bih pokušao ovako...mislim da čak nije toliko ni skupo...[emoji16]
PG: Martin Hermansson, Jaleen Smith, Uskoković
SG: Billy Baron, Dobrić, Lazić
SF/PF: Arron White (ili Ricky Ledo), Jarvis Williams (ili Darion Atkins), Davidovac, Dalibor Ilić
C: Noko, Kuzmić
Pojašnjenje:
Hermansson (u padu)
Jaleen Smith (mačka u džaku)
Billy (trampa za Loyd-a, dođu nam pare naravno)
White (u padu FA)
Ledo i Atkins (ispali iz Turske lige)
Williams (mačka u džaku)
Ilić (jer smo tako u mogućnosti)
Šalu na stranu, zaista ne znam koliko bi košatao ovaj sastav, ali sam siguran da nije nešto nemoguće za ispratiti.
Hermansson nadam se da ima motiv da igra više što u Valensiji nikako ne može, kod nas bi praktično imao ulogu skoro kao u reprezentaciji što njemu savršeno odgovara.
Jaleen Smith, baš je odigrao odličnu sezonu u Ludwigsburg-u, dosta podseća na Woldena prodorima i šutem (čak i frizurom) uz daleko bolji ballhandling i playmaking, a Euroliga je ipak motiv.
Billy je više moja želja, ne znam da li bi se on i vraćao, opet kod nas bi imao više prilike da igra. Može tu i neko drugi samo mislim da su dosta skuplji, jer nam tu treba neki čisti scorer.
White je prošle godine igrao toplo hladno, a istekao mu je ugovor, meni ti hustle igrači, još zna i spolja da pogodi su mi nekako neophodni u svakom timu.
Ledo i Atkins su imali odličnu sezonu, ali je Fetje ispao pa verujem da bi bili dostupni. Ovde sam ih i stavio kao bekap varijantu.
Jarvis Williams dobar u odbrani, hustle, rim protector, dosta je dobro igrao u Cremoni prošle sezone. Popravio je i šut spolja koji mu nije najjača strana, ali je zato iz p&r ubistven.
Dalibor Ilić, mislim da treba da skoči jedan stepenik u karijeri, a mi smo mu sjajna prilika za to.
Stranci-"Naši" (6-6), meni ovde ima i napada (još jedan "kreator" ne bi bio višak svakako) i odbrane dovoljno za taj top 8, a posle ko zna...ipak Dejo nekad izvuče i više od onoga što ima.


Sent from my SM-N985F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...