Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

1 hour ago, Nate said:

 

ja bas hteo da pitam otkud papapetrou u kombinaciji. odlican igrac, ali  cisto sumnjam da nam je realan u bilo kojoj kombinaciji. ja ne bih imao nista protiv nedare. nije cluch igrac, nije neki poseban takmicar, ali kapiram da bi u zvezdi ipak igrao sa delicem srca vise. kod nas bi opet juri alfonso ford trofej. kad bi ponovio individualnu sezonu koju je imao ove godine, a da mi budemo timski malo bolji od panate bio bih prezadovoljan. 

naravno da je ovaj tim sa NWG-om potpuno druga dimenzija. cobbsa ne bih voleo, korektan igrac, ali ne donosi nikakav ekstra kvalitet. Mclean je mator, imao je dobru sezonu, ali u nemackoj ligi. vec par sezona ne igra ozbiljna takmicenja.

kalina ima jos jednu sezonu ugovra?

 

Ma koji Kalina...njega merka Real...to nije opcija ni u snu. Sem kad bi bas pravili tim za velika dela sa nekim jakim budzetom, ovako bas nerealno. Ima ponude vrv Reala, Valensije...nije dzaba da Dubljevic ne ide nigde...prelepi gradovi, drzave.. 🙂

 

Mi na ovu drvenu gradju treba da trazimo carobnjaka ala Vilijams...po meni najbolji stranac i da mu se svi zahvale na karijerama iz te sezone...samo kako naci takvog pakera i ludaka...sa velikim talentom a manjkom radne etike..to nama treba, odlican paker..al to se nece desiti..

Edited by Devil In My Pants
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, n4l1m said:

bem te sirotinjo, para samo za dva stranca

 

spacer.png

 

Dakle, da vidimo sta imamo:

 

Ispusena mustikla: komada 3

Karijera u silaznoj putanji: komada 5

Krava muzara: komada 3

Drvo: komada 1

Samo ume da pripali sa distance: komada 1

Kamenjar: komada 1

Macka u dzaku: komada 1

Nema poene u rukama: komada 2

Spori centar: komada 2

Sedece na klupi, bolje da se kali u FMPu: komada 2

 

 

I ovaj trener bez roaming-a... 

 

 

Nista to ne valja. 

image.png.32d62a80ccd6d7751086598f8603039a.png

 

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Princeton said:

Birgander, kakvo li je ovo mlado Svedsko drvo za poziciju drugog treceg centra na visegodisnji ugovor? Cini mi se da bi se moglo fino obraditi.

 

Ne izgleda lose mada se meni vise dopada Balcerowski od te mlade garde.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, n4l1m said:

bem te sirotinjo, para samo za dva stranca

 

spacer.png

 

Titova grafika dobija gifove :classic_love:

 

Dva invalida, dve ispušene muštikle, jedan klinac koji je za FMP, dva kamenjara, jedan privatnik, jedno drvo. Toeto. Uzimamo EL.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Antizemljaš koji lebdi said:

Eurohoops je fino sastavio liste od po 10 slobodnih agenata u EL p osvakoj poziciji. Prilicno zanimljiva imena su u opticaju.

Nema tu ništa za nas, mi treba da kupujemo u malim prodavnicama po predgrađu ... Potraži me u predgrađu :classic_smile:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ono sto videh po tviterima kod nekih insajdera, na listi su Steph, Monro i Derik Vilijams.

 

Sta znam. Ja generalno uopste nemam neke zelje ili euforiju oko prelaznog roka, vise sam fokusiran ka tome da budemo sto bolji u EL.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...