Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts



Moze da se nadje bolji igrac,ali mi ga necemo naci. Ivanovic je odlican igrac, ma sta ti napisao. Cak i te sezone lose u AEK-u,solidno je zavrsio u Italiji.  Mada je tad bio jos mlad za preko. 
 
Moj post se odnosiona to da je momak igrao povredjen finale...Nasi domaci igraci tek su endemske biljke...i nisam siguran da su kvalitetniji od njega...


Ne kapiram ovaj slander za Dzonija, momak je skoro svake sezone imao ponude iz EL ali je njemu i njegovom agentu prioritet da on igra sto više i veću ulogu, da se njemu islo u EL da igra nekih 10-15 min dosad bi to odradio.

Misko ce na kraju sezone njemu predociti ako se nesto konkretno uradi vezano za njega ali do sada nije se nista desilo. Postoji medjusobno poštovanje i povjerenje medju njima da ako mu Misko kaže ovo je najbolja opcija za tebe, on to i ispoštuje.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, MrTwister said:

Ne kapiram ovaj slander za Dzonija, momak je skoro svake sezone imao ponude iz EL ali je njemu i njegovom agentu prioritet da on igra sto više i veću ulogu, da se njemu islo u EL da igra nekih 10-15 min dosad bi to odradio.

Verovatno jedini igrac, pogotovo iz ovog regiona (da ne kazem iz CG) kojem se radije igra vise, u losijem klubu, za manje pare. 🍻

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

pre 7 dana umesto cobbca je bio nwg, al jbg kad nam real opet ulazi u igraca.. simona nemos proterati tako da je to kompromis..

prilicno jeftin tim za standarde el, a opet moglo bi da se napadne mesto od 8-10..

 

spacer.png

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Cavani said:

Koja krsavela od sastava. Evo i Radonja gleda i ne veruje.

 

Vec zamisljam EL media day...

 

Novinar:

Gospodine Radonjicu, koji su dometi ove ekipe, da li se moze plasirati u gornji deo tabele i ici u doigravanje?

 

Radonjic: 

image.png.b8b76ddb55c146c0d46939a708bcf8f2.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, n4l1m said:

pre 7 dana umesto cobbca je bio nwg, al jbg kad nam real opet ulazi u igraca.. simona nemos proterati tako da je to kompromis..

prilicno jeftin tim za standarde el, a opet moglo bi da se napadne mesto od 8-10..

 

spacer.png

Nedajboze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Dosta se od vašeg odlaska, a pogotovo u ovoj i prošloj sezoni, govori o broju stranaca u ekipi. U vašem prvom mandatu toga nije bilo, pa se pretpostavlja da će i ovog leta fokus biti na domaćim igračima. A, koga dovesti?

“Znam da je to tema o kojoj se dosta priča i svako tu ima svoju tezu. Lično gledam stvari na drugačiji način, ali samo celoj situaciji treba prići realno. Da vidimo šta je to što bi nama donelo bolji kvalitet“.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dosta se od vašeg odlaska, a pogotovo u ovoj i prošloj sezoni, govori o broju stranaca u ekipi. U vašem prvom mandatu toga nije bilo, pa se pretpostavlja da će i ovog leta fokus biti na domaćim igračima. A, koga dovesti?
“Znam da je to tema o kojoj se dosta priča i svako tu ima svoju tezu. Lično gledam stvari na drugačiji način, ali samo celoj situaciji treba prići realno. Da vidimo šta je to što bi nama donelo bolji kvalitet“.
 
Da je Ra odabrao karijeru političara do sada bi ovom retorikom dogurao najmanje do prešednika Evrope.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, MrTwister said:


 

 


Ne kapiram ovaj slander za Dzonija, momak je skoro svake sezone imao ponude iz EL ali je njemu i njegovom agentu prioritet da on igra sto više i veću ulogu, da se njemu islo u EL da igra nekih 10-15 min dosad bi to odradio.

Misko ce na kraju sezone njemu predociti ako se nesto konkretno uradi vezano za njega ali do sada nije se nista desilo. Postoji medjusobno poštovanje i povjerenje medju njima da ako mu Misko kaže ovo je najbolja opcija za tebe, on to i ispoštuje.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 

 

Pa ne znam bas da li je imao ponude. Valjda lik mora da se dokaze prvo, da zaradi minute, nije da ga mogu cekati 20-25minuta u ELklubu bez toga da se prvo dokaze u elitnom takmicenju. Ako se kod Deja ne bi dkazao jer zna jeik i trenera koji ga je ugurao u prvi tim...onda ne znam gde bi. Svaki minut kod Radonjica se zaradjuje a ne dobija se nista unapred. Valjda ima zelju da igra na vise nivou i da se dokaze, mada se nije ni on proslavio u EL sezoni sa Buducnoscu..

Link to comment
Share on other sites

Dolazak Jovica bi bio idealan da se pokusa sa nekim neafirmisanim strancem na trogodisnji ugovor. Jovic, taj stranac i Uskokovic, plus Volden, ako ostaje. Ovako svake godine imamo problem sa pozicijom PG. Ko god da dodje ako dodje na godinu dana, problem ce ostati. Uskokovic mi ni najmanje ne uliva poverenje. Po meni sem mladosti i drcnosti nema nista vise. Za pocetak telo mu ne pokazuje vrhunskog profesionalca. Ok, nizak si, spor si, ali telo i kondiciju si mogao dovesti ne na ABA nivo, na kojem nije, vec i na EL nivo. Ne verujem da je imao neke prepreke za tako sta sem voljnih.

Link to comment
Share on other sites

je l neko ispratio malo ozbiljnije handsa iz fmp-a? decko je ako se ne varam bio five star recruit? da u njemu dobijemo makar i backup pleja bio bi ogroman dobitak. ima li potencijal za tako nesto? makar i za sezonu 2022/23

Edited by Nate
Link to comment
Share on other sites

Spoiler

  

15 hours ago, n4l1m said:

pre 7 dana umesto cobbca je bio nwg, al jbg kad nam real opet ulazi u igraca.. simona nemos proterati tako da je to kompromis..

prilicno jeftin tim za standarde el, a opet moglo bi da se napadne mesto od 8-10..

 

spacer.png

 

MvtvNF1.gif

Edited by Reginald Cousins
  • Like 3
  • Ha-ha 28
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, n4l1m said:

pre 7 dana umesto cobbca je bio nwg, al jbg kad nam real opet ulazi u igraca.. simona nemos proterati tako da je to kompromis..

prilicno jeftin tim za standarde el, a opet moglo bi da se napadne mesto od 8-10..

 

spacer.png

Ajde da kazem da je tim dobar, ali Papapetru je nemoguc za dovesti, imao je vrhunsku sezonu,on  ce potpisati top ugovor sledece sezone. Mislim cak da da Davidovac nije po meri Radonjica ali sacuvace ga to sto je domaci igrac i nema boljeg vecno dostupnog.

 

Licno bih malo promesao karte i mesto Simona ili cak Dede doveo Simonovica iz Mege, ako je to uopste moguce, mada me ne bi cudilo da ode u Buducnost. Mada sam misljenja da  Meklin ne moze igrati cetvorku, ima vec 33g iako ima dobru distancu..Fener je unakazen maksimalno jer je Bartel spor na cetiri ali opet je kod Radonje bio bitan igrac.

 

Jaramaz poprilicno nemoguc, ali ko zna. Ne bih Nedovica doveo nikad jer on ima poseban bol u qrcu prema kosarci i sad ce uzeti titulu i ako ne igra a nema ni Olija..

 

Svakako daj Boze da imamo tim bar ove snage sl sezone mada nema sanse da bude ovakav ni priblizno 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ajde da kazem da je tim dobar, ali Papapetru je nemoguc za dovesti, imao je vrhunsku sezonu,on  ce potpisati top ugovor sledece sezone. Mislim cak da da Davidovac nije po meri Radonjica ali sacuvace ga to sto je domaci igrac i nema boljeg vecno dostupnog.

 

Licno bih malo promesao karte i mesto Simona ili cak Dede doveo Simonovica iz Mege, ako je to uopste moguce, mada me ne bi cudilo da ode u Buducnost. Mada sam misljenja da  Meklin ne moze igrati cetvorku, ima vec 33g iako ima dobru distancu..Fener je unakazen maksimalno jer je Bartel spor na cetiri ali opet je kod Radonje bio bitan igrac.

 

Jaramaz poprilicno nemoguc, ali ko zna. Ne bih Nedovica doveo nikad jer on ima poseban bol u qrcu prema kosarci i sad ce uzeti titulu i ako ne igra a nema ni Olija..

 

Svakako daj Boze da imamo tim bar ove snage sl sezone mada nema sanse da bude ovakav ni priblizno 

 

ja bas hteo da pitam otkud papapetrou u kombinaciji. odlican igrac, ali  cisto sumnjam da nam je realan u bilo kojoj kombinaciji. ja ne bih imao nista protiv nedare. nije cluch igrac, nije neki poseban takmicar, ali kapiram da bi u zvezdi ipak igrao sa delicem srca vise. kod nas bi opet juri alfonso ford trofej. kad bi ponovio individualnu sezonu koju je imao ove godine, a da mi budemo timski malo bolji od panate bio bih prezadovoljan. 

naravno da je ovaj tim sa NWG-om potpuno druga dimenzija. cobbsa ne bih voleo, korektan igrac, ali ne donosi nikakav ekstra kvalitet. Mclean je mator, imao je dobru sezonu, ali u nemackoj ligi. vec par sezona ne igra ozbiljna takmicenja.

kalina ima jos jednu sezonu ugovra?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...