Jump to content

GRUPA A - ITA, SUI, WAL, TUR


Koje reprezentacije prolaze grupu A?  

20 members have voted

  1. 1. U eliminacionoj fazi će se naći:


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/16/2021 at 01:00 PM

Recommended Posts

2 hours ago, bistru vodu mutim said:

 

Shvatio sam te da misliš na to da će Turci s pobjedom nad Švicarskom u zadnjem kolu biti među dvije najgore trećeplasirane i time olakšati nama da prođemo dalje kao trećeplasirani.

 

2 hours ago, Bugl Khan said:

Ma na to sam i mislio. Ali sam kasno shvatio da sam pomješao grupe.

 

Nerešeno bi vam bilo još bolje.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Klotzen said:

Matori Lihtšajner je mnogo značio Švajcarskoj. Ovde se sve svodi na Šaćirija a to je onda lak posao za Italijane. Da se bar Džaka ili Rodrigez malo razigraju pa da imaju i druga rešenja .... Seferović je meni večita engima u toj repki, ja njega ni na klupi ne bih držao. To je onaj tip centarfora koji da 3 gola u tekmi koju dobiješ 7:0 a kad je tesno nikad ništa.

 

Pamtim da smo se na nekom prošlom natjecanju čudili što sve Seferović može promašiti.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, de Havilland Mosquito said:

 

 

Nerešeno bi vam bilo još bolje.

 

Ma daj :classic_biggrin: 

Dobije li to Turska 99% se neće plasirati, teško da će 3 boda biti dovoljno, a pogotovo sa -3, -4 gol-razlikom.

 

Talijani jako dobri, zaista što reče netko pušu neki novi vjetrovi kad su oni u pitanju. Melju, ne staju.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, de Havilland Mosquito said:

Velšani mnogo gotivna ekipica

 

3 hours ago, Del Piero said:

Turci dobro petardu nisu primili

 

2 hours ago, Stiletto said:

Igra Italija ko satić

 

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Švajcarci prazan burek klasičan

 

 

In case you missed it :classic_biggrin:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Italijani imaju veoma dobre rezultate na EP u novom milenijumu, jedini put kad nisu prosli grupu je bilo kad su ih izbacili Danci i Svedjani. Oni imaju dva razlicita lica, na EP zabeleze i vise nego dobar rezultat i tesko ih je pobediti. Samo sam ih dva puta video u nokdaunu, 2008 protiv Holandjana i 2012 u finalu protiv Spanaca. U par navrata su ispali nakon penala, 2000 primili gol protiv Francuza u zavrsnici. Na SP se izblamiraju za sve pare. 

 

Mislim da ce ove godine dobaciti do polufinala. Impresionire me njihova pregovaracka moc i kakve su sve selektore uspeli da ulove, iako je to kratkog roka trajanja tipa jedan do dva kvalifikaciona ciklusa. U vecini slucajeva ubodu sa izborom selektora koji je poznat siroj fudbalskoj javnosti i naprave opasan rezultat.

Edited by Ta'veren
Link to comment
Share on other sites

Talijani su u kvalifikacijama imali svih 10 pobjeda. S ove dvije su na nizu od 12 uzastopnih pobjeda u jednom ciklusu EP. Duži niz imala je samo Njemačka koja je za EP 2012. ostvarila 10 pobjeda u kvalifikacijama i prve 4 utakmice na prvenstvu.

 

U sličnoj situaciji kao Italija je i Belgija, koja je sad na 11 uzastopnih pobjeda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni nije jasno koji idiot u režiji je odlučio da umesto da slušamo ceo stadion kako peva himnu slušamo 11 igrača koji po pravilu očajno pevaju. Razumem za goste kad nema publike ali za Italiju ili Englesku kod kuće to je idiotizam.

Link to comment
Share on other sites

Poprilično loša rešenja imaju u napadu. Kad treba šut oni dodaju i obrnuto, pride ima i halavih. Treba Burek da krene da šamara :)

 

Švica je isto loša ali imaju sreće, realno nisu zaslužili gol no i tu im turci ppmažu.

 

Pored svega interesantnija je za gledanje, otprilike pola sata sam gledao njih a 15m italiju.

Link to comment
Share on other sites

Italijani su konacno promenili taktiku nakon 50 godina i njihove utakmice vise nisu smaranje. Crveni karton na ovoj utakmici je stvarno prestrogo dosudjen. Mozda bi cak i zuti bio prestrog, jer je igrac samo stao Italijanu na stopalo, clanak.

Link to comment
Share on other sites

Povratak Veratija će biti dodatni upgrade za Italiju. Za mene je on nesumnjivo jedan od najboljih igrača na svojoj poziciji. Problem za Italiju mogu biti povrede Florencija i Kjelina. Nema Italija baš toliku dubinu u odbrani. Jaki su Italijani dosta i igraju odličan fudbal, ali pravi testovi tek slijede. Još se nijesu sudarili sa nekom ekipom koja je među 7-8 najboljih na prvenstvu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...