Jump to content

Kutak za zabavni trenutak


Recommended Posts

Evo za zabavni trenutak, verujem da ce svima biti zabavno, sem meni 🙂

 

Sa 3 ortaka odlucili da se prijavimo jos 2019e za sve tekme i da idemo da gledamo gde god/sta god da dobijemo.

 

Ja i dvojica ne budemo izvuceni ni za sta, a cetvrti ortak dobije 4 karte za finale :)) to se sve desava 2019e.

 

Pre 7 dana su nam javili da su zbog smanjenog kapaciteta za finale ponovo izvlacili karte i da nismo imali srece ovaj put tako da ce nam refundirati cenu karata.:ranting:

  • Tuzno 6
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Magia said:

Pre 7 dana su nam javili da su zbog smanjenog kapaciteta za finale ponovo izvlacili karte i da nismo imali srece ovaj put tako da ce nam refundirati cenu karata.:ranting:

 

Jesu li plaćene karte ili je ortak dobio džabe?

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Magia said:

Evo za zabavni trenutak, verujem da ce svima biti zabavno, sem meni 🙂

 

Sa 3 ortaka odlucili da se prijavimo jos 2019e za sve tekme i da idemo da gledamo gde god/sta god da dobijemo.

 

Ja i dvojica ne budemo izvuceni ni za sta, a cetvrti ortak dobije 4 karte za finale :)) to se sve desava 2019e.

 

Pre 7 dana su nam javili da su zbog smanjenog kapaciteta za finale ponovo izvlacili karte i da nismo imali srece ovaj put tako da ce nam refundirati cenu karata.:ranting:

 

Finale Lige šampiona 2006. godine u Parizu, Barsa - Arsenal. Plaćen avion, smeštaj, karte 1. kategorije i neka VIP propusnica za sadržaje van stadiona.

 

Francuska ambasada kaže, popunjeni su nam svi termini za razgovor za vizu. Ne pomažu čak ni telefonski pozivi i mejlovi iz Uefe.

Edited by Baros
  • Tuzno 6
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

@Baros sramna situacija ali ne cudi me da je od francuza tako, mislim da su uz italijane i balkance "najlenji" narod sto se posla tice. Secam se da su neki moji prijatelji na poslu dobili karte za OI u Londonu, svega par nedelja pre odrzavanja, i sa svom dokumentacijom uspeli da dobiju vize i odu. A pazi to su OI, mozes misliti kolika je navala, a ne finale LS. 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Magia said:

Evo za zabavni trenutak, verujem da ce svima biti zabavno, sem meni 🙂

 

Sa 3 ortaka odlucili da se prijavimo jos 2019e za sve tekme i da idemo da gledamo gde god/sta god da dobijemo.

 

Ja i dvojica ne budemo izvuceni ni za sta, a cetvrti ortak dobije 4 karte za finale :)) to se sve desava 2019e.

 

Pre 7 dana su nam javili da su zbog smanjenog kapaciteta za finale ponovo izvlacili karte i da nismo imali srece ovaj put tako da ce nam refundirati cenu karata.:ranting:

 

Vratilo ti se sa Vestbrukom :classic_tongue: Jbg negde ti uzme, negde ti se vrati :classic_wink:

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Baros said:

 

Finale Lige šampiona 2006. godine u Parizu, Barsa - Arsenal. Plaćen avion, smeštaj, karte 1. kategorije i neka VIP propusnica za sadržaje van stadiona.

 

Francuska ambasada kaže, popunjeni su nam svi termini za razgovor za vizu. Ne pomažu čak ni telefonski pozivi i mejlovi iz Uefe.

Znam da su ljudi u takvoj situaciji uzimali neku drugu vizu, npr. italijansku pa odlazili u željenu zemlju. Meni je to bila rezervna opcija 2007. za slučaj da me odbiju Francuzi za neku posetu.

 

..........................................................................

Ovo što ste naveli su sve ozbiljni zajebi od strane zle sreće. Ja sam imao jedan olupromašaj (ili polupogodakŽ). Pisao sam na starom forumu da sam bio u Kalinjingradu na SP 2018. Elem, cela priča je da sam zbog nekog poslovnog puta koji se u međuvremenu dogodio i maltene preklopio sa utakmicom, morao da potpuno izmenim rutu za odlazak u Rusiju, tako da sam umesto iz Srbije krenuo iz Francuske, preko Nemačke i Poljske (ukupno tri busa i jedan avion. Posle zbira neverovatnih okolnosti stigao sam u K-grad u 20.08 (u busu je nas desetak proslavilo Mitrov gol, usput se cimajući sa nekim Švajcarcem koji je takođe kasnio), a na stadion ušao u 29. minutu. Taman da vidim dva gola u našoj mreži pa ajd' nazad. :classic_sad: 

 

Sve u svemu, od srede kada sam krenuo od kuće, napravio sam preko 5.000 km, preko šest zemalja (i bukvalno tri godišnja doba), koristeći četiri aviona i xyz ostalih prevoza, samo da bih upao na sat vremena na utakmicu i video kako glupo gubimo. :classic_ninja: Ali, dobro, bilo je i lepih stvari u toj avanturi.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Barkley#34 said:

istestirao svoje mogućnosti da mogu da zaspim gde god i kad god hoću.

Iz moje perspektive gledano,ovo je super-moc.
Voleo bih da je posedujem.

Ja sam jedan od onih likova sto ne mogu da zaspu kad promene krevet maltene..o spavanju na duzim putovanjima da ne pricam..misaona imenica. Docim,moj kolega moze da spava stojecki. Na zel.stanici ili aerodromu.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Uffff, to je baš muka. 

 

Ja sam kao tvoj kolega. Često se zezam da mi treba sat vremena da zaspim... godišnje. :classic_biggrin: Mislim da mi se dešavalo da osećam kako tonem u san dok spuštam glavu na jastuk. Mogu da spavam i u busu, kombiju, avionu, gde hoćeš, kad sam umoran. Tada sam znao da nemam puno vremena za san pa sam ''skupljao sate'', bukvalno se desillo da zaspim u avionu dok je još na pisti, kao i u busu/kolima posle trećeg kilometra.

  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Kad smo vec krenuli i sa ostalim pricama, da se pohvalim da sam 2019e isao za Kinu, u Wuhanu gledao mec sa Spanijom na kom nismo imali nikakve rekvizite jer su nam koferi ostali u Becu. Posto smo bili ubedjeni da dobijamo Spance, kupili smo odmah karte i za cetvrtfinale, polufinale i finale za taj deo zreba. Kada smo izgubili od Spanije, kupili smo odmah karte i za drugo polufinale, jer smo bili ubedjeni da dobijamo Argentinu. 

Kao zakljucak, pogledali smo samo jednu tekmu Srbije i mucili se da prodamo sve ostale karte za nizu cenu nego sto smo ih kupili, jer je potraznja bila mizerna a Spanci go*vna koje boli uvo za basket. 

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Magia said:

Kad smo vec krenuli i sa ostalim pricama, da se pohvalim da sam 2019e isao za Kinu, u Wuhanu gledao mec sa Spanijom na kom nismo imali nikakve rekvizite jer su nam koferi ostali u Becu. Posto smo bili ubedjeni da dobijamo Spance, kupili smo odmah karte i za cetvrtfinale, polufinale i finale za taj deo zreba. Kada smo izgubili od Spanije, kupili smo odmah karte i za drugo polufinale, jer smo bili ubedjeni da dobijamo Argentinu. 

Kao zakljucak, pogledali smo samo jednu tekmu Srbije i mucili se da prodamo sve ostale karte za nizu cenu nego sto smo ih kupili, jer je potraznja bila mizerna a Spanci go*vna koje boli uvo za basket. 

 

Znam da je to bilo teško za probaviti ali, priznat ću, slatko sam se nasmijao. Ništa zlobno, samo nevjerojatno koliko te išlo. 2019., Wuhan...da se nisi možda kasnije vrzmao po nekom laboratoriju tamo? :classic_biggrin:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, bistru vodu mutim said:

 

Znam da je to bilo teško za probaviti ali, priznat ću, slatko sam se nasmijao. Ništa zlobno, samo nevjerojatno koliko te išlo. 2019., Wuhan...da se nisi možda kasnije vrzmao po nekom laboratoriju tamo? :classic_biggrin:


Haha ma i meni je sad smesno :) Nisam po laboratoriju, ali po raznim pijacama jesam :classic_tongue:

 

Islo je mene cesto kad sam pratio nase sportiste, zamisli kad mi je prvi teniski mec uzivo bilo finale US Opena 2012, morao sam da gledam Mareja kako osvaja njegov prvi GS protiv Novaka, i to nakon sto se Novak vratio od 0-2 do 2-2 da bi na kraju izgubio 5i set.

 

21 hours ago, de Havilland Mosquito said:

mislim da je bolje pitanje jel probavao neke lokalne specijalitete :classic_biggrin:


E jesam stvarno probao nesto sto ne znam sta je, kao neki sundjer je izgledalo, bilo je odvratno, medjutim nije bilo meso sigurno tako da mi je to bilo bitno  :innocent:

Edited by Magia
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Magia said:

Islo je mene cesto kad sam pratio nase sportiste, zamisli kad mi je prvi teniski mec uzivo bilo finale US Opena 2012, morao sam da gledam Mareja kako osvaja njegov prvi GS protiv Novaka, i to nakon sto se Novak vratio od 0-2 do 2-2 da bi na kraju izgubio 5i set.

 

Hahahaha, do sada sam živio u uvjerenju da je Mek kriv za to hahaha. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 5/29/2021 at 12:35 PM, Del Piero said:

Da li postoji neki magazin ili casopis ili sta vec posvecen ovom Euru? Sa istorijatom, najavom i tako tome? To obicno neke kladionice rade, imam za Brazil 2014, mislim da je od Meridijana.

Da pitam opet, mozda bude vise srece.

 

@Crni Bombardervide li ti mozda nesto?

Link to comment
Share on other sites

Evo nekih uvodnih statistika, kako bude prvenstvo odmicalo nadopunjavat ću s novim zanimljivim (barem meni :)) podacima i informacijama.

 

Ovo je dakle 16. EP, i najveći broj nastupa na završnom turniru ima Njemačka (uklj. bivšu SR Njemačku) - ovo će im biti 13. Druga je, zanimljivo, Rusija (uklj. SSSR) kojoj će ovo biti 12. nastup, a treća Španjolska koja će nastupiti 11. put.

Svoje prve nastupe imat će Finska i Sjeverna Makedonija, a druge Slovačka i Vels.

 

Od reprezentacija koje su bile prvaci Evrope, nema samo Grčke.

 

Prosječna starost ekipa je 27,4 godine. Najstariji su Švedska (29,18), Belgija (29,16) i Slovačka (28,2), a najmlađi Turska (24,96), Engleska (25,31) i Vels (25,57).

 

Ako bismo promatrali prema broju odigranih utakmica, najiskusniju ekipu ima Belgija, čiji je svaki igrač u prosjeku imao po 51,5 nastup za reprezentaciju, slijede Portugal (41,3), Francuska (39,9), Švedska (36,9) i Hrvatska (35,1), a najneiskusniji su Škotska (18,5), Mađarska (20,7), Engleska (20,9), Češka (21,2) i Turska (21,2).

 

Najstariji igrači na prvenstvu su golmani Maarten Stekelenburg (Niz) 38,7 godina i Craig Gordon (Ško) s 38,4, a od igrača u polju Pepe (Por) 38,3, Goran Pandev (Mak) 37,9, Jurij Žirkov (Rus) 37,8 i Jose Fonte (Por) 37,5 godina.

 

Najmlađi su Kacper Kozlowski (Polj) 17,7, Jude Bellingham (Eng) 17,9, Jamal Musiala (Njem) 18,3, Pedri (Špa) 18,5 i Heorhij Sudakov (Ukr) i Ilja Zabarni (Ukr) 18,8 godina.

 

26 igrača dolazi na prvenstvo sa 100 ili više odigranih utakmica za reprezentaciju, a najviše imaju Cristiano Ronaldo (Por) 175, Luka Modrić (Hrv) 138, Joao Moutinho (Por) 131, Sebastian Larsson (Šve) 129 i Jan Vertonghen (Bel) 127. Dalje slijede Hamšik, Lloris, Busquets, Lewandowski, Pandev, Pepe, Witsel, Alderweireld, Giroud, Eriksen, Kjaer, Chiellini, Hazard itd.

 

Petorica igrača na popisu dosad još nikad nisu zaigrali za A reprezentaciju - Cody Gakpo (Niz), Denis Makarov (Rus), Robert Sanchez (Špa), Risto Jankov (Mak) i Jurij Djupin (Rus), 23 imaju po jedan, a 24 po 2 nastupa.

 

Najbolji strijelci: Cristiano Ronaldo (Por) 104, Robert Lewandowski (Polj) 66, Romelu Lukaku (Bel) 60, Olivier Giroud (Fra) 46, Andrij Jermolenko (Ukr) 40, Thomas Müller (Njem) 39, Goran Pandev (Mak) 37, Antoine Griezmann (Fra) 37, Christian Eriksen (Dan) 36, Harry Kane (Eng) 34.

 

Od igrača s 10 ili više golova najbolji prosjek po utakmici imaju Serge Gnabry (Njem) - 16 golova u 22 utakmice, Michy Batshuayi (Bel) 22/34, Romelu Lukaku (Bel) 60/93, Harry Kane (Eng) 34/54, Cristiano Ronaldo (Por) 104/175, Artjom Dzjuba (Rus) 29/52, Robert Lewandowski (Polj) 66/119, Alvaro Morata (Špa) 19/40, Mario Gavranović (Švi) 14/30 i Burak Yilmaz (Tur) 29/67.

  • Like 4
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...