Jump to content

Pripremne utakmice pred EURO


Ko osvaja titulu  

26 members have voted

  1. 1. Sampion?

    • Francuska
    • Engleska
    • Belgija
    • Nemacka
    • Spanija
      0
    • Portugal
    • Italija
    • Holandija
      0
    • Danska
      0
    • Hrvatska
    • Turska
      0
    • Ukrajina
      0
    • Rusija
      0
    • Svajcarska
      0
    • Austrija
      0
    • Poljska
      0
    • Svedska
      0
    • Ceska Republika
      0
    • Vels
      0
    • Skotska, Slovacka, Madjarska, Finska ili Severna Makedonija


Recommended Posts

Primiše Makedonci gol u 97 minutu i ipak 1:1, protiv Slovenije.

U svakom slučaju Makedonija je bila bolja, i vidi se da igrači pucaju od samopoudanja. Biće jako nezgodan protivnik bilo kome na EP.

Vidim da su i Hrvati igrali 1:1 ali nisam gledao meč.

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam ja Hrvate. Tipicna utakmica gde igras bolje, stvoris dosta prilika, propustis ih i onda ide kazna. Mora se reci da Jermenija od kada je izjednacila imala je i dobar sut iskosa za vodjstvo i verovatno pobedu kad se sve skupa pogleda, ali je Livakovic odbranio.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, dzoneee said:

Gledao sam ja Hrvate. Tipicna utakmica gde igras bolje, stvoris dosta prilika, propustis ih i onda ide kazna. Mora se reci da Jermenija od kada je izjednacila imala je i dobar sut iskosa za vodjstvo i verovatno pobedu kad se sve skupa pogleda, ali je Livakovic odbranio.

Jermeni su jako zajebana reprezentacija, ok nisu sada ne znam kakva klasa, ali ako se lagano uđe u meč sa njima, a pretpostavljam da Hrvati nisu nešto preterano forsirali sinoć, može da bude svašta.

Link to comment
Share on other sites

Englezi prilicno tanko izgledali sinoc sa Austrijom. Opet ce da bude prica kao u generaciji Dzerard-Lampard-Skols kako smo tako truli a tako smo dobri. Sistem igre ne postoji, niti su se iskristalisale pozicije u timu.

 

Kejn ce im biti neprikosnoven u napadu u najgoroj sezoni u karijeri... opet nista nece da urade.

Link to comment
Share on other sites

Sautgejt je pojeo govno jer nije pozvao Lingarda. Dečko je bio igrač polusezone u PL, ali ono što je najvažnije svež je, igrao je nekih 12-13 utakmica za WHU na pozajmici. Željan je fudbala, nije isceđen limun ko svi ostali koji su od nastavka prethodne sezone krajem proleća prošle godine odigrali nekih 60+ ili 70+ utakmica

8 minutes ago, McLeod said:

Englezi prilicno tanko izgledali sinoc sa Austrijom. Opet ce da bude prica kao u generaciji Dzerard-Lampard-Skols kako smo tako truli a tako smo dobri. Sistem igre ne postoji, niti su se iskristalisale pozicije u timu.

 

Kejn ce im biti neprikosnoven u napadu u najgoroj sezoni u karijeri... opet nista nece da urade.

 

Svi igrači Sitija, Čelzija, Uniteda su na poštedi. Sinoć nisu igrali. 

Link to comment
Share on other sites

Posebna je prica to sto su mu igrali ovi koje je precrtao, potpuni besmisao, kakva je to priprema onda?

 

Sto se tice igraca ovih timova, tu je bukvalno samo Foden bitan. Donekle So.

 

Ko ce da igra desnog beka nije skroz nevazno, ali ako su negde pokriveni tu su. Rasford ocajna forma, polupovredjen, iskreno ne znam sto ga i vodi, Sterlingu je isto samopouzdanje nula sada, ne bi trebalo da bude starter, Megvajer i Stons kao stoperi ok, ali ni tu ne znam da li su bas zacementirani, Maunt je mozda starter, ali ne preterano bitan igrac za fizionomiju tima kako god okrenes, i tu dolazimo do pocetne premise, da samo Foden menja ovaj tim znacajno, ostali igraci koji su pozvani ne odskacu po kvalitetu jedni od drugih, pogotovo ovi pobrojani.

 

Zasto mesto ne bi imali Sanco i Belingem? Ne bi preterano cudilo da skoro svi iz top timova greju klupu ovde.

 

Ostaje samo videti kakva je filozofija igre, da li tim ima glavu i rep i kicmu, a cini se da nema. Tako da je potpuno svejedno ko im igra, kao sto je obicno svejedno u toj reprezentaciji.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...